LINK4 wybacza pierwszą małą szkodę z AC

Partnerem cyklu jest Link4
„Wybaczamy pierwszy dzwon” – brzmią słowa najnowszego przeboju LINK4. To oferta promocyjna skierowana do wszystkich klientów, którzy do końca marca zdecydują się zawrzeć umowę pakietową na OC/AC, a przez trzy ostatnie lata mogą się pochwalić bezszkodową jazdą.

Użytkownicy ubezpieczeń komunikacyjnych muszą liczyć się z tym, że w przypadku wypłaty odszkodowania – zarówno z własnej polisy OC, jak i z AC – automatycznie tracą zniżkę za bezszkodową jazdę. Dotyczy to każdej zlikwidowanej szkody, bez względu na jej finansowy wymiar.

Nawet jeśli kwota odszkodowania była niewielka, nieuchronność konsekwencji ponoszonych wskutek jej wypłacenia bywa dla większości kierowców dotkliwą „pamiątką” chwilowej nieuwagi lub innych czynników prowadzących do utraty zniżki.

Stąd szczególnie warto skorzystać z najnowszej promocji LINK4 wybaczenia pierwszej małej szkody zgłoszonej w ramach AC. Co to konkretnie oznacza? Uczestnicy marcowej promocji w LINK4 nawet w wypadku zgłoszenia szkody do wysokości 3500 zł nie stracą ani złotówki zniżki za bezszkodową jazdę.

Do kogo kierowana jest ta oferta?

Promocja przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, którzy w okresie 1 – 31 marca zakupią pakiet OC/AC w LINK4.

Promocja obejmuje:

  • osoby, które będą terminowo opłacały wszystkie należne LINK4 składki;
  • wszystkich właścicieli i współwłaścicieli ubezpieczonego pojazdu posiadających od więcej niż 3 pełnych lat (licząc do dnia zawarcia), umowy ubezpieczenia Autocasco zawarte w dowolnym zakładzie ubezpieczeń;
  • wszystkich użytkowników ubezpieczonego pojazdu, którzy w ostatnich 3 latach nie mieli szkody z ubezpieczenia Autocasco oraz szkody z tytułu ubezpieczenia OC;
  • osoby, które w okresie obowiązywania umowy AC nie miały szkód w wysokości powyżej 3500 zł, za które LINK4 ponosił odpowiedzialność ani żadnej szkody OC.

Na czym polega promocja?

Pod warunkiem spełnienia łącznie wszystkich określonych powyżej przesłanek, przy zawieraniu kolejnej umowy pakietowej w LINK4, ubezpieczyciel nie uwzględni szkody, o której mowa przy kalkulacji zniżki za bezszkodową jazdę, czyli zwyżka za szkodę nie zostanie naliczona. Poza nieuwzględnieniem szkody przy kalkulacji zniżki za bezszkodową jazdę kolejna umowa pakietowa będzie zawarta na podstawie taryf obowiązujących w dniu jej zawarcia.

Uwaga: Z udziału w promocji eliminuje uczestnika każde wyższe odszkodowanie niż 3500 zł lub druga szkoda z danej umowy AC oraz szkoda z tytułu OC.

Jak wykupić pakiet OC/AC i skorzystać z promocji?

Wystarczy zawrzeć umowę pakietową OC/AC z LINK4 w okresie od 1 do 31 marca 2022 r., spełnić warunki przewidziane w regulaminie promocji (w tym o dotychczasowej bezszkodowej jeździe) i być głównym użytkownikiem ubezpieczonego pojazdu wskazanym w polisie.

By wykupić polisę, warto skorzystać z prostego kalkulatora na stronie www.link4.pl, możemy też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem. Więcej informacji na temat promocji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w regulaminie promocji na stronie link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na i.pl Portal i.pl