1/17
Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce rozegrali jeden ze swoich...

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce rozegrali jeden ze swoich najlepszych meczów w trym sezonie, pokonując francuskie Montpellier Handball 30:22 i awansując do Final Four Ligi Mistrzów. Pod kolejnymi zdjęciami >>>> wystawiliśmy naszym zawodnikom oceny w skali 1-10 za to spotkanie. Są bardzo wysokie.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

[td]

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

[/td]
[td sz=300]

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

[/td]
[/tr]
[/tabela]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

[tabela][tr][td]Autor jest również na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Handball Echo na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze
[/td][/tr][/tabela]

2/17
48 procent skuteczności, 3 obronione karne, czego chcieć...

Andreas Wolff – ocena 10

48 procent skuteczności, 3 obronione karne, czego chcieć więcej?

13 obron/27 rzutów = 48 %

3/17
Wszedł na ostatnie kilkanaście minut, chyba żeby … Wolff nie...

Mateusz Kornecki – ocena 5

Wszedł na ostatnie kilkanaście minut, chyba żeby … Wolff nie przekroczył 50 procent.

1 obrona/9 rzutów = 11 %

4/17
Bardzo solidnie w ataku, kawał roboty w obronie, głównie na...

Dylan Nahi – ocena 8

Bardzo solidnie w ataku, kawał roboty w obronie, głównie na wysuniętej jedynce. Dezorganizował akcje Montpellier w zarodku.

4 bramki/4 rzuty, 1 przechwyt

Dalej

Nowe logo Poznania wzbudza kontrowersje. Tak wyglądają logotypy innych polskich miast

Niedźwiedź biegał po ulicy w centrum wsi. Nagrał go monitoring

Pożar mieszkania na Nowym Dworze. Spłonął balkon, zobaczcie zdjęcia

Ślub roku w gwiazdorskim wydaniu. Mamy zdjęcia!

Przerwano przesłuchanie Morawieckiego przed komisją śledczą. Co wyznał były premier?