5/8
RC Lens zaliczyło świetną kampanię 2022/23. Zespół zajął 2....

Przemysław Frankowski

RC Lens zaliczyło świetną kampanię 2022/23. Zespół zajął 2. miejsce w Ligue 1 i niemal do ostatniej kolejki bił się z PSG o mistrzostwo. Ważnym elementem całej układanki był Przemysław Frankowski, który według wielu francuskich dziennikarzy był jednym z najlepszych graczy ligi.

6/8
Drużyna AEK Ateny, której piłkarzem jest Damian Szymański,...

Damian Szymański

Drużyna AEK Ateny, której piłkarzem jest Damian Szymański, zdobyła Puchar Grecji. W finałowym meczu w Volos pokonała 2:0 PAOK Saloniki, którego zawodnikiem jest Tomasz Kędziora. Szymański ze swoim klubem sięgnął po drugie trofeum w tym sezonie, AEK bowiem kilka tygodni temu świętował mistrzostwo Grecji.

7/8
Pierwszy sezon Kiwiora w Arsenalu był całkiem udany. Na...

Jakub Kiwior

Pierwszy sezon Kiwiora w Arsenalu był całkiem udany. Na początku Polak nie mógł złapać się do pierwszego składu, ale trener Arteta z czasem zaczął na niego stawiać. Pomogła także kontuzja innego środkowego obrońcy - Saliby. "Kanonierzy" nie sięgnęli po mistrzostwo, ale zakończyli sezon na 2. miejscu. To też spore osiągnięcie.

8/8
Polski bramkarz w obecnym sezonie może cieszyć się z...

Kamil Grabara

Polski bramkarz w obecnym sezonie może cieszyć się z podwójnej korony. FC Kopenhaga zdobyła mistrzostwo Danii oraz Puchar Danii. Coraz częściej mówi się o tym, że golkiper może zaliczyć transfer do mocniejszego zespołu.

Ślub roku w gwiazdorskim wydaniu. Mamy zdjęcia!

Nowa Lewica grozi zerwaniem koalicji w Krakowie. Zaskakujący powód!