1/15
Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce przegrali w czwartek...

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce przegrali w czwartek trzeci w tym sezonie mecz Ligi Mistrzów. 29:27 pokonało ich FC Porto. Był to, poza spotkaniem w Bukareszcie, ich najsłabszy występ w europejskich rozgrywkach w tym sezonie. Naszym zdaniem tylko dwóch zawodników kieleckiego zespołu zagrało na bardzo dobrym poziomie, dwóch na dość dobrym. Zobaczcie pod kolejnymi zdjęciami >>>> jak oceniliśmy zawodników mistrza Polski za to spotkanie.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

[td]

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

[/td]
[td sz=300]

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

[/td]
[/tr]
[/tabela]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA:

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

[tabela][tr][td]Autor jest również na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Handball Echo na Twitterze
[/td][/tr][/tabela][tabela][tr][td]Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze
[/td][/tr][/tabela]

2/15
Jedna z dwóch pierwszoplanowych postaci zespołu. Bronił...

Andreas Wolff – ocena 8.5

Jedna z dwóch pierwszoplanowych postaci zespołu. Bronił efektownie i efektywnie, szczególnie na początku obu połów meczu.

13 obron/36 rzutów = 36 %

3/15
Bronił tylko w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej...

Mateusz Kornecki – ocena 4.5

Bronił tylko w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy, dając odsapkę Wolffowi.

2 obrony /8 rzutów = 25 %

4/15
Mało widoczny w ataku pozycyjnym, nie miał też okazji, by...

Dylan Nahi – ocena 5

Mało widoczny w ataku pozycyjnym, nie miał też okazji, by biegać do kontrataków. W obronie kilka razy dał się łatwo minąć.

1 bramka/2 rzuty (karne 1/1), 3 asysty, 1 strata, 1x2 min

Kontynuuj przeglądanie galerii
Dalej

Polecamy

Radość Wisły, smutek Pogoni. Dekoracja po finale Pucharu Polski

Wisła Kraków zdobyła Puchar Polski! Drużyna z 1 ligi w europejskich pucharach

Kibice Pogoni Szczecin na finale Pucharu Polski. Fantastyczna atmosfera [ZDJĘCIA]