0 1 połowa

GKS Katowice

1

1 1 połowa

• Arce Gdynia pozostaje gra w barażach. W meczu półfinałowym gdynianie zmierzą się u siebie z Odrą Opole. Ewentualny finał zagrają również u siebie.

• Koniec meczu! GKS Katowice po 19 latach wraca do Ekstraklasy!!!

• Alassane Sidibe oddał strzał z dystansu, trafił wprost w rywala.

• Jakub Arak powinien podwyższyć prowadzenie, ale nie zdołał z bliskiej odległości wpakować piłki do bramki!

• Kolejne zagranie w pole karne katowiczan bez zagrożenia.

• Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 5 minut.

• Adrian Błąd zagrał do Jakuba Araka, ale ten nie wykorzystał znakomitej sytuacji!

• Nieudane dośrodkowanie w pole karne GKS-u.

• Natomiast Bartosz Jaroszek zmienił Marcina Wasielewskiego.

• Jakub Arak zastąpił Sebastiana Bergiera

• Hubert Turski zmienił Michała Boreckiego.

• Sebastian Bergier umieścił piłkę w bramce gospodarzy! Ławka rezerwowych już prawie wbiegła na murawę, ale arbiter dopatrzył się spalonego!

• Shun Shibata zastąpił Grzegorza Rogalę.

• Karol Czubak stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale trafił wprost w Pawła Lenarcika.

• Wymuszona zmiana w szeregach gości. Mateusz Marzec zastąpił Mateusza Maka.

• Alassane Sidibe zastąpił Huberta Adamczyka.

• Arka próbuje, ale gra bardzo chaotycznie. Na razie nie zapowiada się na wyrównanie.

• Nieudane dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

• Dobra wrzutka w pole karne GKS-u, skończyło się na rzucie rożnym.

• Natomiast Tornike Gaprindaszwili zastąpił Ołeksandra Azackyja.

• Kasjan Lipkowski zmienił Kacpra Skórę

• Arka zamknęła rywala w polu karnym. Jednak wciąż bez strzału.

• Hubert Adamczyk nieudanie dośrodkował w pole karne GKS-u.

• Olaf Kobacki ruszył skrzydłem, ale został zatrzymany przez rywala.

• Ofensywny wypad gdynian, bez zagrożenia pod bramką gości

• Sebastian Bergier fatalnie uderzył z dystansu.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy GKS prowadzi z Arką i to on w tej chwili jest na 2. miejscu w lidze!

• W odpowiedzi zaatakowała Arka, ale bez strzału na bramkę!

• Mocno zakotłowało się w polu karnym Arki, ale pierwszy do piłki dopadł Paweł Lenarcik.

• Kolejna przerwa w grze. Michał Borecki potrzebuje pomocy medycznej.

• Do pierwszej połowy doliczone co najmniej 3 minuty.

• Nieudane podanie w pole karne Arki.

• Hubert Adamczyk ponownie uderzył wprost w rywala.

• Antoni Kozubal fatalnie dośrodkował ze stałego fragmentu gry.

• GKS wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki wylądowało w rękach Pawła Lenarcika.

• Hubert Adamczyk uderzył z dystansu. Spokojna interwencja Dawida Kudły.

• Kolejny atak GieKSy okazał się nieskuteczny.

• Ponownie zakotłowało się w polu karnym Arki, ale Mateusz Mak uderzył niecelnie.

• Adrian Błąd ponownie ze strzałem z dystansu, ale tym razem spudłował.

• Arka próbuje uspokajać grę, ale gdynianie sami łatwo tracą piłkę.

• Dużo chaosu w środku pola, ale lepiej w tej grze odnajduje się teraz GKS.

• Adrian Błąd świetnym uderzeniem z dystansu pokonuje Pawła Lenarcika. Taki wynik oznacza, że w tej chwili GKS Katowice jest DRUGI W TABELI Fortuna 1 Ligi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Adrian Błąd otwiera wynik tego meczu!!!

• Kacper Skóra potrzebuje pomocy medycznej.

• Świetny kontratak Arki Gdynia. Olaf Kobacki wpadł w pole karne i uderzył niemal perfekcyjnie! Piłka trafiła w słupek!

• Świetne rozegranie rzutu wolnego przez GKS. Zgrana piłka trafiła na głowę Sebastiana Bergiera, ale ten spudłował.

• Sebastian Milewski ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

• Wracamy do gry.

• Krótka przerwa w grze, zadymiło się w polu karnym gdynian.

• Wracamy do gry, a tymczasem kibice Arkowców odpalili race.

• Sebastian Bergier ukarany żółtą kartką za faul na bramkarzu rywala.

• Paweł Lenarcik potrzebuje pomocy medycznej.

• Zakotłowało się w polu karnym Arki, sędzia odgwizdał faul na bramkarzu gospodarzy.

• Dośrodkowanie w pole karne Arki trafiło do Mateusza Maka, ten trafił w rywala i jest rzut rożny dla GKS-u.

• W odpowiedzi w polu karnym gości znalazł się Karol Czubak, uderzył celnie, ale piłka wylądowała w rękach bramkarza.

• GKS Katowice zdobywa bramkę, ale Sebastian Bergier sfaulował obrońcę rywali przy walce o piłkę!

• Marcin Wasielewski popędził prawą stroną boiska, ale nieudanie dośrodkował.

• Pierwszy wypad katowiczan, Mateusz Mak łatwo stracił piłkę.

• Kolejna ofensywna akcja gdynian, goście wyszli obronną ręką.

• GKS oddala grę od własnego pola karnego. Teraz piłkarze rozgrywają futbolówkę w środku pola.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

• Olaf Kobacki został piłkę w polu karnym GKS-u, ale jego strzał został zablokowany i skończyło się tylko na rzucie rożnym!

• Kolejna ofensywna akcja gdynian, jednak nieudane zagranie w pole karne rywali.

• Arka na razie cały czas utrzymuje się przy piłce.

• Hubert Adamczyk zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzył wprost w rywala.

• Pierwsze zagranie w pole karne GKS-u zostało wybite.

• Zaczynamy mecz w Gdyni!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Gdyni. Za chwilę rozpoczniemy batalię o bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy!

• Arbitrem głównym spotkania będzie Bartosz Frankowski z Torunia. Natomiast w wozie VAR pracować będą Paweł Pskit oraz Tomasz Listkiewicz.

• Ławka rezerwowych Arki: Depka, Lipkowski, Predenkiewicz, Gaprindaszwili, Sidibe, Staniszewski, Szymański, Turski, Górecki.

• Ławka rezerwowych GKS: Janiszewski, Aleman, Arak, Szczuka, Jaroszek, Marzec, Shibata, Baranowicz, Pietrzyk.

• Kibice zajmują już miejsca na trybunach. Sprzedały się wszystkie bilety, dlatego frekwencja wyniesie około 14 tys. Pociągiem specjalnym dojechało około 700 gości.

• Arka czeka na powrót do Ekstraklasy od 2020 roku. GieKSy nie nie ma w elicie... 19 lat!

• Pora na wielki mecz akurat w finałowej kolejce! Wygrany awansuje - tak jak wcześniej Lechia - bezpośrednio do Ekstraklasy. Przegrany (w przypadku remisu także GieKSa) będzie walczyć w barażach.