Mecz PSG - Borussia Dortmund online. Gol różnicy. Rewanż na...

Mecz PSG - Borussia Dortmund online. Gol różnicy. Rewanż na wagę finału Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać w telewizji? Transmisja tv na żywo

0 1 połowa

• Niespodzianka stała się faktem! Borussia Dortmund pokonuje w dwumeczu PSG i zagra kolejny raz w finale Ligi Mistrzów na... Wembley. Przeciwnika pozna jutro. Będzie nim albo Real Madryt, albo Bayern Monachium. Awans którejś ze stron jest sprawą otwartą, bowiem w pierwszym meczu był remis (2:2).

Już teraz zaprasza na relację NA ŻYWO z tego meczu w GOL24.pl.

To tyle z mojej strony, za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Gorski. Dobranoc!

• +4' ... i KONIEC MECZU! BORUSSIA DORTMUND W FINALE LIGI MISTRZÓW!!!

• +3' Goście wybijają na uwolnienie z pola karnego. Pozostały sekundy...

• +1' Kylian Mbappe pada w polu karnym gości po walce z Nicol Schlotterbeckiem! Sędzia zdecydowanym ruchem pokazuje, że nie ma mowy o rzucie karnym!Nico Schlotterbeck i Kylian Mbappe

• Daniele Orsato dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Ktoś zaczarował bramkę BVB! Poprzeczka po strzale Vitinhi

• I DRUGA POPRZECZKA!!!

Bliski wyrównania był Vitinha! Pomylił się nieznacznie!!!

• Oblężenie bramki BVB trwa! Do dwóch słupków z pomocą przyszła.. poprzeczka po strzale Kyliana Mbappe!

• Felix Nmecha zmienia Juliana Brandta.

• Nerwy puściły Achrafowi Hakimiemu! Achraf Hakimi

• Achraf Hakimi upomniany żółtą kartką. Popchnął rywala przy linii bocznej, chcąc szybko przejąć piłkę i wznowić grę z autu. Goście są przekonani, że za takie niesportowe zachowanie powinna być czerwona kartka.

• Kapitan PSG był bliski wyrównania!!!

Mocne dośrodkowanie Lee Kang-ina w pole karne, gdzie Marquinhos skoczył wyżej od Matsa Hummelsa. Uderza głową pół metra obok dalszego (lewego) słupka!

• Lee Kang-in faulowany na prawej strony. Marquinhos biegnie w pole karne BVB.

• Bez zagrożenia pod bramka Gregora Kobela.

• Kylian Mbappe przedarł się w pole karne! Uderza płasko w stronę bliższego (prawego) słupka i po rykoszecie piłka mija bramkę o centymetry! "Tylko" rzut rożny.

• bezdyskusyjny. Mats Hummels na spalonym

• Odchodzące dośrodkowanie w pole karne, skąd Niclas Fullkrug zgrywa piłkę do Matsa Hummelsa, a ten z bliska kieruje ją do siatki! Sęk w tym, że był na spalonym!

• Rzut rożny dla Borussii z prawej strony. Goście niespiesznie przenoszą się w okolice pola karnego gospodarzy.

• Lee Kang-in zmienia Warrena Zaire-Emery'ego.

• Ousmane Dembele upomniany żółtą kartką. Skosił Marco Reusa jak trawę na wiosnę.

• [GOL] 50' MATS HUMMELS (0:1)

• Prosta strata Nico Schlotterbecka zapoczątkowała kontrę PSG. Środkiem pognał Bradley Barcola, który pogubił się na 25. metrze. Do odbitej piłki dopada Kylian Mbappe, który uderza wysoko nad bramką

• Kylian Mbappe podaje płasko w pole karne do... nikogo. W tym sektorze byli tylko zawodnicy w żółtych strojach.

• Niklas Sule zmienia Jadona Sancho, który po zmianie stron był niewidoczny.

• Marco Asensio trafia w mur.

• Mats Hummels sporo ryzykował! Mats Hummels i Ousmane Dembele

• Mats Hummels może mówić o szczęściu! Dostaje "tylko" żółtą kartką za faul na Ousmane'ie Dembele na linii 16. metra! Gdyby się pomylił, to PSG albo miałoby rzut karny, ale obejrzałby czerwoną kartkę!

• Marcel Sabitzer upomniany żółtą kartką za faul na Bradleyu Barcoli.

• ... a Marco Asensio zastępuje Fabiana Ruiza.

• Bradley Barcola zmienia Goncalo Ramosa...

• Centymetry... Słupek po strzale Nuno Mendesa

• SŁUPEK RATUJE GOŚCI!!!

Na atomowe uderzenie z dystansu zdecydował się Nuno Mendes. Piłka obija prawy słupek; wyciągnięty jak struna Gregor Kobel byłby bezradny, gdyby piłka leciała bliżej środka!

• Vitinha podaje na środek pola karnego do Goncalo Ramosa, który uderza bez przyjęcia TUŻ NAD POPRZECZKĄ! Gregor Kobel i spółka może głęboko odetchnąć!

• Marco Reus zmienia Karima Adeyemiego.

• Kolejny rzut rożny dla BVB. Sędzia Daniele Orsato dopatrzył się faulu Nico Schlotterbecka.

• Podrażnieni gospodarze chcą szybko doprowadzić do remisu. Podanie Ousmane Dembele było jednak niedokładne.

• Mats Hummels

• Dokładne dośrodkowanie Juliana Brandta z lewego narożnika w pole bramkowe, gdzie najwyżej wyskoczył Mats Hummels. Ten mierzonym uderzeniem głową przy prawym słupku wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA BVB! STRZELCEM MATS HUMMELS!!!

• Atak Borussii lewą stroną przynosi rzut rożny. Julian Brandt ustawia piłkę w narożniku.

• Najlepsza okazja PSG zmarnowana! Warren Zaire-Emery marnuje "setkę"!

• NIE MA GOLA DLA PSG!!!

Warren Zaire-Emery z dwóch metrów trafia w słupek!

• Achraf Hakimi dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego i zagrywa mocno na dalszy słupek. Julian Ryerson wybija za linię końcową.

• BVB zaczyna drugą połowę!

• Wracamy na Parc des Princes, gdzie kończy się przerwa w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów między PSG a Borussią Dortmund. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

• +1' Koniec pierwszej połowy. PSG bezbramkowo remisuje z Borussią Dortmund. Taki wynik promuje drużynę z Zagłębia Ruhry do gry w finale Ligi Mistrzów.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Fabin Ruiz dostaje piłkę na 25. metrze. Uderza bez przyjęcia i po rykoszecie od Matsa Hummelsa gospodarze mają rzut rożny.

• Vitinha zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka nabrała dziwnej rotacji, co mogło zaskoczyć Gregora Kobela. Piłka przeszła przez rękawice, ale zatrzymała się na klatce piersiowej bramkarza BVB!

• Kylian Mbappe zbiega z piłką do linii końcowej. Wrzuca zbyt blisko bramki, gdzie był Gregor Kobel.

• Gianluigi Donnarumma górą w pojedynku z Karimem Adeyemim! Karim Adeyemi i Gianluigi Donnarumma

• TO POWINIEN BYĆ GOL DLA BVB!!!

Z kontrą wyszli we dwóch - Karim Adeyemi i Niclas Fullkrug - na trzech rywali. Adeyemi dobrze "zabrał się" z piłką w pole karne, ale jego strzał z trudem odbija Gianluigi Donnarumma!!!

• PSG wrzuca wyższy bieg. Fabian Ruiz podaje płasko na 7. metr do Kyliana Mbappe, który nie trafia czysto w piłkę! A przed sobą miał tylko Gregora Kobela!

• Ousmane Dembele znowu w roli głównej. Tym razem podaje w pole karne do Goncalo Ramosa, ale dobrze ustawiony był Nico Schlottenbeck.

• Francuz zepsuł składną akcję PSG bardzo nieudanym strzałem Ousmane Dembele

• Kylian Mbappe "łamie" akcję z lewej strony do pola karnego. Podaje do Vitinhi, ten rozciągnął do Ousmane'a Dembele, który z ok. prawego narożnika pola bramkowego huknął wysoko nad bramką.

• Karim Adeyemi podaje efektownie piętką do Jadona Sancho. Anglik nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

• Vitinha znalazł trochę miejsca ok. 20 metrów od bramki gości. Za bardzo odchylił się w momencie strzału przez co piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Nie wyszło prawą, to piłkarze Luisa Enrique zaatakowali lewą stroną. Kylian Mbappe na początku poradził sobie z narożniku z Julianem Ryersonem, ale "wyjechał" z piłką za linię końcową.

• Paryżanie w ataku pozycyjnym w środku pola. Nie są w stanie przedrzeć się bliżej pola karnego BVB.

• W "odpowiedzi" Ousmane Dembele przeciągnął dośrodkowanie z prawej strony.

• Daleki wrzut z autu w pole karne do Niclasa Fullkruga, który zgrywa do wbiegającego Juliana Ryersona! Ten uderza bez przyjęcia w boczną siatkę tuż przy bliższym słupku!

• Fabian Ruiz w ostatniej chwili poradził sobie na skrzydle z Julianem Ryersonem. Podaje do Kyliana Mbappe, który efektownym zwodem uwolnił się spod krycia Matsa Hummelsa. Sęk w tym, że boisko okazało się odrobinę za wąskie.

• Będzie powtórka z rozrywki i po kilkunastu latach finał Borussia Dortmund - Bayern Monachium?

• Źle rozegrany stały fragment gry zapoczątkował kontrę PSG. Nieudanym uderzeniem z ok. 20 metrów zepsuł ją Goncalo Ramos.

• Karim Adeyemi dopada do piłki zgranej przez Niclasa Fullkruga. Rykoszet wyraźnie "podbił" zawodnik PSG. Rzut rożny.

• Marquinhos powstrzymał Marcela Sabitzera i dla uspokojenia podaje do bramkarza. Ten nerwowo wybija za linię boczną

• Marquinhos przecina prostopadłe podanie do Karima Adeyemiego i od razu podaniem po linii uruchomił Ousmane'a Dembele. Ten został powstrzymany przed linią 16. metra.

• Goncalo Ramos agresywnie walczył z Emre Canem o piłkę w środku pola. Zdaniem Daniele Orsato zbyt agresywnie. Kartki jednak nie ma.

• Po rzucie rożnym okazję miał Kylian Mbappe. Uderzył zbyt lekko, by pokonać Gregora Kobela.

• Ousmane Dembele urwał się prawą stroną, zostawiając w blokach Karima Adeyemiego i Ian Maatsena. W ostatniej chwili drugi z wymienionych blokuje centrę Francuza. Rzut rożny.

• Achraf Hakimi odrobinę przeciągnął dośrodkowanie z prawej strony. Gregor Kobel spokojnie łapie piłkę przed własną bramką .

• Dobre dochodzące dośrodkowanie na 13. metr. Strzał głową z tej odległości nie mógł sprawić problemu GIanluigiemu Donnarummie.

• Prawą stroną próbowała przedrzeć się Borussia. Nuno Mendes "przecina' podanie do Jadona Sancho. Po chwili rzut wolny dla drużyny prowadzonej przez Edina Terzicia.

• Na gwizdek Daniele Orsato spotkanie ze środka zaczęli gospodarze!

• Kapitanami są Marquinhos i Emre Can. Kapitanowie

• Przy dźwiękach "Go West" zespołu Pet Shop Boys obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Jeszcze kilka minut... Parc de Princes

• Arbitrem spotkania będzie Włoch Daniele Orsato.

• Natomiast oto zestawienie Borussii Dortmund:

• Tak prezentuje się skład PSG na dzisiejsze spotkanie:

• Na krajowym podwórku ekipa francuska odpoczywała w ten weekend i mogła w pełni skupić się na przygotowaniach do rewanżu. Natomiast BVB rozbiło na własnym stadionie Augsburg 5:1.

• Przed tygodniem na Signal Iduna Park lepsza była nieoczekiwanie Borussia Dortmund, która wygrała 1:0 po trafieniu Niclasa Fullkruga. Jednak wciąż faworytem, by awansować do finału rozgrywek jest PSG.

• Witamy serdecznie! W rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów PSG podejmie na Parc de Princes w stolicy Francji ekipą Borussii Dortmund. Zapraszamy na relację LIVE z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

©Polsat Sport Premium 1

Mecz PSG - Borussia Dortmund wyłoni nam pierwszego finalistę Ligi Mistrzów. Przed wtorkowym rewanżem w 1/2 finału w bardziej komfortowym położeniu wydaje się być niemiecka drużyna, która wypracowała skromną, jednobramkową zaliczkę na własnym stadionie. Utrzyma ją? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00.

Mecz PSG - Borussia Dortmund online. Kto awansuje do finału Ligi Mistrzów?

W ubiegłą środę różnicę 36 minuta meczu. To wtedy do długiej piłki zagranej w powietrzu wybiegł Niclas Fullkrug i pewnym strzałem - jak się okazało - ustalił wynik na 1:0.

W weekend Borussia rozbiła w Bundeslidze FC Augsburg, zwyciężając 5:1. Paradoksalnie to w elitarnej Lidze Mistrzów może ugrać coś spektakularnego. Na własnym podwórku zajmuje bowiem dopiero piąte miejsce i perspektywy są takie, że albo na nim zostanie, albo awansuje tylko na czwarte. PSG przed rewanżem odpoczywało.

Decyzją UEFA w Paryżu zagwiżdże sędzia Daniele Orsato z Włoch. Przed nami szósty bezpośredni mecz. Bilans jest wyrównany: oba zespoły wygrały po dwa razy, był też remis. Dwa gole więcej (sześć) strzeliło PSG.

PSG nigdy nie zdobyło Ligi Mistrzów. Tylko raz było w finale. W 2020 roku uległo Bayernowi Monachium. To z nim poległa też Borussia w 2013 roku, która w 1997 sięgnęła po trofeum dzięki ograniu Juventusu.

Luis Enrique, trener PSG: - On va a gagner. To jedyny zwrot, jaki znam po francusku: wygramy. Żeby tak się stało, musimy być lepsi od świetnej Borussii. W Dortmundzie atmosfera była niesamowita i tego samego oczekujemy na Parc des Princes, mając nadzieję, że na koniec będziemy mogli świętować razem.

Edin Terzić, trener Borussii: Musimy robić wszystko razem. PSG z pewnością będzie lepsze niż w zeszłym tygodniu. Chcemy zdobyć bilet do finału. Zajmiemy się tym wspólnie. W dwóch meczach w Dortmundzie pokazaliśmy, że przeciwko PSG umiemy zagrać zupełnie inaczej niż w Paryżu w grupie. Wtedy nie byliśmy sobą.

Gdzie oglądać mecz PSG - Borussia Dortmund? Transmisja w telewizji oraz stream w internecie

Przewidywane składy na mecz PSG - Borussia
PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Mendes - Zaïre-Emery, Vitinha, Ruiz - Dembele, Mbappe, Barcola.
Borussia: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Can, Sabitzer - Adeyemi, Brandt, Sancho - Füllkrug.

Nie zagrają w meczu PSG - Borussia
PSG: Hernandez, Kimpembe
Borussia: Bensebaini, Duranville

Ostatnie mecze bezpośrednie
Borussia - PSG 1:0 (Liga Mistrzów, 01.05.2024)
Borussia - PSG 1:1 (Liga Mistrzów, 13.12.2023)
PSG - Borussia 2:0 (Liga Mistrzów, 19.09.2023)

Mecz PSG - Borussia: transmisja i stream w internecie

Transmisja w telewizji wyłącznie na kodowanym kanale Polsat Sport Premium 1. Komentują Marcin Lepa i Piotr Kobierecki. Stream w internecie za kilkadziesiąt złotych w Polsat Box Go - na stronie czy w aplikacji. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 21:00 - zapraszamy!