1/10
Na fanów poznańskiego oraz wielkopolskiego sportu w...

Na fanów poznańskiego oraz wielkopolskiego sportu w najbliższy weekend (12-13 marca) czeka sporo wydarzeń. Wśród nich jest ligowe spotkanie Warty Poznań z Górnikiem Zabrze oraz pojedynek Enei Energetyka Poznań w kolejnej rundzie rozgrywek I ligi siatkarek. Oprócz tego na lodowisku "Chwiałka" rozegrany zostanie także pierwszy mecz o brązowy medal hokeistek Mistrzostw Polski Kobiet w hokeju na lodzie. Sprawdź, jakie sportowe rozgrywki warto śledzić w sobotę oraz niedzielę na wielkopolskich arenach.

Zobacz wydarzenia weekendu (12-13 marca) --->

2/10
To będzie bardzo ważny mecz dla piłkarzy Warty Poznań. Już w...

Sobota 12 marca, godzina 15: Warta Poznań - Górnik Zabrze

To będzie bardzo ważny mecz dla piłkarzy Warty Poznań. Już w sobotę, 12 marca o godzinie 15 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim “Zieloni” zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Będzie to pojedynek w ramach 25. kolejki PKO Ekstraklasy. Podopieczni Dawida Szulczka w pierwszym spotkaniu z zabrzanami przegrali 3:0 i będą chcieli wziąć rewanż za to spotkanie. Tym bardziej, że piłkarze z Poznania potrzebują punktów, aby utrzymać się w lidze.

Zobacz kolejne wydarzenie --->

Warta Poznań zaprasza Ukraińców na mecz

3/10
ENEA Energetyk Poznań w najbliższy weekend rozegra mecz w...

Sobota 12 marca, godzina 17: ENEA Energetyk Poznań - SMS PZPS Szczyrk

ENEA Energetyk Poznań w najbliższy weekend rozegra mecz w ramach 24. rundy I ligi siatkarek. Do Poznania przyjedzie 11. drużyna tabeli - SMS PZPS Szczyrk. W pierwszym meczu tych drużyn lepsze okazały się zawodniczki z Poznania, które w trzech setach pokonały zespół ze Szczyrku. Siatkarki z Wielkopolski notują w ostatnim czasie bardzo dobrą serię czterech meczów bez porażki. Wiele wskazuje na to, że passa ta zostanie podtrzymana.

4/10
PTH Kozice Poznań już w sobotę o godzinie 18:15 rozegrają...

Sobota 12 marca, godzina 18:15: PTH Kozice Poznań - UKHH Unii Oświęcim

PTH Kozice Poznań już w sobotę o godzinie 18:15 rozegrają pierwszy mecz o brązowy medal Mistrzostw Polski Kobiet w hokeju na lodzie. Przeciwniczkami drużyny z Poznania będzie zespół UKHH Unii Oświęcim. To będzie pierwsza szansa w historii klubu na zdobycie medalu w rozgrywkach. W fazie zasadniczej między tymi zespołami padł remis, a o zwycięstwie decydowały dogrywki. Mecz odbędzie się na lodowisku "Chwiałka". Rewanż odbędzie się w kolejny weekend w Oświęcimiu.