13 z 17

14 z 18
Bitwa o cukier...

Bitwa o cukier

Kiedy w sklepach innej sieci można było kupić cukier w promocyjnej cenie, działy się tam dantejskie sceny. Za kilogram można było zapłacić 1,99 zł, a nie jak dotychczas 2,99 zł - jak widać, czasem za złotówkę można nawet zabić!

15 z 17
16 z 18
Walka o masło...
fot. YotTube

Walka o masło

Masło za 3 złote podczas gdy w regularnej cenie jest za 6? Nie mów nic więcej! To prawie jak dać sygnał "do boju"!

Pozostało jeszcze 1 zdjęcie.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Runęła ściana kamienicy. Strażacy przeszukują gruzowisko

AKTUALIZACJA
Runęła ściana kamienicy. Strażacy przeszukują gruzowisko

Domy, samochody, jachty i... V-dolce. Oto oświadczenia majątkowe posłów

Domy, samochody, jachty i... V-dolce. Oto oświadczenia majątkowe posłów

Broń i amunicja w Laszkach. Byliśmy tam – co wiadomo w tej sprawie? [WIDEO]

Broń i amunicja w Laszkach. Byliśmy tam – co wiadomo w tej sprawie? [WIDEO]

Zobacz również

Portugalia świętuje w Monachium. Ronaldo znów jest bohaterem

Portugalia świętuje w Monachium. Ronaldo znów jest bohaterem

Fani na drugim koncercie Billie Eilish w Krakowie. Znów szaleństwo pod Tauron Areną!

Fani na drugim koncercie Billie Eilish w Krakowie. Znów szaleństwo pod Tauron Areną!