Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim 24.03? Sprawdź planowane wyłączenia prądu oraz awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Planowane odłączenie prądu. Zobacz, gdzie może nie być prądu
Planowane odłączenie prądu. Zobacz, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/kflGALORE
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (24.03)? Warto wiedzieć, kiedy może to nastąpić w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacjew mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat grodziski

Słubica A, ul. Ogrodowa, Słubica B, ul. Baletowa, ul. Orchidei
24.03 od godz. 8:00 do 16:00


Bieganów, nr 100 - 116, ul. Malinowa, ul. Wierzbianki, ul. Wiosenna
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Grabnik, od 1 do 38, tartak oraz złącza kablowe 10zE4589 i 10zE4588
28.03 od godz. 8:00 do 15:00


Opypy, ul. Porannej Rosy 5-15
24.03 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Radiowa 1B, ul. Książęca 3A, ul. Grabowa od nr.1 do 18
27.03 od godz. 8:30 do 14:30


Milanówek, ul. Podgórna od numeru 1 do numeru 5 oraz od numeru 2 do 12
28.03 od godz. 8:30 do 14:30


Kozerki, ul. Jowisza od 72a do 72e
29.03 od godz. 9:00 do 12:00


Opypy, magnolii 2, 4, 6, 8b
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żuromiński

Grądy
27.03 od godz. 8:00 do 15:00


powiat białobrzeski

Jakubów
27.03 od godz. 8:00 do 15:00


Kozłów, Kiedrzyń od 25 do 37;
24.03 od godz. 8:00 do 14:30


powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej nr 2 - 12
29.03 od godz. 8:00 do 15:00


Działki, ul. Bukowa
29.03 od godz. 8:00 do 16:00


Mszczonów, ul. Ługowa
30.03 od godz. 8:00 do 16:00


Popielarnia
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat lipski

Solec nad Wisłą, ul. Plażowa Plażowa od nr domu 4 do nr domu 10, ul. Wczasowa od nr domu 1 do nr domu 28, ul. Gostecka od Nr domu 5A:do nr13 i Nr domu 27, ul. Podole od nr domu 1 do nr domu 19
24.03 od godz. 7:00 do 15:00


Maziarze, Maziarze od nr 25 do nr 30 ,, Łaziska, Łaziska od nr 26 -do nr29 ,, Wólka Dąbrowska, Wólka Dąbrowskaod nr 27 do nr 30
30.03 od godz. 8:00 do 14:00


Sienno, Sienno ul. Czachowskiego od Nr domu 4 do Nr domu 32, ul. Kościelna - Kosciół , Plebania
30.03 od godz. 8:00 do 11:00


Wierzchowiska Drugie, Kolonia Wierzchowiska od Nr domu 1 do Nr domu 62
30.03 od godz. 11:00 do 14:00


Podole, Głuchów, ul. Działkowa, ul. Leśna, ul. Miła, ul. Skowronkowa, ul. Słowicza
3.04 od godz. 8:00 do 10:00


Ławki, dz. nr 893/10 (ZK nr 08z06078)
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Władysławów, WŁADYSŁAWÓW od Nr. 61 A do Nr. 77
24.03 od godz. 8:00 do 11:00


Lipiny, LIPINY od nr 3 do nr 19 , PRZYŁĘK od nr 14 do nr 19
24.03 od godz. 8:00 do 13:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
27.03 od godz. 8:00 do 9:00


Lipiny, Lipiny od nr 3 -do nr19 ,, Przyłęk, Przyłęk od nr 14 do nr 19
27.03 od godz. 9:00 do 16:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
27.03 od godz. 9:00 do 16:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
28.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
29.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
30.03 od godz. 7:30 do 17:00


Lipiny, Lipiny od nr 40 do nr 42A , od nr 95 do nr 104 , od nr 20 do nr 39 +oraz urząd gminy , ośrodek zdrowia, hydrofornia, fryzjer , biblioteka, GS, bank, poczta , dino
31.03 od godz. 7:30 do 17:00


Wysoczyn, ul. Lipowa, Głuchów, ul. Słowicza, ul. Skowronkowa, ul. Leśna, Kocerany
3.04 od godz. 8:00 do 20:00


Sewerynów
31.03 od godz. 12:00 do 15:00


powiat zwoleński

Okrężnica, Okrężnica od nr6 do nr32A ,, Babin, Babin od nr11A do nr 30
24.03 od godz. 11:00 do 14:00


Kroczów Większy, Kroczów Większy od Nr 65 do nr 94 + Elektrownia Wodna
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kroczów Większy, Kroczów Większy od nr 95 -do nr116 ,, Kroczów Mniejszy, Kroczów Mniejszy nr 67 ,68
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Jedlanka, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jedlanka 1,3,5,7, Jedlanka DPS;, Płasków, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Płasków 1,2; Płasków Garbarnia;, Malików dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Malików;, Jedlińsk, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Jedlińsk Energetyków, Jedlińsk Oczyszczalnia Ścieków, Jedlińsk Konopnicka;
31.03 od godz. 8:00 do 16:00


powiat garwoliński

Przyłęk, Przyłek od nr 119A do nr 134
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Przyłęk, Przyłęk od nr 21A do nr 53
27.03 od godz. 8:00 do 16:00


Tomaszówka, Tomaszówka od nr 23 do nr 42
31.03 od godz. 8:00 do 15:00


Jagodne, nr od 1 do 60, Świder, nr od 60 do 62A, dz. nr 12/2 (ZK 08z01404), Borki, nr od 1 do 30
27.03 od godz. 8:00 do 9:00


Jagodne, nr od 1 do 60, Świder, nr od 60 do 62A, dz. nr 12/2 (ZK 08z01404), Borki, nr od 1 do 30
27.03 od godz. 10:00 do 11:00


powiat kozienicki

Brzeźnica, Psary
28.03 od godz. 8:00 do 10:00


Brzeźnica, Słowiki Nowe, Słowiki Stare, Słowiki-Folwark, Psary, 57-73
29.03 od godz. 8:00 do 14:30


Cecylówka-Brzózka, Cecylówka Działki , Cecylówki Stoki
29.03 od godz. 9:00 do 16:00


Małęczyn, ul. Szkolna, ul. Radomska, ul. Makowska, ul. Zachodnia, ul. Księdza Ignacego Ziembickiego, ul. Cyprysowa, ul. Słoneczna, ul. Leśna, ul. Storczykowa, ul. Poziomkowa
29.03 od godz. 8:00 do 14:30


Czerwonka, Orzechów
27.03 od godz. 7:00 do 9:00


Czerwonka, Orzechów
27.03 od godz. 17:00 do 19:00


Michałów
31.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat węgrowski

Aleksandrówka, ul. Wspólna 11-49, Nowiny, ul. Wspólna 8-28, ul. Gościnna 1-33+ osiedle (od strony DK nr 79), Janów, Janów , Janów FOODCO VITA, Ruda, Janików, Janików Kolonia , Janików PKP , Janików budynki socjalne , Janików Folwark od nr 1 do 30, Psary, Psary od nr 74 do 78 + bar , Psary działki
28.03 od godz. 8:00 do 14:30


Zambrzyniec
24.03 od godz. 8:00 do 11:30


Matały
24.03 od godz. 12:00 do 14:00


Żeleźniki, od126 do137
27.03 od godz. 8:30 do 13:00


Ossolin
28.03 od godz. 8:30 do 15:00


Polkowo
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wilczogęby
29.03 od godz. 8:30 do 11:30


Wilczogęby
29.03 od godz. 11:30 do 14:30


Szumin, Brzuza, Jerzyska
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łochów
31.03 od godz. 8:30 do 12:30


Jabłonna, ul. Pańska, rondo Rondo Księcia Józefa Poniatowskiego
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grójecki

Jeziórka, Śreniawa
24.03 od godz. 8:00 do 14:00


Słomczyn
27.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kukały, Wola Kukalska
27.03 od godz. 8:00 do 13:00


Olszany, Wola Boglewska
27.03 od godz. 8:30 do 11:30


Słomczyn
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ślepowola, Tomczyce, Brzostowiec
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łęczeszyce, Wólka Łęczeszycka, Wola Łęczeszycka, Koziel, Kozietuły
29.03 od godz. 8:00 do 9:30


Kruszew
29.03 od godz. 8:30 do 11:30


Łęczeszyce, Wólka Łęczeszycka, Wola Łęczeszycka, Koziel, Kozietuły
30.03 od godz. 8:00 do 10:00


Grójec, ul. Jasna, ul. Laskowa, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. Słoneczna, ul. Olimpijska
31.03 od godz. 0:00 do 0:00


Kocerany, Wysoczyn
31.03 od godz. 8:30 do 11:30


Złota Góra, 16-20
30.03 od godz. 8:00 do 12:00


Złota Góra, 1-12
30.03 od godz. 11:00 do 15:00


Olszew
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zaborówek, ul. Miodowa 8-16, ul. Łąkowa 4-6
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ciechanowski

Kobylin, Mieczysławówka
29.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kobylin, Mieczysławówka
30.03 od godz. 8:00 do 14:00


Kobylin, Mieczysławówka
31.03 od godz. 8:00 do 14:00


Radom

Radom, ul. Ludwika Waryńskiego 6 dz. 14;
24.03 od godz. 10:00 do 13:00


Radom, ul. Wstępna od nr 4 do 24 i nr 1; 3; 9;, ul. ks. Franciszka Siarczyńskiego od nr 5 do 45 i od nr 2 do 26;
30.03 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Podleśna od nr 15; 17; 19; 21; 25; 28; dz. 7/8;7/9;2;114/3;20/2;20/8;, ul. Edmunda Bakalarza od nr 8 do 50;43;45;47;77;, ul. Kozienicka nr 193 b;, ul. Jarosza;
30.03 od godz. 8:00 do 11:30


Radom, ul. Hipoteczna od nr 12;do 26 i od nr 21 do 39;
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


Radom, ul. Ogrodnicza dz. 59/27; 59/28;
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


Radom, ul. Odrodzenia dz. 86/2 (PZD Jonatan);
31.03 od godz. 9:00 do 12:00


powiat przysuski

Bąków, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Bąków 1,2,3, Surdy, Rozmet;, Wałsnów, dotyczy odbiorców zasilanych ze stacji: Wałsnów Wieś;
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat radomski

Cerekiew, ul. Sosnowa nr 5; 7; 11; dz. 68/23; dz. 68/41; dz. 68/44/ dz. 68/45;
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


Janiszew, od nr 46 do 91C;
30.03 od godz. 11:00 do 14:30


powiat ostrołęcki

Niedźwiedź, 46-50
24.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrząbka, od 72 do 100, od 101 do 112A, od 24 do 29, 130
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


Myszyniec, ul. Brata Zeno, ul. Perłowa 5-10, ul. Bursztynowa 1-6, ul. Obwodowa 3, 5, 9, 15, ul. Gen. Józefa Bema 14-21 ,29, 49, ul. Pszczela, ul. Rubinowa, ul. Tęczowa, ul. Wesoła 4, 6, 8, 16
24.03 od godz. 10:00 do 14:00


Golanka, 36-71
27.03 od godz. 8:00 do 17:00


Golanka, 19-35
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


Suchcice
27.03 od godz. 8:15 do 12:00


Oborczyska, od 20 do 25 i od 41 do 51
27.03 od godz. 8:30 do 12:30


Suchcice
27.03 od godz. 11:00 do 14:30


Żebry-Chudek, 24, 25, 26, 28, 29, 29A, 30, 31, 32, 34 oraz ZK nr 10zE3718, działka nr 158/3
28.03 od godz. 8:15 do 12:15


Suchcice
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Serafin, 26-37
29.03 od godz. 8:00 do 12:00


Kadzidło, ul. Jaśminowa, ul. Malinowa, ul. Różana, ul. Konwaliowa, ul. Kalinowa
29.03 od godz. 8:00 do 16:00


Żebry-Stara Wieś, od 1 do 24, Żebry-Żabin, od 1 do 16
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Kadzidło, ul. Targowa UG Kadzidło, Meditrans, ul. Księdza Suchcickiego OSP, Wieża GSM, 1-27, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 15, 17, ul. Trasa Mazurska SALA WENUS, ul. Piękna sklep ROLNIK, 7-13
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Rostki
29.03 od godz. 8:30 do 12:30


Suchcice
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łęg Przedmiejski, od 48 do 52 oraz ZK 10zE5926
30.03 od godz. 8:15 do 12:15


Suchcice
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


Rostki
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Golanka, 1-35, 46-58, 72-75, Grale, 49
31.03 od godz. 8:00 do 17:00


Obierwia, 105 i 106
31.03 od godz. 8:15 do 12:15


Dylewo
31.03 od godz. 8:15 do 13:30


powiat gostyniński

Strzałki, 20-36
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


Strzałki, 24-34
28.03 od godz. 8:00 do 12:00


Strzałki, 20-23, 35-36
28.03 od godz. 11:00 do 15:00


powiat przasnyski

Karwacz, złącza kablowe: 13zE3203, 13zE3798, 13zE3799, 13zE4017
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


Przasnysz, ul. Szosa Ciechanowska PROFIL MEBLE, PROFIL sklep, NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA EDUKATOR, Językowe Przedszkole The Academy of Smurfs
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat makowski

Dzbądz
28.03 od godz. 10:00 do 14:00


Sypniewo
31.03 od godz. 8:15 do 10:15


Budzyno, 45, 46, 47, domki letniskowe, złącza kablowe
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sypniewo
31.03 od godz. 11:30 do 13:30


powiat łosicki

Ławy, ul. Miła numery 3 i 5
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Bachorza, 13,14,15, Rogów, 145,147
30.03 od godz. 8:30 do 13:30


powiat piaseczyński

Tatary, 15-49
30.03 od godz. 8:00 do 9:00


Tatary, 1-14
30.03 od godz. 9:00 do 17:00


powiat wyszkowski

Plewki, 1-6
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


Marianowo
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grochowa
27.03 od godz. 9:00 do 15:00


Nowa Wieś, ul. Wolności 1-50
29.03 od godz. 8:15 do 12:30


Nowy Brańszczyk, 3A,7A,15A
29.03 od godz. 12:00 do 16:00


Słopsk, ul. Wincentego Witosa 52-72
30.03 od godz. 8:15 do 10:00


Niegów
31.03 od godz. 8:00 do 11:00


powiat siedlecki

Chodów, ul. Sokołowska nr ZK 06z07209
24.03 od godz. 10:00 do 13:00


Purzec, nr ZK 06z07625, 06z11469
27.03 od godz. 9:30 do 13:30


Czepielin, od nr 3 do nr 15 oraz 105, Czepielin-Kolonia, nr 24, 28, 29, ZK 06z09502 - Szkoła 104
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Nowe Opole, nr ZK 3559
28.03 od godz. 9:30 do 13:30


Hołubla, ul. Siedlecka nr 64, ul. Siedlecka Ośrodek Zdrowia
28.03 od godz. 10:00 do 14:00


Nowe Iganie, ul. Wyględówka nr ZK 06z12463
30.03 od godz. 9:30 do 13:30


Smolanka, od nr 67 do nr 76
30.03 od godz. 10:00 do 14:00


Nowe Iganie, ul. Wyględówka nr ZK 06z07795, 06z07796, 06z07410
30.03 od godz. 10:30 do 14:30


Golice, ul. Siedlecka nr 2, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 22, 22A, oraz szkoła
3.04 od godz. 9:00 do 13:00


Brzozów, 1-40A
24.03 od godz. 8:15 do 13:15


powiat sokołowski

Kosów Lacki, ul. Wolności 29A-37, ul. Krótka 1-5, ul. Łąkowa 2-5
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


Sokołów Podlaski
27.03 od godz. 8:00 do 12:00


Sokołów Podlaski, ul. Nieciecka 65, ul. Wiosenna 1-14
27.03 od godz. 9:00 do 14:00


Dzierzby Szlacheckie
28.03 od godz. 8:30 do 13:30


Księżopole-Komory, Śnice, Witanki, Zając
31.03 od godz. 8:30 do 12:00


Kosów Lacki, ul. Gutowska 2-7, ul. Polna 63, ul. Nowa 93
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrowski

Ostrów Mazowiecka, ul. Wojska Polskiego, ul. Marii Dąbrowskiej, ul. Parcelacyjna, ul. Marii i Józefa Świderskich
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


Poniatowo
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ugniewo, ul. Konwaliowa
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Lubiejewska 85-107, 132-150, ul. Borowa
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Kadetów 2-6, ul. gen. Jakuba Jasińskiego 30,31
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ugniewo, ul. Szkolna, ul. Cicha, ul. Mazowiecka 34-86, ul. Słoneczna
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Gródźki
31.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wołomiński

Wola Rasztowska
28.03 od godz. 8:00 do 10:00


Klembów
30.03 od godz. 9:00 do 16:00


Wołomin, ul. Jesionowa 13, 11, 8, 9, 7, 2, 3A, 3B, ul. Gościniec 5, 8, ul. Różana 1A, 4A, 4B, 6, 8, ul. Annopol, ul. Radzymińska 10, 12, 16A, 16B, 8, 6, 2, ul. Kraszewska 2, 4, 7, 5, 5A, 6, 3A, 3B, 15, ul. Torfowa, ul. Mała, ul. Lipowa 1, 2, 3, 3A ,4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 7A, 7C, 7B, 7D, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 12, 15, 16, 17, ul. Piłsudskiego 75, 73, 71, 67A, 67, 72/1, 65, 63, 70, 68, 66, 64, 62A, 85, 89, 76, 91, 82, 82A, 91A, 91B, 91C, 93, 84, 86, 80, 88, ul. Polska 53, 56, 56A, 56B, 58, 60, 60A, 58A, 66, 89A, ul. Poznańska 1, 2, 3, 4, 4A, 7, ul. Błońska 63, 63B, Nowy Janków, ul. Okopowa, Chabrowa, ul. Słowikowa, Janków Nowy jednostka wojskowa
24.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wołomin, ul. Annopol, ul. Radzymińska 14, 10, 12, 16A, 16B, 8, 6, 4, 2, ul. Piłsudskiego 88, ul. Kraszewska 2, 4, 7, 5, 5A, 6, 3A, ul. Torfowa, ul. Błońska 63, ul. Mała, ul. Lipowa 6, 6G, 6H, 6J, 6K, 6L, 6M, 6N, 6P, 6R, 6S, 6T, 6U, 8, 10, 12, 16
27.03 od godz. 8:00 do 14:00


Ząbki, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 56, 56A, 56B, 56C, 58, 55, 57, 59, 58A, 58B, ul. Jana Kochanowskiego 18A/1, 18A/2, 18/2, 18/1, 21A, 21, 21B, 2C, 2B, 2A, 6A/1, 6A/2, 6A/3
27.03 od godz. 9:30 do 11:30


Stare Załubice, ul. Serocka 29
27.03 od godz. 12:30 do 15:30


Wołomin, ul. Błońska 63B, ul. Poznańska 1, 2, 3, 4, 4A, 7, ul. Polska 53, 56, 56A, 56B, 58, 60, 60A, 58A, 66, 89A, ul. Piłsudskiego 75, 73, 71, 67A, 67, 72/1, 65, 63, 70, 68, 66, 64, 62A, 85, 89, 76, 91, 82, 82A, 91A, 91B, 91C, 93, 84, 86, 80, ul. Krakowska 7, 5, 4, 4A, 4B, 1A, 1
28.03 od godz. 8:00 do 14:00


Wołomin, ul. Partyzantów 42, 40, 38, 36, 34, 33, 32, 31, 30, 28A, 28, 22, 25, 26, 24, 24a, 21, 22, 19, 17, 16, 17A, 15, 13, 10, 10A, 9, 7, 8A, 8, 7, 7A, 5, 4, 3, ul. Traugutta 10, 12, 12a, 9, 11, 14, 13, 16, 15, 17, 18, 18A, 19, 21, 21, 20, 22, 26, ul. Matejki 7, ul. Sikorskiego 41, 43, 43a, 45, 45A, 47, 38, 40, 49, 44, 51, 53, 53A, 55, 57, 55A, 48, 59, 61, 61a, 61b, 50, 52, 54, 63a, 56
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Zielonka, ul. Długa 27, 29, 23, 21, Salon Fryzjerski DIANA, ul. Karola Chodkiewicza 6, 3, 4, 8, 10, 5, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 6, 8, 7
28.03 od godz. 9:15 do 15:00


Ząbki, ul. Mariana Langiewicza od Lipowej do Skorupki, ul. Jodłowa 2, ul. Gdyńska 45, ul. Ks. Ignacego Skorupki 45B, 48, 61, 61A, 65, 68, 71, 80
28.03 od godz. 9:30 do 13:30


powiat sochaczewski

Malanowo, 1,1A,2, Brochów, 102,103,83,104,107A,107,108,109,110,111,112,113,114
24.03 od godz. 8:30 do 14:30


Łasice, 21,21A21B,21C,21D,21E,22,22A,23,24
31.03 od godz. 8:30 do 14:30


Mokre, ul. kpt. Jana Rogowskiego działki numer 481/1, 481/2, 481/4
27.03 od godz. 9:30 do 12:30


powiat pruszkowski

Brwinów, ul. Boczna od nr 1 do nr 8, ul. Kolejowa, ul. Grodziska od nr 13 do nr 31, ul. Składowa od nr 1 do nr 10, ul. Krótka od 1 do nr 10, ul. Leśna 14, ul. Słoneczna 2,4,6,10,, ul. Zacisze od nr 1 do nr 10, ul. Środkowa od nr 1 do nr 9, ul. Gabriela Narutowicza Narutowicza od nr 1 do nr 10
27.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Szyszkowa 13, 14, 15, 15a
27.03 od godz. 11:00 do 16:00


Pruszków, ul. 3 Maja od nr 100 do nr 159, ul. Józefa Cicheckiego, ul. Poznańska 50, 69,
28.03 od godz. 7:00 do 9:00


Pruszków, al. Wojska Polskiego 81,87,95,117,, ul. Trójkątna 1,2,3,4,5,6,7,9,, ul. 1 Sierpnia 2,4,6,, ul. Bolesława Prusa 75,81
28.03 od godz. 8:30 do 14:30


Owczarnia, ul. Artystyczna 18C
28.03 od godz. 9:00 do 12:00


Brwinów, ul. Armii Krajowej 14
28.03 od godz. 13:00 do 16:00


Pruszków, ul. 3 Maja od nr 100 do nr 159, ul. Józefa Cicheckiego, ul. Poznańska 50, 69,
28.03 od godz. 15:00 do 17:00


Piastów, pl. Plac Słoneczny 9/6,9/1,9/2,9/3,9/4,9/5,9/7,9/8,9/9,11,11A,, ul. Różana 1,2,3,4,5,6,7,8,11,13,, ul. Brzozowa 12,14,17,19,21,23,25,27,29,31,33
29.03 od godz. 8:30 do 14:30


Piastów, ul. Harcerska 2,4,6,8,, ul. 11 Listopada 2, 6
30.03 od godz. 8:30 do 14:30


Żółwin, ul. Działkowa
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat warszawski zachodni

Błonie-Wieś, ul. Achera 5 i 6, ul. Achera budowa
29.03 od godz. 9:00 do 12:00


Wawrzyszew, 26d, 26g, 9, 9a.11, 11A, 11b, 18, 24,27
29.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kampinos A, od 60 do 69, dz 150/11, ul. Kwiatowa od 70 do 74c, Kampinos, ul. Niepokalanowska od 12 do 16, ul. Polna od 3 do 6
29.03 od godz. 9:00 do 15:00


Jawczyce, ul. Wspólna Droga
30.03 od godz. 8:00 do 12:00


Jawczyce, ul. Poznańska 84
30.03 od godz. 8:30 do 14:30


Kampinos, ul. Dolna, łazy od 1 do 11 i od 2 do 10
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


Kampinos A, od 60 do 69, dz 150/11, ul. Kwiatowa od 70 do 74c, Kampinos, ul. Niepokalanowska od 12 do 16, ul. Polna od 3 do 6
31.03 od godz. 9:00 do 15:00


Kampinos A, 41b
31.03 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Nowakowskiego 52
31.03 od godz. 11:00 do 15:00


Dziekanów Polski, ul. Wincentego Witosa
28.03 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Dolna 30 ,32, 32a, 34, 36, 38, 40a, 42, 44, 46abc, 48, 50, 59, 65, 67, 73, ul. Akacjowa Przepompownia, ul. Asfaltowa 22, ul. Górna 1, 2, ul. Kamienista 1, 3, 5, 7, 9, 11, ul. Kolejowa 15, 25, 27, 27a, 31, 33, 37, 39, 39a, 43, 47, 55, 59, 61, 63, 65, 67, ul. Piaskowa od 4 do 35, ul. Osikowa 12, 14, 16, 18, ul. Sosnowa od 1 do 16, ul. Wiślana 37, 39, 41, 43, 49, ul. Żwirowa 1, 1a, 2, 2a, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, 9L, 9M, 24
31.03 od godz. 8:00 do 12:00


powiat legionowski

Jadwisin, ul. Słoneczna Skarpa, ul. Ogrodowa 16, 37, 37G, 43, 45, 47, 49
24.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat płocki

Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 3, 7, 11, 13, 16, 17, 20, 22, 21, 5, 26, 32, 34, 27, 38, 40, 31a, 31, 33, 35, ul. Mikołaja Reja, ul. Jesionowa, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. ks. Jana Twardowskiego, al. Aleja Jana Pawła II 22, 22a, 23 (Zajazd, sklep Dolcan, sklep ogrodniczy)
27.03 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Czosnów, ul. Duńska 3, 4, 53, 55, ul. Warszawska 75, 76, 79, 97, ul. Holenderska 1, 3, 4B, 6, ul. Diamentowa 4, 5, 9, 11, 13, ul. Polna 29B, 47, 47A, Małocice, Dobrzyń, Wólka Czosnowska, Wrzosówka, Jesionka, Adamówek, Cząstków Mazowiecki, 153, 154, Łosia Wólka, Kazuń-Bielany, Augustówek, Janów-Mikołajówka, Sowia Wola, ul. Wojska Polskiego 281, 282, 282c, 283, 285, 286, 288, 291, 295, Kazuń Polski, ul. Długa 129
29.03 od godz. 8:00 do 14:00


Nowy Wilków, ul. Jasna
30.03 od godz. 9:00 do 12:00


powiat miński

Kałuszyn, ul. Dąbrowska, ul. Brzozowa, ul. Platanowa
30.03 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze!
Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na i.pl Portal i.pl