MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tymex Liga Okręgowa. Szlagier kolejki w Warce dla Prochu Pionki. Sprawdź, kto jest liderem. Aktualna tabel i wyniki

Maciej Kwiatkowski
Mecz na szczycie KS Warka - Proch Pionki. Na kolejnych zdjęciach galerią z meczu Mazowsze Grojec - Wulkan Zakzew
Na ten mecz w klasie okręgowej czekali nie tylko kibice w Warce i Pionkach, ale wszyscy przedstawiciele rozgrywek. Wygrał Proch Pionki i został nowym liderem ligi. Warto odnotować też dwa hat tricki - popisali się nimi Sebastiana Sałka z Królewskich Jedlnia i Wojciech Bajor z Polonii Iłża.

Tymex Liga Okręgowa. Sprawdź aktualne wyniki:

KS Warka-Proch Pionki 1:2(0:1)
Bramki: samobójcza Mateusz Gromski 89 - Mateusz Szczepański 45, Szymon Iwanowski 90+2
Niesamowite emocje w końcówce meczu. Najpierw doszło do wyrównania a potem w 92 minucie o wygranej gości zdecydował gol Szymona Iwanowskiego z 92 minuty z rzutu wolnego.

Zobaczcie piękny strzał Szymona Iwanowskiego i gol

Po meczu ta komentował Paweł Górak, trener Prochu Pionki

Po meczu Paweł Bylak z KS Warka

Królewscy Jedlnia-Akcja I Jastrzębia 4:1(3:0)
Bramki: Sebastiana Sałka 3, Jakub Cybulski dla Królewskich

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:2

Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 0:4 (0:2)
Bramki: Adam Hamera 2, Jakub Niewola, Adrian Cieśla

Powiślanka Lipsko-Orzeł Wierzbica 2:0 (0:0)
Orzeł Wierzbica w mediach społecznościowych tak podsumował: " Przy stanie 1:0 po golu w 60 minucie zagraliśmy bardziej odważnie szukając wyrównującej bramki czego efektem była druga bramka w 77 minucie dla gospodarzy po ich skutecznym kontrataku ".

Mazowsze Grójec-Wulkan Zakrzew 1:1(0:0)
Jeden punkt w ostatniej akcji meczu uratował dla zespołu Mazowsza Bartłomiej Pawlak

Zobaczcie galerię zdjęć z meczu Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew

Gracja Tczów-Zodiak Sucha 3:2 (2:1)
Bramki: Patryk Starzyk, Kacper Wolszczak ,Kacper Szczepanik - Sadzik z rzutu karnego, Djim Thiam.

W zespole Zodiaka Sucha zadebiutował Senegalczyk Djim Thiam i zdobył bramkę.

KS Błotnica Stara-Polonia Iłża 0:4 (0:2)
Bramki: Wojciech Bajor 3 - w 14 z rzutu karnego, 45 z rzutu karnego, i 76; Grzegorz Dziurzyński 54.