5/11

Bramki: brak; wynik zmieniony na walkower 3:0 dla Jagiellonii
Widzów: 14 153

Mecz nudny jak flaki z olejem, ale i tak jest jednym z pierwszych, które przychodzą do głowy w kontekście rywalizacji Legii z Jagiellonią. Z niechlubnego powodu - po awanturze na trybunach spotkanie zostało przerwane w pierwszej połowie. Jagiellonia zdobyła trzy punkty walkowerem.

Legia - Jagiellonia 0:3 - w.o. (2.03.14)

6/11
Bramki: Ljuboja 63 - Frankowski 61...

Legia - Jagiellonia 1:1 (29.04.12)

Bramki: Ljuboja 63 - Frankowski 61
Widzów: 22 528

Fantastyczna atmosfera i pamiętne bramki - najpierw Tomasz Frankowski trafił po strzale głową, a chwilę później Danijel Ljuboja bezpośrednio z rzutu wolnego. Mimo remisu Legia utrzymała wówczas prowadzenie w lidze. Kilka dni później porażka w Gdańsku kosztowała ją jednak mistrzostwo.

7/11
Bramki: Kiełbowicz 5, Grzelak 34 - Cionek 67...

Legia - Jagiellonia 2:1 (19.04.10), przy Konwiktorskiej 6

Bramki: Kiełbowicz 5, Grzelak 34 - Cionek 67
Widzów: 0

W pierwotnym terminie (11.04) odwołany z powodu katastrofy w Smoleńsku. Na prośbę ministra sportu i turystyki Adama Giersza mecz odbył się na... stadionie Polonii (przy obiekcie Legii, na Torwarze, spoczywały ciała ofiar). W tak nietypowych okolicznościach Wojskowi wygrali 2:1, choć mieli sporo szczęścia. Tomasz Frankowski zmarnował rzut karny, a w ostatniej akcji meczu Jaga obiła poprzeczkę. Trzeba wyróżnić też fantastyczną bramkę Tomasza Kiełbowicza z rzutu wolnego.

8/11
Bramki: Grosicki 32, 60...

Jagiellonia - Legia 2:0 (3.10.09)

Bramki: Grosicki 32, 60
Widzów: 6000

Pamiętny dzień dla kibiców z Białegostoku i Kamila Grosickiego, którego bramki dały gospodarzom zwycięstwo. "Groskik" na Podlasie trafił oczywiście z Warszawy.