1/14
Piłkarze ręczni Łomży Industrii Kielce wygrali w sobotę w...

Oceniamy Łomżę Industrię Kielce za mecz w Kwidzynie. Mamy rekord asyst - 11

Piłkarze ręczni Łomży Industrii Kielce wygrali w sobotę w Kwidzynie z MMTS 35:30, do przerwy sensacyjnie przegrywając 13:16. Kielczanie zagrali w PGNiG Superlidze niespełna 48 godzin po meczu Ligi Mistrzów w Barcelonie, ale sami mówili, że to tylko częściowe albo żadne usprawiedliwienie dla ich słabszej gry. W Kwidzynie padł rekord sezonu w liczbie asyst jednego zawodnika - aż 11. Pod kolejnymi zdjęciami oceniliśmy graczy mistrza Polski w skali 1-10.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

2/14
Bronił przez pierwsze 21 minut, w drugiej połowie pojawiał...

Mateusz Kornecki – ocena 5.5

Bronił przez pierwsze 21 minut, w drugiej połowie pojawiał się w bramce dwa razy. Odbił trzy ostatnie piłki w meczu, co podciągnęło mu statystyki.

5 obron/21 rzutów= 24 %

3/14
Talant Dujszebajew dość mocno rotował w tym spotkaniu...

Andreas Wolff – ocena 7

Talant Dujszebajew dość mocno rotował w tym spotkaniu bramkarzami. Andi najlepszy okres miał na początku drugiej połowy, kiedy w dużej mierze dzięki jego interwencjom drużyna odrobiła straty i wyszła na prowadzenie.

7 obron/20 rzutów = 35 %

4/14
W ataku grał „od dechy do dechy”. Pierwsza połowa słaba, bez...

Szymon Wiaderny – ocena 7

W ataku grał „od dechy do dechy”. Pierwsza połowa słaba, bez trafień, druga zdecydowanie lepsza.

6 bramek/9 rzutów (karne 2/3), 1 przechwyt, 1 strata

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Katastrofa! Znamy wyniki pierwszego półfinału Eurowizji

Z OSTATNIEJ CHWILI

Porażka Biało-Czerwonych w ostatnim meczu przed MŚ elity ZDJĘCIA KIBICÓW i MECZU