1/4
Lech Poznań po siedmiu zwycięstwach z rzędu u siebie...

Lech Poznań po siedmiu zwycięstwach z rzędu u siebie przegrywa przy Bułgarskiej z Rakowem Częstochowa (0:1). Fatalna porażka sprawia, że po 24. kolejce Kolejorz spada na trzecie miejsce w ligowej tabeli. Lechici zagrali być może najsłabszy mecz w całym sezonie, a ekipa Marka Papszuna podeszła świetnie taktycznie do spotkania i była zespołem lepszym w tym starciu. To dla Kolejorza była już druga porażka w tym roku i do tego bardzo bolesna. Sprawdźcie, jak oceniliśmy piłkarzy Kolejorza za spotkanie z Rakowem.

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań --->

2/4
FILIP BEDNAREK 3...

BRAMKARZ I OBROŃCY

FILIP BEDNAREK 3
Znowu błąd na przedpolu. Zawahał się przy dośrodkowaniu Tudora i Ivi Lopez nie miał problemu z pokonaniem go. Poza tym bezrobotny, ale w takich meczach jeden detal może mieć wpływ na wynik, a może nawet zadecydować o mistrzostwie.

JOEL PEREIRA 5
Imponował celnymi zagraniami. Jest w dobrej dyspozycji. Dobrze spisywał się w obronie, ale niestety źle zachował się przy straconym golu. Uciekł mu Ivi Lopez. Poza tym błędem niezły występ.

BARTOSZ SALAMON 5
Jak zwykle popisywał się świetnymi przerzutami. Po jednym z nich szansę miał Kamiński. Świetnie asekurował całą defensywę. W końcówce próbował nawet drużynie w strzeleniu gola.

ANTONIO MILIĆ 4
Ryzykowny początek, po którym się ogarnął. Później starał się wybierać bezpieczne rozwiązania. Niewiele zawinił.

PEDRO REBOCHO 7
Ponownie nie do przejścia w obronie. Rywale nie mogli go minąć. Najlepszy w defensywie Lecha i całym zespole. Odbierał piłki i brał się za rozgrywanie. Grał na wysokiej jakości.

3/4
JESPER KARLSTROM 4 (grał do 82. minuty)...

POMOCNICY

JESPER KARLSTROM 4 (grał do 82. minuty)
Jak zwykle sporo pracował w środku pola w przechwycie. Zbierał sporo drugich piłek. Pewny punkt środka pola, choć w drugiej części drugiej połowy notował kilka strat. Wydawało się, że "siadł" fizycznie. W końcówce meczu popełnił już sporo błędów i słusznie zszedł z boiska.

RADOSŁAW MURAWSKI 4 grał do 76. minuty)
Nie był tak solidny w środku pola jak w dwóch poprzednich meczach. Dał się kilka razy ograć, ale za to radził sobie nieźle z Ivim Lopezem. Po przerwie wyglądał słabiej.

KRISTOFFER VELDE 3 (grał do 45. minuty)
Sporo pracował w obronie i potrafił kilka razy odebrać piłkę. Niestety w ofensywie miał problem z właściwymi decyzjami. Czasami niepotrzebnie spowolniał grę. Drugi mecz z rzędu schodzi w przerwie.

JOAO AMARAL 3 (grał do 61. minuty)
W pierwszej połowie sporo niedokładności. Odskakiwała mu piłka, źle się ustawiał, a dodatkowo sporo się ślizgał. Był chaotyczny. Drugi z rzędu ligowy bardzo słaby występ.

JAKUB KAMIŃSKI 3 (grał do 82. minuty)
Błysnął dopiero po 30 minutach gry, ale w dobrej sytuacji trafił w Kovacevica. Ogólnie w całym meczu niewidoczny. Popełniał proste błędy. Jest pod formą od kilku spotkań.

4/4
MIKAEL ISHAK 4...

NAPASTNICY I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK 4
Wracał bardzo głęboko, by wspomóc zespół w defensywie. Niestety z przodu osamotniony i nie miał swoich sytuacji. W drugiej połowie zgasł.

Grali także:
DAWID KOWNACKI (grał od 46. minuty) 3
„Kownaś” na skrzydle prezentuje się bardzo słabo. Nie potrafił stworzyć przewagi. Miał sytuację na wyrównanie, ale fatalnie przestrzelił. Wniósł trochę ożywienia, ale nie było to nic konkretnego.

ADRIEL BA LOUA (grał od 61. minuty) 2
Wszedł i na początku nie zrobił nic pożytecznego. Nie dochodził do żadnych piłek. Kompletnie był poza meczem. Fatalna zmiana. Już junior w postaci Antczaka dałby więcej.