Ważne informacje dla uczestników akcji POKAŻ TALENT!

Akcja specjalna
Instrukcję głosowania, aktualne wyniki oraz wszelkie informacje o akcji można znaleźć na:
www.polskatimes.pl/talent
www.echodnia.eu/radomskie/talent
www.to.com.pl/talent

________________________

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem lub wideo zgłoszonym do akcji. W treści posta koniecznie dodaj instrukcję głosowania. Napisz, że masz szansę zdobyć tytuł Talent Roku. Znajomi z Facebooka z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia lub wideo warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy. Link do niej przesłaliśmy SMS-em w pierwszych dniach głosowania. Jeśli nie otrzymałeś dotąd bezpłatnej grafiki, napisz e-mail na podany poniżej adres.
  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

INFORMACJA DLA OSÓB NOMINOWANYCH DO TYTUŁU ANIOŁ TALENTU lub INSTRUKTOR TAŃCA ROKU

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy imionach i nazwiskach nominowanych osób, umieszczone są ich zdjęcia. Jeśli przy Twoim imieniu i nazwisku nie ma jeszcze fotografii, możesz przesłać ją teraz. To bardzo ważne! Dzięki temu osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukają swoich faworytów.

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Niedzwiecka
tel. 693 960 977
(pn-pt w godz. 9-17)
e-mail: [email protected]

Życzymy wielu głosów!
Polska Times, Echo Dnia Radomskie i Tygodnik Ostrołęcki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na i.pl Portal i.pl