5/27
Ademola Lookman przyczynił się do zdobycia 5 bramek Atalanty...

Atalanta Bergamo

Ademola Lookman przyczynił się do zdobycia 5 bramek Atalanty w tym sezonie Serie A - strzelił 4 gole i zaliczył asystę w 10 ligowych meczach, w których zagrał 510 minut. Gdy nigeryjski snajper wychodził w podstawowej jedenastce, „Bogini” wygrała 4 mecze, a gdy był zmiennikiem odniosła 3 zwycięstwa.

6/27
„La Dea” wygrała 7 z 10 meczów. Chociaż zanotowała 3 remisy,...

„La Dea” wygrała 7 z 10 meczów. Chociaż zanotowała 3 remisy, w spotnaiach z Milanem (1:1), Cremonense (1:1) i Udinese (2:2) miała pecha, bowiem zawsze prowadziła, aby ostatecznie stracić punkty po wyrównaniu rywali.

Mimo to wciąż zapewnia to ​​drużynie dowodzonej przez Gasperiniego drugie miejsce w Serie A, tylko z dwoma punktami straty do prowadzącego Napoli.

7/27
Paris Saint-Germain rządził w Ligue 1 w ciągu ostatniej...

PSG - Ligue 1

Paris Saint-Germain rządził w Ligue 1 w ciągu ostatniej dekady i tylko dwóm zespołom od 2012 roku udało się przełamać hegemonię PSG.

8/27
Nic więc dziwnego, że paryżanie również rozpoczęli...

PSG

Nic więc dziwnego, że paryżanie również rozpoczęli rywalizację w sezonie 2022/23 z wysokiego C, wygrywając do tej pory 10 meczów na 12 możliwych. Ich dwa remisy przydarzyły się z ówczesnym wiceliderem Monaco i niedawno w Reims, gdzie grali w dziesięciu po tym, jak Sergio Ramos został usunięty z boiska w pierwszej połowie.