1/14
Adrianna Sułek walczyła do upadłego podczas...

Adrianna Sułek walczyła do upadłego podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata, ostatecznie jednak w siedmioboju zajęła czwarte miejsce. A kto, nie tylko w lekkiej atletyce, mógł uznać lipiec za udany? Zobacz naszą galerię.

2/14
Najlepszy polski golfista w marcu i maju łącznie trzykrotnie...

Adrian Meronk najlepszy w Irish Cup

Najlepszy polski golfista w marcu i maju łącznie trzykrotnie stawał na podium zawodów cyklu DP World Tour. Dopiero jednak w lipcu odniósł pierwsze w karierze zwycięstwo - w turnieju Irish Cup.

3/14
Podczas odbywających się w Budapeszcie zawodów z cyklu Grand...

Angelika Szymańska w finale Grand Slam

Podczas odbywających się w Budapeszcie zawodów z cyklu Grand Slam Angelika Szymańska zanotowała życiowy sukces. Polka wywalczyła drugie miejsce, a jedyną porażkę doznała w finale z Japonką Megumi Horikawą.

4/14
Podczas zawodów Pucharu Świata we francuskim Chamonix...

Aleksandra Kałucka na podium Pucharu Świata

Podczas zawodów Pucharu Świata we francuskim Chamonix (wspinaczka sportowa) Aleksandra Kałucka zajęła drugie miejsce.