1/17
Piłkarze ręczni Industrii Kielce w ostatnim meczu fazy...

Oceniamy piłkarzy ręcznych Industrii Kielce za mecz z Barcą

Piłkarze ręczni Industrii Kielce w ostatnim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów, przegrali w Hali Legionów z Barcą 31:32. Była to pierwsza w tym sezonie porażka kielczan przed własną widownią. Pod kolejnymi zdjęciami >>> oceniliśmy naszych zawodników w skali 1-10.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

2/17
Bronił przez całą pierwszą połowę, którą zakończył ze...

Andreas Wolff – ocena 8

Bronił przez całą pierwszą połowę, którą zakończył ze skutecznością 37 procent, mając kilka spektakularnych interwencji (jedna z nich, podwójna, uznana za obronę kolejki). Nie wyszedł od początku na drugą połowę, wszedł dopiero na końcówkę. Co by było, gdyby bronił cały mecz?

8 obron/27 rzutów = 30%, 1 strata

3/17
Bronił przez 20 minut drugiej połowy, ze słabym skutkiem....

Mateusz Kornecki – ocena 4.5

Bronił przez 20 minut drugiej połowy, ze słabym skutkiem.

1 obrona/13 rzutów = 7%

4/17
Rok temu nie pomyślałby, że wyjdzie w pierwszej siódemce...

Szymon Wiaderny – 5.5

Rok temu nie pomyślałby, że wyjdzie w pierwszej siódemce przeciw zwycięzcy Ligi Mistrzów i zdobędzie bramkę.