1/17
1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej wygrała Mistrzostwa...

1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej wygrała Mistrzostwa WOT w Biegach Przełajowych. Nasi żołnierze zdobyli sześć medali i zajęli 1. miejsce w klasyfikacji generalnej.

2/17
Mistrzostwa WOT w Biegach Przełajowych odbyły się w...

Mistrzostwa WOT w Biegach Przełajowych odbyły się w Olsztynie. Podlaską brygadę reprezentował zespół 10 zawodników ze wszystkich batalionów. Zawodnicy zostali wyłonieni podczas Mistrzostw 1PBOT w Biegach Przełajowych, które w marcu odbyły się w Hajnówce.

3/17
W sobotę 14 kwietnia żołnierze startowali indywidualnie....

W sobotę 14 kwietnia żołnierze startowali indywidualnie. Reprezentanci 1PBOT w czterech startach zdobyli trzy złote medale oraz jedno srebro. Na dystansie 3 km najszybsi byli: Tadeusz Walendykiewicz (12 batalion lekkiej piechoty Suwałki, kat. powyżej 35 lat) i Jakub Sobolewski (12 blp Suwałki, kat. do 35 lat). W biegu na 8 km wygrał Paweł Grygo (13 blp Łomża, kat. powyżej 35 lat), a drugie miejsce zajął Damian Masłowski (12 blp Suwałki, kat. do 35 lat).

4/17
W niedzielę ścigały się drużyny na dystansach: 4 x 1 km oraz...

W niedzielę ścigały się drużyny na dystansach: 4 x 1 km oraz 4 x 2 km. Nasi żołnierze okazali się najlepsi w sztafecie 4 x 2 km oraz zdobyli trzecie miejsce w konkurencji 4 x 1 km.