1/9
Który z młodych zawodników Lecha Poznań zasługuje na...

Który z młodych zawodników Lecha Poznań zasługuje na największe wyróżnienie? Przejdź do galerii ->

2/9
Jego udział w grze rezerw Lecha Poznań jest nieoceniony. W...

Maksymilian Dziuba

Jego udział w grze rezerw Lecha Poznań jest nieoceniony. W październiku strzelił bramkę KKS Kalisz, która wyprowadziła podopiecznych Artura Węski na prowadzenie. Co prawda, lechici nie utrzymali tego wyniku i przegrali to spotkanie 1:2. Warto dodać, że gol autorstwa młodego pomocnika była wyjątkowej urody.

Dodatkowo, Dziuba zadebiutował w pierwszej drużynie w spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz. Bardzo nam zaimponował. Był kreatywny, dynamiczny. Miał kilka akcji w tamtym meczu - chociażby prostopadle podając do Szymczaka w 28 min i oddając groźny strzał na początku drugiej połowy.

Przejdź do następnego zawodnika -->

3/9
Zaimponował nam młody skrzydłowy w tym miesiącu. Na początku...

Bartłomiej Juszczyk

Zaimponował nam młody skrzydłowy w tym miesiącu. Na początku sezonu nie umiał sie odpowiednio wkomponować, niemniej teraz wygląda zdecydowanie lepiej, będąc pod grą. Zagrał we wszystkich spotkaniach w październiku. W meczu z Hutnikiem Kraków zanotował asystę, dwanaście minut po jego wejściu na placy gry. Jest pewniejszy siebie i kolejne liczby są jedynie kwestią czasu.

4/9
W tym sezonie, w zespole trenera Artura Węski dostał szanse...

Igor Kornobis

W tym sezonie, w zespole trenera Artura Węski dostał szanse dopiero w drugiej połowie września. Warto na niego zwrócić szczególną uwagę, ponieważ w październiku zagrał we wszystkich spotkaniach i pokazywal się z dobrej strony. Jest obrońcą, który wywiązuje się z zadań defensywnych, ale daje również sporo z przodu. Przykład? Bramka i asysta w meczu z Hutnikiem Kraków. Dał zdecydowanie najlepszą zmianę w tym spotkaniu i to głównie dzięki niemu młodzi lechici przełamali złą serię pięciu spotkań bez zwycięstwa.