
13. Cracovia - 4717 kibiców/mecz (32% zapełnienia)
Na niekorzyść Cracovii zdecydowanie można zaliczyć beznadziejne rezultaty na początku sezonu. Do tego dochodzi fakt, że hitowe starcie z Lechem rozgrywane było przy dużych mrozach, a derby z Wisłą w obecności dzieci oraz ich opiekunów. Stąd niemal najsłabszy wynik w lidze.

12. Zagłębie Lubin - 4820 kibiców/mecz (30% zapełnienia)
Obserwując frekwencję na Zagłębiu od kilku lat można śmiało stwierdzić, że jest to normalny wynik dla Miedziowych. Na spotkania lubinian nigdy nie chodziło wielu kibiców, ale i ten wynik należy uznać za zadowalający. Trzeba jednak liczyć się z tym, że wiosną będzie gorzej, ponieważ Zagłębie podjęło już Lecha, Jagiellonię, Legię i Śląsk Wrocław.

11. Miedź Legnica - 5277 kibiców/mecz (85% zapełnienia)
Idealny przykład na to, że stadion na 6 tysięcy widzów wcale nie musi być za mały. Drużyna z Legnicy debiutuje w tym sezonie w Ekstraklasie, a i tak legniczanie nie zawsze zapełniają obiektu w pełni. W zimniejsze dni na mecze Miedzi przychodziło "zaledwie" 4500 kibiców.

10. Pogoń Szczecin - 6730 kibiców/mecz (37% zapełnienia)
O Pogoni najgłośniej w ostatnim czasie jest w kontekście nowego stadionu. Jak widać po wynikach, tylko co trzecie miejsce na stadionie im. Floriana Krygiera jest zajęte, gdy na obiekcie grają "Portowcy". Niestety, wiąże się to ze wciąż starą strukturą stadionu. Trybuny nie mają praktycznie żadnego zadaszenia, a podczas mrozów oglądanie meczów bywa tam wyjątkowo nieznośne.