• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Soma Novothny podwyższa na 2:0!!!

• Arbiter do podstawowego czasu gry doliczył co najmniej 6 minut.

• Czerwoną kartką ukarany Andreas Skovgaard!

• Takuto Oshima zmienił Janiego Atanasova.

• Cornel Rapa zastąpił Filipa Rózgę.

• Patryk Sokołowski zmienił Karola Knapa.

• Zakotłowało się w polu karnym Cracovii, ale goście wyszli z opresji obronną ręką.

• Mikkel Maigaard zmienił Patryka Makucha.

• Prostopadłe podanie do Miłosza Kozaka, ale ten nie zdołał dopaść do futbolówki.

• Filip Wilak zagrał wprost w ręce bramkarza Cracovii.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Ruch prowadzi z Cracovią 1:0.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Soma Novothny daje prowadzenie Ruchowi!!!

• Do pierwszej połowy doliczone co najmniej 4 minuty.

• Miłosz Kozak był bliski otwarcia wyniku meczu w Chorzowie. Posłał piłkę minimalnie obok bramki gości.

• Wymuszona zmiana w szeregach Ruchu. Maciej Sadlok zastąpił kontuzjowanego Szymona Szymańskiego.

• Szymon Szymański potrzebuje pomocy medycznej.

• Soma Novothny stanął przed szansą na zdobycie gola, ale fatalnie spudłował.

• Ruch ma większe posiadanie piłki, ale nie przekłada się to na rezultat meczu w Chorzowie.

• Cracovia jest lepsza, ale nie potrafi tego udokumentować golem.

• Dante Stipica udanie interweniuje po wrzutce w pole karne Niebieskich.

• Tomasz Foszmańczyk pożegnany na Stadionie Śląskim. W jego miejsce wszedł Bartłomiej Barański.

• Nieudane zagranie w pole karne Cracovii.

• Filip Rózga oddał niecelny strzał z dystansu.

• Cracovia rozpoczęła ofensywnie.

• Rozpoczynamy mecz na Stadionie Śląskim!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Szalony pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie zakończył się remisem 4:4. Liczymy, że dzisiaj na Stadionie Śląskim kibice również zobaczą wiele goli.

• Arbitrem głównym spotkania będzie Damian Kos z Wejherowa. Mecz odbędzie się bez pomocy systemu VAR.

• Natomiast oto zestawienie Cracovii:

• Tak prezentuje się skład Ruchu Chorzów:

• Ważną wiadomością dla Cracovii jest też fakt, że zarząd przedłużył kontrakt z Dawidem Kroczkiem, który początkowo miał tylko dokończyć sezon.

• Niebiescy już jakiś czas temu stracili szanse na utrzymanie w lidze, natomiast Cracovia kolejkę przed końcem zapewniła sobie utrzymanie w lidze. Pasy chcą walczyć o jak najwyższą pozycję na koniec sezonu, bo przy niekorzystnych wynikach mogą znaleźć się nawet na 15. miejscu w tabeli.

• Witamy serdecznie w ostatnią kolejka sezonu PKO Ekstraklasy. Zdegradowany już Ruch Chorzów mierzy się z Cracovią. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.