1/12
Lech Poznań wrócił na zwycięską ścieżkę i ma za sobą udany...

Lech Poznań wrócił na zwycięską ścieżkę i ma za sobą udany tydzień. Wygrana w lidze z Pogonią w ubiegły weekend 3:0, a w środę pewne pokonanie Górnika Zabrze 2:0 i awans do półfinału Pucharu Polski. Jednak zapowiada się, że największe wyzwanie przed drużyną Macieja Skorży będzie w niedzielę, a więc mecz ligowy z Rakowem Częstochowa, z którym Kolejorz nie wygrał od pięciu spotkań. Lech przy ok. 30 tysiącach kibiców na trybunach powalczy o pierwsze zwycięstwo nad zespołem Marka Papszuna od dwóch lat. Kto zacznie to spotkanie w pierwszym składzie? Sprawdźcie nasze przewidywania.

Zobacz przewidywany skład Kolejorza na mecz z Rakowem --->

2/12
W meczu pucharowym do bramki Kolejorza wrócił Mickey van der...

FILIP BEDNAREK

W meczu pucharowym do bramki Kolejorza wrócił Mickey van der Hart, ale obstawiamy, że to chwilowy powrót. Holender nie zawiódł i skończył spotkanie z czystym kontem, ale podstawowym golkiperem w lidze jest Polak i tak zapewne będzie w niedzielę.

3/12
Portugalczyk jest w gazie i z Rakowem powinien zagrać od...

JOEL PEREIRA

Portugalczyk jest w gazie i z Rakowem powinien zagrać od początku. Zobaczymy, jak sobie poradzi kondycyjnie, bo ostatnie dwa mecze z Pogonią oraz Górnikiem rozegrał po 90 minut.

4/12
Bez Salamona obrona Lecha nie wygląda tak samo. Zagrał...

BARTOSZ SALAMON

Bez Salamona obrona Lecha nie wygląda tak samo. Zagrał podobnie jak Pereira w dwóch ostatnich meczach po 90 minut, a wcześniej nie występował w rozgrywkach pucharowych. Jest w dobrej formie.

Zobacz przewidywany skład Kolejorza na mecz z Rakowem --->l

Dalej

Wielki pożar w centrum wielkopolskiego miasta! Spłonął hotel!

Usyk – Fury. Walka godna pojedynku stulecia. Znamy absolutnego mistrza świata [WIDEO]