
6. Pałac w Małopolsce
To propozycja dla osób, które nie chcą kupować zaadaptowanych już nieruchomości, lecz urządzić ją całkowicie od podstaw po swojemu. Taka oferta znajduje się w Zagórzanach. Pałac może wydawać się na pierwszy rzut oka ruiną, lecz posiada wysoką wartość historyczną i ma zdecydowanie potencjał inwestycyjny. Pomimo stanu budynku jego cena nie odbiega od wyremontowanych już obiektów. Właściciel żąda bowiem 6,9 mln zł.
Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

6. Pałac w Małopolsce
Pałac ukończono w 1834 roku, a projekt opracowała Franciszka Maria Lanci na zlecenie Tadeusza Skrzyńskiego. W okresie międzywojennym obiekt uchodził za jedną z najcenniejszych rezydencji zabytkowych w Polsce. Powierzchnia użytkowa tej nieruchomości to prawie 3 tys. m kw., na którą składają się aż trzy kondygnacje. Budynek otacza park o powierzchni 14 ha ze stawem. W 2008 roku rozpoczęty został remont pałacu. Od tego czasu budynek pokryto dachem, odbudowano zniszczone części murów poddasza i II piętra. Dodatkowo odrestaurowano prawie całe jedno piętro obiektu.
Przejdź do kolejnego zdjęcia --->
Sprawdź ofertę TUTAJ.

5. Pałac myśliwski w Łodzi
Zabytkowy obiekt z XIX wieku znajduje się w Łodzi, w dodatku na terenie rezerwatu przyrody - kilka minut drogi od centrum miasta. Sam budynek wzniesiono w 1896 roku. Po wojnie został odbudowany dopiero w latach 80. ubiegłego wieku, a basztę zrekonstruowano w 1992 roku.
Przejdź do kolejnego zdjęcia --->

5. Pałac myśliwski w Łodzi
Obiekt hotelowy w pałacu składa się z 15 pokoi gościnnych, gabinetu, salonu, sypialni, kuchni, sauny, baru, pomieszczeń gospodarczych. Wszystkie pomieszczenia są rozmieszczone na 631 m kw. Otoczenie pałacu myśliwskiego to idealne miejsce na spacery – mamy tutaj park i las oraz staw, który jest częścią rzeki Bzury. Propozycja ta kosztuje 7,5 mln zł.
Przejdź do kolejnego zdjęcia --->
Sprawdź ofertę TUTAJ.