MŚ 2022. Mecz Kamerun - Brazylia ONLINE. Canarinhos celują w...

MŚ 2022. Mecz Kamerun - Brazylia ONLINE. Canarinhos celują w komplet punktów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• KONIEC MECZU! Kamerun żegna się z Mundialem pokonaniem Brazylii po raz pierwszy w historii! Jedyną bramkę strzelił Vincent Aboubakar w doliczonym czasie gry.

KONIEC: Serbia - Szwajcaria 2:3 (26' Mitrovic, 35' Vlahovic - 20' Shaqiri, 44' Embolo, 48' Freuler)

Tabela grupy G

1. Brazylia - 6 punktów, bilans bramek 3:1
    2. Szwajcaria - 6 punktów, bilans bramek 4:3
    3. Kamerun - 4 punkty, bilans bramek 4:4
    4. Serbia - 1 punkt, bilans bramek 5:8
  • Koniec meczu! Kamerun sensacyjnie pokonuje Brazylię na pożegnanie z Mundialem!

• TO BYŁA PIŁKA MECZOWA DLA BRAZYLII!!!

Dośrodkowanie w pole karne do Marquinhosa, który klatką piersiową zgrywa na 5. metr do Bruno Guimaraesa. Ten uderza nad poprzeczką!

• Wrzutka w "szesnastkę", skąd Gabriel Martinelli główkuje wysoko nad poprzeczką.

• Bruno Guimares wyskakuje najwyżej do dośrodkowania. Uderza głową zbyt słabo, by pokonać Devisa Epassy'ego. Tym bardziej, że piłka poleciała tam, gdzie stał.

• Po strzeleniu bramki Vincent Aboubakar zdjął koszulkę i cieszył się z kibicami! Za to został upomniany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną!

• Zagranie na prawą stroną do szeroko ustawionego Jerome'a Ngoma Mbekeliego. Ten wrzuca dokładnie w pole karne do Vincenta Aboubakara, który idealnie kontruje, posyłając piłkę głową tuż przy prawym słupku! Ederson tylko obserwował!

• GOL DLA KAMERUNU!!! VINCENT ABOUBAKAR!!!

• 9 minut dłużej potrwa druga połowa.

• Christopher Wooh wślizgiem wybija piłkę za linię końcową po dośrodkowaniu z lewej strony.

• Everton dostaje dobre prostopadłe podanie w pole karne. Piętką zagrywa do wbiegającego Bruno Guimaraesa, który był wyraźnie spóźniony. Po chwili dośrodkowanie Daniego Alvesa z prawej strony nie znajduje adresata.

• Jerome Ngom Mbekeli zmienia Nicolasa Nkoulou.

• Bruno Guimaraes upomniany żółtą kartką za faul.

• ALEŻ BLISKI GOLA BYŁ BRUNO GUIMARAES!!!

Raphinha urwał się prawą stroną pola karnego, po czym zagrywa płasko na bliższy słupek do Bruno Guimaraesa! Ten bez przyjęcia uderza w stronę dalszego rogu, ale piłka po rykoszecie wychodzi za linię końcową tuż przy słupku!

• Kameruńczycy wybijają piłkę z pola karnego po dośrodkowaniu Daniego Alvesa z rzutu wolnego.

• Vincent Aboubakar pognał co sił, by przerwać rajd Evertona. Powalił go blisko prawego narożnika pola karnego, za co został upomniany żółtą kartką.

• Raphinha zmienia Antony'ego.

• Olivier Ntcham decyduje się na płaskie uderzenie z ok. 20 metrów. Ederson pewnie łapie piłkę.

• 85 986 widzów na Lusail Iconic Stadium.

• Bruno Guimaraes uderza zza linii 16. metra wysoko nad bramką.

• Pedro próbował przedrzeć się środkiem pola karnego przez dwóch rywali. W prosty sposób stracił piłkę.

• Olivier Ntcham zmienia Pierre'a Kunde.

• Everton zbiega z piłką z prawej strony do środka. Miał przed sobą miejsca, więc "zabrał się" w "szesnastkę". Tam jego strzał został zablokowany.

• Pedro zmienia Gabriela Jesusa.

• Karl Toko Ekambi zmienia Bryana Mbueno.

• Gabriel Martlinelli ustawiony na lewej stronie wrzuca na bliższy słupek. Nie było tam żadnego adresat w niebiesko-białych strojach.

• Dani Alves fauluje w środku pola Andre-Franka Zambo Anguissę. Sędzia nie sięga do kieszonki, doświadczony Brazylijczyk szybko po przekroczeniu przepisów przeprosił rywala.

• Dośrodkowanie z lewego narożnika na dalszy słupek, skąd Bremer głową zgrywał przed bramką. Żaden z jego kolegów nie "zamknął" akcji z bliska.

• 56. minuta. Kapitalna parada Devisa Epassy'ego po uderzeniu Gabriela Martinelliego

• Kolejna kapitalna interwencja kameruńskiego bramkarz! Wyciągnął się jak struna do uderzeniu Antony'ego zza pola karnego. Pracuje na notę!

• Gabriel Martinelli podpatrzył jak gola Szwecji na zeszłorocznym EURO gola Szwecji strzelił Robert Lewandowski. W podobnym stylu "łamie" akcję z lewej strony pola karnego do środka, po czym uderza technicznie w stronę dalszego rogu. Devis Epassy zdołał jednak wybić za linię końcową!

• ... a za Freda na murawie melduje się Bruno Guimaraes.

• ... Marquinhos zastępuje Alexa Tellesa...

• Everton zmienia Rodrygo...

• Zakotłowało się przed bramką Kamerunu. Gabriel Jesus chciał wślizgiem wyłuskać piłkę, powalczył również Gabriel Martinelli. Ostatecznie nie było nawet strzału w stronę bramki.

• Alex Telles poza boiskiem. Najprawdopodobniej będzie konieczna zmiana.

• Vincent Aboubakar uderza z pola karnego obok lewego słupka! Pomylił się nieznacznie!

• Serbia - Szwajcaria 2:3 (26' Mitrovic, 35' Vlahovic - 20' Shaqiri, 44' Embolo, 48' Freuler)

Tabela LIVE grupy G

1. Brazylia - 7 punktów
    2. Szwajcaria - 6
    3. Kamerun - 2
    4. Serbia - 1
  • Alex Telles wybija piłkę z pola karnego, uprzedzając rywala. Interwencję okupił starciem i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Atak Kamerunu prawą stroną przynosi rzut rożny. Ja nie idzie z gry, to może uda się zagrozić po stałym fragmencie gry?

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy na Lusail Iconic Stadium, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Kamerun - Brazylia. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +4' Koniec pierwszej połowy. Kamerun bezbramkowo remisuje z Brazylią.

• +3' A teraz Ederson ratuje kolegów przed utratą bramki! Po wrzutce z lewej strony Bryan Mbeumo główkuje z narożnika pola bramkowego tak, skąd przyszła. Puścił piłkę w kozioł, ale mimo Ederson zdołał odbić do boku!

• +2' Po krótkim rozegraniu Rodrygo uderza tak, że piłka muska boczną siatkę za prawym słupku!

• +1' Devis Epassy przenosi piłkę nad poprzeczką po uderzeniu Gabriela Martinelliego zza linii 16. metra!

• 4 minuty doliczone do pierwszej połowy.

Serbia - Szwajcaria 2:2 (26' Mitrovic, 35' Vlahovic - 20' Shaqiri, 44' Embolo)

2. Szwajcaria - 4
    4. Serbia - 2
  • Prostopadłe podanie z głębi pola do Gabriela Jesusa. Ten był odcięty od piłki przez Nouhou Tolo, co ułatwiło interwencję Devisowi Epassy'emu.

• Składny atak Kamerunu. Wrzutka w pole karne, gdzie Bremer uspokaja sytuację zgraniem głową do Edersona.

• Serbia - Szwajcaria 2:1 (26' Mitrovic, 35' Vlahovic - 20' Shaqiri)

2. Serbia - 4
    3. Szwajcaria - 3
    4. Kamerun - 2
  • Przerwa w grze. Collins Fai opatrywany przez sztab medyczny.

• Solowa akcja Antony'ego zakończona strzałem w środek bramki. Devis Epassy spokojnie łapie piłkę.

• Dani Alves technicznie nad poprzeczką. Devis Epassy miał wszystko pod kontrolą.

• Rodrygo pognał co sił lewą stroną w pole karne Kamerunu. Tuż przed nim faulował go Collins Fai - żółta kartka.

• Serbia - Szwajcaria 1:1 (26' Mitrovic - 20' Shaqiri)

2. Szwajcaria - 4 punkty
    3. Kamerun - 2 punkty
    4. Serbia - 2 punkty
  • Rodrygo trafia w mur.

• Rodrygo "łamie" akcję z prawego skrzydła do środka. Przed polem karnym fauluje go Pierre Kunde. Sędzia bez wahania sięga do kieszonki - żółta kartka.

• Vincent Aboubakar składał się do strzału z pola karnego. Fabinho uprzedził go, wybijając piłkę na uwolnienie.

• Po źle rozegranym rzucie rożnym piłkarze Rigoberta Songa ruszyli z kontrą prawą stroną. Przerwał ją faulem taktycznym Fabinho, za co nie został jednak upomniany żółtą kartką.

• Gabriel Martinelli powstrzymany w ostatniej chwili w polu karnym Kamerunu. Po chwili zagranie Antony'ego i po interwencji obrony Brazylijczycy mają rzut rożny.

• Serbia - Szwajcaria 0:1 (20' Shaqiri)

2. Szwajcaria - 6 punktów
    4. Serbia - 1 punkt
  • Maxim Choupo-Moting decyduje się na indywidualną akcję. Optymistyczna próba zakończona prostą stratą dość daleko od bramki Brazylijczyków.

• I jeszcze jeden korner dla Brazylii. Dośrodkowanie Antony'ego nie znalazło adresata.

• Po dośrodkowaniu z narożnika Gabriel Jesus uderza obok bramki. Sporo brakowało mu do celu.

• Dobra wrzutka Freda w "szesnastkę" do Gabriela Martinelliego. Ten wyskoczył wysoko i główkuje w stronę dalszego rogu! Devis Epassy wyciągnął się jak struna, po czym przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Antony próbował przedrzeć się prawą stroną. Poprzekładał nogi nad piłką, chcąc nabrać Nouhou Tolo. Ten nie dał się ograć.

• Za mocne prostopadłe podanie do Gabriela Jesusa. Devis Epassy wznawia grę z "piątki".

• Dośrodkowanie w pole karne do poszukiwaniu Rodrygo. Christopher Wooh wybija na uwolnienie.

• "Długie zagranie z pominięciem kilku formacji" na lewo do szeroko ustawionego Gabriela Martinelliego. Ten był na spalonym.

• I w żółtych kartkach mamy remis. Za faul "żółtko" na koncie Edera Militao.

• Nouhou Tolo upomniany żółtą kartką za faul.

• Z kontrą chcieli ruszyć Kameruńczycy. Bryan Mbeumo pomógł sobie ręką w przyjęciu piłki, co nie uszło uwadze arbitrowi.

• Składny atak Brazylii prawą stroną. Płaskie podanie w pole karne, ale Gabriel Martinelli nie opanował piłki. Jeszcze próbował Rodrygo - jego próba została zablokowana.

• Ismail Elfath gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

• Ale najpierw hymny obu państw!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Równolegle trwać będzie drugie spotkanie tej grupy między Serbią a Szwajcarią. Livescore z tego meczu i wizualizacja aktualnej tabeli będzie pojawiać się w tej relacji.

• Skład reprezentacji Brazylii

• W dwóch meczach Brazylijczycy uzbierali komplet punktów po ograniu Serbii (2:0) i Szwajcarii (1:0). Zawodnicy prowadzeni przez Tite mają szansę, jako jedyni, zakończyć fazę grupową z czystym kontem.

Drugie miejsce zajmuje Szwajcaria dzięki skromnemu ograniu Kamerunu (1:0). Jednak w drugim meczu ulegli Brazylii (0:1).

Trzeci jest Kamerun z punktem po remisie z Serbią i mają lepszy bilans bramkowy (3:4 do 3:5 Serbów).

• Skład reprezentacji Kamerunu

• Relację NA ŻYWO z tego spotkania poprowadzi Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• Coraz bliżej fazy pucharowej katarskiego Mundialu, więc zostały nam grupowe "ostatki". Za 25 minut, w grupie G, Kamerun zmierzy się z pewną awansu Brazylią.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

©Voetbal International/East News

MŚ 2022. Mecz Kamerun - Brazylia ONLINE. Piątek to ostatni dzień z fazą grupową. Canarinhos nic już nie muszą, za to wszystko mogą. Pod ścianą są wyłącznie Nieposkromione Lwy, którym nawet ewentualne zwycięstwo nie gwarantuje awansu. Relacja LIVE od godziny 20:00.

MŚ 2022. Mecz Kamerun - Brazylia ONLINE

Brazylia niemal na pewno wyjdzie z pierwszego miejsca, by o ćwierćfinał zawalczyć z kimś z trójki Ghana, Korea Południowa, Urugwaj. Drużyna selekcjonera Tite bez szczególnych problemów, na jałowym biegu ograła dotąd zarówno Serbię (2:0), jak i Szwajcarię (1:0). W ostatnim meczu grupowym ponownie oszczędzony zostanie Neymar, żeby wrócić w pełnił sił już na fazę pucharową.

Trudno uwierzyć w to, by z grupy miał wyjść również Kamerun, choć po czwartku (awans Japonii kosztem Niemiec) z takimi przypuszczeniami lepiej się wstrzymać... W każdym razie sytuacja drużyny z Afryki jest bardzo skomplikowana; dotąd ugrała punkt, podczas gdy Szwajcaria trzy. Szwajcaria może pozwolić sobie na remis z Serbią, z kolei Kamerun musi bezwzględnie pokonać Brazylię. Niewykonalne? Póki co z Czarnego Lądu do 1/8 finału awansował Senegal z Marokiem.

- Robimy postępy, poprawiamy się - uważa selekcjoner Kamerunu, Rigobert Song i dodaje: - Pokonanie Brazylii jest możliwe. Wierzymy w siebie!

Przewidywane składy na mecz Kamerun - Brazylia:
Kamerun: Epassy - Fai, Castelletto, Nkoulou, Tolo - Hongla, Anguissa, Kunde - Aboubakar, Choupo-Moting, Toko Ekambi.
Brazylia: Alisson - Militao, Marquinhos, Silva, Telles - Casemiro, Guimaraes, Paqueta - Antony, Jesus, Vinicius Junior.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Brazylia - Kamerun 1:0 (mecz towarzyski, 20.11.2018)
Kamerun - Brazylia 1:4 (MŚ, 23.06.2014)

MŚ 2022. Mecz Kamerun - Brazylia TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo z meczu w TVP 1 oraz TVP 4K. Komentują Dariusz Szpakowski i Kamil Kosowski. W internecie mecz na stronie i w aplikacji TVP Sport oraz w Smart TV czy HbbTV. Łączoną transmisję z meczem Serbii ze Szwajcarią zapowiedziano na kanale TVP Sport. Studio od 19:00, poprowadzi je Rafał Patyra, gośćmi będą Dominik Piechota, Bartłomiej Rabij i Jarosław Bieniuk.