5/14
Również zaliczył poprawny występ. W pierwszej połowie nie...

Jan Bednarek - 5

Również zaliczył poprawny występ. W pierwszej połowie nie przegrał żadnego pojedynku główkowego, dwukrotnie powstrzymał Sterlinga w ostatniej chwili. Na pewno lepszy występ od tego z Węgrami.

6/14
Trudno grać przeciwko jednego z najlepszych skrzydłowych na...

Bartosz Bereszyński - 4

Trudno grać przeciwko jednego z najlepszych skrzydłowych na świecie. Bereszyński miał potworne kłopoty w starciach ze Sterlingiem. Dał się minąć przy bramkowej akcji, a przez jego sporo błędów w defensywie Anglicy z łatwością dostawali się w nasze pole karne. Mimo wszystko, kogokolwiek Paulo Sousa by tam nie wstawił, obrazek wyglądałby identycznie.

7/14
Wysoka skuteczność podań, jako jedyny próbował grać do...

Jakub Moder - 6

Wysoka skuteczność podań, jako jedyny próbował grać do przodu. Na początku nieco bojaźliwie, ale rozkręcał się z każdą minutą. Gol dla Polaków to niemal jego całkowita zasługa. Przycisnął rywala, pozwolił mu na błąd, otrzymał podanie od Milika i uderzył tak, że Pope nie miał żadnych szans. Szkoda, że nie przypilnował Stonesa przy golu na 2:1.

8/14
Z rzadka starał się brać grę na siebie, dużo pracował w...

Grzegorz Krychowiak - 5+

Z rzadka starał się brać grę na siebie, dużo pracował w obronie i jako jedyny starał się uporządkować grę reprezentacji. Występ nie był fenomenalny, ale przekroju całego meczu, ten plusik przy ocenie zdecydowanie zasłużony.