1/8
9. kolejka PGE Ekstraligi obfitowała w ciekawe wydarzenia....

Najlepsza siódemka 9. kolejki PGE Ekstraligi: Kilku zawodników z kompletami

9. kolejka PGE Ekstraligi obfitowała w ciekawe wydarzenia. Mecz we Wrocławiu został zakończony z powodu nawałnicy, Motor Lublin rozbił Apatora Toruń, a Oskar Fajfer popisał się pierwszym kompletem punktów w PGE Ekstralidze. Zobaczcie, którzy zawodnicy zasłużyli na wyróżnienie!

2/8
15 (3,3,3,3,3) z Wilkami Krosno...

1. Anders Thomsen (Stal Gorzów)

15 (3,3,3,3,3) z Wilkami Krosno

Najlepszy zawodnik 9. kolejki PGE Ekstraligi. Pięciokrotnie stawał pod taśmą i każdy ze swoich biegów kończył na pierwszym miejscu, zapisując na swoim koncie czysty komplet punktów.

3/8
12+3 (3,3,2*,2*,2*) z Wilkami Krosno...

2. Oskar Fajfer (Stal Gorzów)

12+3 (3,3,2*,2*,2*) z Wilkami Krosno

Gdy przed sezonem mówiło się, że musi wejść w buty Bartosza Zmarzlika, można było traktować te słowa z przymrużeniem oka. Tymczasem Fajfer radzi sobie w tej roli nie najgorzej, czego potwierdzeniem jest świetny występ w ostatnim starciu z Wilkami. 29-latek na linii mety ani razu nie oglądał pleców rywali.

4/8
12 (3,3,3,3,-) z Apatorem Toruń...

3. Bartosz Zmarzlik (Motor Lublin)

12 (3,3,3,3,-) z Apatorem Toruń

Zdobył „tylko” 12 punktów, ponieważ miejsce w biegach nominowanych oddał juniorowi Mateuszowi Cierniakowi. Zmarzlik w czterech startach zrobił to, co do niego należało. Wygrał wszystkie wyścigi, a Motor rozbił Apatora 59:31.