1/16
Piłkarze ręczni Industrii Kielce w niedzielnym spotkaniu...

Oceniamy piłkarzy ręcznych Industrii Kielce za mecz z Arged Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Była jedna "10"

Piłkarze ręczni Industrii Kielce w niedzielnym spotkaniu PGNiG Superligi w Hali Legionów, pokonali Arged Ostrovię Ostrów Wielkopolski 47:28. 47 zdobytych bramek to rekord sezonu naszej drużyny, podobnie jak 13 rzuconych goli to rekord Francuza Nicolasa Tournata, któremu przyznaliśmy maksymalną ocenę za to spotkanie - 10. Jak oceniliśmy pozostałych szczypiornistów mistrza Polski - zobacz pod kolejnymi zdjęciami. >>>>>

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

[td]

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

[/td]
[td sz=300]

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

[/td]
[/tr]
[/tabela]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

[tabela][tr][td]Autor jest również na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Handball Echo na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze
[/td][/tr][/tabela]

2/16
W pierwszej połowie wielokrotnie zmieniał się z Nikodemem...

Andreas Wolff – ocena 9

W pierwszej połowie wielokrotnie zmieniał się z Nikodemem Błażejewskim, więc zagrał w sumie około 15 minut. Odbił pierwsze cztery rzuty rywali, w tym karnego, potem dorzucił jeszcze jednego karnego.

6/11 = 54%

3/16
Dawał kilkuminutowe zmiany Wolffowi, pojawił się na boisku w...

Nikodem Błażejewski – ocena 5.5

Dawał kilkuminutowe zmiany Wolffowi, pojawił się na boisku w końcówce meczu. Odbił dwa rzuty, w tym karnego.