1 z 8
Przewijaj galerię w dół
W lokalnych skupach rzepak kosztuje 4600 za tonę, 18 lutego...
fot. Piotr Krzyżanowski

W lokalnych skupach rzepak kosztuje 4600 za tonę, 18 lutego cena wynosiła 2870 zł.

2 z 8
Pszenica konsumpcyjna i paszowa - 1580 zł za tonę.
fot. Pixabay

Pszenica konsumpcyjna i paszowa - 1580 zł za tonę.

3 z 8
Jęczmień konsumpcyjny - 1050 zł za tonę, paszowy - 1200 zł.
fot. Pixabay

Jęczmień konsumpcyjny - 1050 zł za tonę, paszowy - 1200 zł.

4 z 8
Pszenżyto paszowe - 1400 zł za tonę.
fot. Pixabay

Pszenżyto paszowe - 1400 zł za tonę.

Pozostały jeszcze 3 zdjęcia.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Michał Wiśniewski po koncercie? Zero dystansu i spotkanie z fanami

Michał Wiśniewski po koncercie? Zero dystansu i spotkanie z fanami

Piękny wolej Casha ucieszył Stadion Śląski. Polska ukąsiła Mołdawię

Piękny wolej Casha ucieszył Stadion Śląski. Polska ukąsiła Mołdawię

Grosicki zagrał ostatni raz! Całus od Bednarka, Lewandowski paradował w koszulce

Grosicki zagrał ostatni raz! Całus od Bednarka, Lewandowski paradował w koszulce

Zobacz również

Wystartowały KultURalia! Tak w piątek bawili się studenci w Rzeszowie

Wystartowały KultURalia! Tak w piątek bawili się studenci w Rzeszowie

Michał Wiśniewski po koncercie? Zero dystansu i spotkanie z fanami

Michał Wiśniewski po koncercie? Zero dystansu i spotkanie z fanami