5/11
Po trofeum sięgnął również dwa lata temu. Pokonał m.in....

Po trofeum sięgnął również dwa lata temu. Pokonał m.in. Niemca Karla Geigera i japońskiego mistrza olimpijskiego z Pekinu Kobayashiego. Zdobył 1203,3 pkt. Austriak może poszczycić się największą liczbą podium w klasyfikacji generalnej Raw Air - 4. Orócz zwycięstw, dwa razy był drugi (2019, 2023).

6/11
W 3. edycji po raz pierwszy i jak na razie ostatni po tytuł...

Ryoyu Kobayashi (Japonia)

W 3. edycji po raz pierwszy i jak na razie ostatni po tytuł sięgnął Japończyk Ryoyu Kobayashi. Triumfował w Trondeim. Bardzo dobrze spisał się w Lillehammer, czy Oslo, gdzie w konkursie drużynowym wraz z kolegami był drugi. Z kolei na zakończenie zajął drugie miejsce. Wysoka pozycja na norweskim mamucie wystarczyła do ostatecznego triumfu.

7/11
Wtedy na podium stanęli także Stefan Kraft i Robert...

Wtedy na podium stanęli także Stefan Kraft i Robert Johansson Rok później był drugi. Natomiast dwa lata temu plasował się na najniższym stopniu podium.

8/11
W poprzedniej edycji zwyciężył Norweg Halvor Egner Granerud....

Halvor Egner Granerud (Norwegia)

W poprzedniej edycji zwyciężył Norweg Halvor Egner Granerud. Okazał się lepszy od Austriaka Stefana Krafta czy Słoweńca Anze Laniska. Po Raw Air utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Triumfował w Lillehammer czy Vikersund.