Gdzie nie będzie prądu w mazowieckim? Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 2.02

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Planowane odłączenia prądu. Sprawdź informacje, gdzie może nie być prądu
Planowane odłączenia prądu. Sprawdź informacje, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/zhengzaishuru
Czy są planowane wyłączenia prądu w mazowieckim 2.02? W artykule znajdziesz listę miejsc, w których mogą nastąpić przerwy w dostawie prądu 2.02. Warto wiedzieć wcześniej o zaistnieniu takiej sytuacji. Szczególnie jeśli pracujesz lub uczysz się zdalnie. Najczęstszą przyczyną planowanych wyłączeń prądu są budowy, remonty oraz modernizacje sieci.

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat ciechanowski

Chruszczewo ulica Jaspisowa od 15 do 17, 100/8, 102/13, 102/14, 102/5, 102/11, Chruszczewo-102/19 , 102/17.
2.02 od godz. 8:00 do 12:00


Obrąb, numery od 7 do 44, zlewnia, remiza, kaplica, szkoła, sklepy
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Rycica, numery od 2 do 35
6.02 od godz. 11:00 do 15:00


Ksawerów, nr 2A (ZK nr 08z03830)
2.02 od godz. 9:00 do 12:00


Krupy, 1-13, Tosie, 82, OSP
9.02 od godz. 8:30 do 12:30


powiat makowski

Karniewo ulice Ciechanowska 1, 3, 5, Parkowa od 1 do 3, 6, 8, Pułtuska 3, Szkolna 1, 3 , 199.
2.02 od godz. 8:30 do 11:30


Sypniewo, ul. Tadeusza Kościuszki 17
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Załęże-Eliasze, Sędzięta
6.02 od godz. 8:00 do 12:00


Płoniawy-Bramura, Szkoła Podstawowa, Ośrodek Zdrowia, Urząd Gminy, Ośrodek Pomocy Społecznej, Policja, Przedszkole, numery domów: od 80 do 85, apteka, sklep
6.02 od godz. 10:00 do 11:00


Płoniawy-Bramura, apteka, sklep, numery domów: od 84 do 85
6.02 od godz. 10:30 do 14:00


Załęże-Sędzięta, Załęże-Eliasze
6.02 od godz. 12:00 do 15:00


Załęże Wielkie
7.02 od godz. 8:30 do 12:30


Dyszobaba
8.02 od godz. 7:45 do 10:45


Dyszobaba
8.02 od godz. 10:30 do 14:30


Stary Szelków, numery od 1 do 13
9.02 od godz. 8:30 do 12:30


Napiórki Butne, Kolonia
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Polesie 26, Ruszków 2A, 10, 12, 12A, 13, Ruszków-52/17, Ruszków-62/2.
2.02 od godz. 8:30 do 14:30


Model ulice Leśna 2, 9, dz. 74/1, Ogrodowa 2, 4, Wyzwolenia 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 17 , dz. 55/5, 55/4, Pacyna ulice Mazowiecka S-236, Wyzwolenia 8, 11, 12, od 14 do 16, 58/2 , Pacyna-15/1.
2.02 od godz. 8:00 do 15:00


Kamieniec, nr2 ,Nadlkeśnictwo, wieża pożarowa oraz ZK nr 06z10073, 06z05201,06z05201
7.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kamieniec, od nr 105 do nr 115 +Dębowce 31
7.02 od godz. 10:00 do 14:00


Krubin, ul. sierż. naw. Mieczysława Mroza 20, 20A-ZZ
7.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat płocki

Myśliborzyce 3, 5, 27.
2.02 od godz. 9:15 do 13:15


Bulkowo 65, 69, 74, 75, 80, 156, 178/1, 181.
2.02 od godz. 8:15 do 12:00


Nowe Boryszewo ulica Rondo Stanisława Osieckiego 133, 133/1, 134, 135, 140, 142, 144, 36/7, 38 133, 139/1, 141, 141 A, Nowe Boryszewo-34/2, Nowe Boryszewo-34/3, Nowe Boryszewo-37/2, Rogozino ulica Mazowiecka .
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Mirosław ulica Piotrowska 32, 40 47, 47/A, 48, 49, 50/a, 52, 54A, S-984, Piotrowo 53, 55.
2.02 od godz. 9:00 do 12:00


Słupno, ul. Cypriana Kamila Norwida 2, 3, 7, 11, 13, 16, 17, 20, 22, 21, 5, 26, 32, 34, 27, 38, 40, 31a, 31, 33, 35, ul. Mikołaja Reja 3, ul. Jesionowa 1, 2, 3, 5, 6, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 11, al. Aleja Jana Pawła II 22, 22a, 23 (Zajazd, sklep Dolcan, sklep ogrodniczy)
3.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat nowodworski

Nasielsk ulica Komunalna 23.
2.02 od godz. 8:30 do 16:30


Stare Pieścirogi ulica Generała Władysława Sikorskiego 3.
2.02 od godz. 8:30 do 16:30


Strojec, 11,11A,10B,10,9,9B,24,24A,23,23C
9.02 od godz. 8:30 do 14:30


Stare Polesie, dz. nr ew. 117/1, 116/4
10.02 od godz. 10:00 do 14:00


Kosewko, ul. Młyńska, Goławice Pierwsze, ul. Choinkowa, ul. Północna, ul. Południowa, ul. Chabrowa, ul. Morelowa, Jaśminowa, ul. Różana, ul. Malinowa, Goławice Drugie, 50 - Ośrodek Szkoleniowy NIK, ul. Choinkowa, ul. Działkowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Skrajna, ul. Prosta, ul. Dębowa, ul. Złota, ul. Jodłowa, ul. Różana, ul. Malinowa
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kosewko, ul. Młyńska, Goławice Pierwsze, ul. Choinkowa, ul. Północna, ul. Południowa, ul. Chabrowa, ul. Morelowa, Jaśminowa, ul. Różana, ul. Malinowa, Goławice Drugie, 50 - Ośrodek Szkoleniowy NIK, ul. Choinkowa, ul. Działkowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Skrajna, ul. Prosta, ul. Dębowa, ul. Złota, ul. Jodłowa, ul. Różana, ul. Malinowa
3.02 od godz. 12:00 do 16:00


powiat płoński

Kraszewo-Czubaki 3, 4, 6, 205/3, 240/1, 253/1, dz. nr. 221.
2.02 od godz. 8:30 do 13:30


Goworowo, ul. Ostrołęcka, ul. Strażacka, Goworówek
2.02 od godz. 12:00 do 16:00


powiat żyrardowski

Żyrardów, ul. Batalionów Chłopskich, ul. Janusza Horodyskiego, ul. Podmiejska, ul. Wincentego Witosa nr 29 - 30
7.02 od godz. 8:00 do 15:00


Żyrardów, ul. Łąkowa
9.02 od godz. 8:00 do 16:00


powiat grodziski

Jaktorów-Kolonia, ul. Piotra Wysockiego
8.02 od godz. 8:00 do 16:00


Zaręby, 4,5,9,10, 19,20,29,30,32
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Adamowizna, ul. Pawia 7
2.02 od godz. 7:00 do 13:00


Odrano-Wola, ul. Barwna 21A

  • od 6.02 godz. 7:00 do 6.03 godz. 13:00

Grodzisk Mazowiecki, ul. Spokojna
6.02 od godz. 9:00 do 10:00


Szczęsne, ul. Łagodna, ul. Szpacza, ul. Orla, ul. Fiołkowa, ul. Strusia, ul. Kukułki, ul. Kosa, ul. Sikorki, ul. Drozda, ul. Prosta, ul. Kowalika, Odrano-Wola, ul. Kijowska, ul. Lazurowa, ul. Słodka, ul. Sympatyczna, ul. Szafranowa, ul. Barwna, ul. Aksamitna, ul. Osowiecka od nr 118 do nr148, ul. Tęczowa, ul. Grafitowa, ul. Pogodna, ul. Jasna, ul. Wschodnia, ul. Błękitna, ul. Okopowa, Adamowizna, ul. Wilcza, ul. Dzika, ul. Niedźwiedzia
6.02 od godz. 11:00 do 13:00


Makówka, ul. Koperkowa 2
7.02 od godz. 8:00 do 12:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła
7.02 od godz. 9:00 do 11:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła, ul. Zaścianek, ul. Daleka, ul. Armii Polskiej, ul. J. Chełmońskiego od Fałata do Żyrardowskiej, ul. J. Fałata, ul. T. Makowskiego, Odrano-Wola, ul. Turkusowa, ul. Karminowa, ul. Osowiecka
7.02 od godz. 11:00 do 13:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. Okrężna 3
8.02 od godz. 10:00 do 14:00


Grodzisk Mazowiecki, ul. J. Montwiłła
9.02 od godz. 9:00 do 10:00


Chrzanów Mały, ul. Truflowa dz. 227/14-227/22
9.02 od godz. 9:00 do 17:00


Chrzanów Mały, 27B, 27C, 27E
9.02 od godz. 10:00 do 14:00


Szczęsne, ul. Puchacza 3
10.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat przysuski

Komorów, nr 45 - 53, Podskarbice Szlacheckie
13.02 od godz. 8:00 do 16:00


Komorów, ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 15, ul. Pruszkowska 1,6,8, ul. Warszawska Warszawska od nr 2 do nr 12
2.02 od godz. 8:30 do 14:30


Komorów, Reja 33, 35, 35A, 37, 37A,, Kalinowa, ul Sabały od 1 i 2 do 19 i 24, ,Gościnna 21 i 23, ul Jodłowa
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat zwoleński

Kroczów Mniejszy, Kroczów Mniejszy od nr 49 do nr 64
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Julianów
8.02 od godz. 8:00 do 15:00


Osiny, 12
10.02 od godz. 8:30 do 11:30


powiat białobrzeski

Broniszew, Goszczyn, ul. Piekarska
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Jakubów
6.02 od godz. 8:00 do 15:00


Jadwigów
10.02 od godz. 8:00 do 15:00


Promna, ul. Wspólna, Promna-Kolonia
13.02 od godz. 8:00 do 14:00


Promna, ul. Wspólna, Promna-Kolonia
14.02 od godz. 8:00 do 14:00


Białobrzegi, ul. Brzozowa, ul. Klonowa, ul. Wiśniowa, ul. Sosnowa, ul. Lipowa, ul. Świerkowa, ul. Jodłowa, ul. Jesionowa, ul. Kalinowa
2.02 od godz. 8:00 do 14:30


Kiedrzyn, nr od 43 do 70;, Klwatka Królewska, nr 137;
6.02 od godz. 8:00 do 14:30


Kiedrzyn, od nr 6 do 41;
7.02 od godz. 8:00 do 14:30


Adamów, ul. Batalionów Chłopskich dz. nr 28/2 ( ZK nr 08z05984)
13.02 od godz. 13:00 do 17:00


powiat grójecki

Bodzew
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Bończa, Michałów-Parcele
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Daszewice, Rębowola
3.02 od godz. 8:00 do 16:00


Grójec, ul. Poświętne
3.02 od godz. 8:00 do 15:00


Daszew, Ciechlin
3.02 od godz. 8:00 do 15:00


Bończa, Michałów-Parcele
6.02 od godz. 8:00 do 14:00


Krężel, Wygodne
7.02 od godz. 8:00 do 14:00


Krężel, Wygodne
8.02 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Ostrołęka, Grażyna
9.02 od godz. 8:00 do 14:00


Goliany
9.02 od godz. 8:00 do 15:00


Grzegorzewice
10.02 od godz. 8:00 do 16:00


Nowa Ostrołęka, Grażyna
10.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
21.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
22.02 od godz. 8:00 do 14:00


Warka, ul. Bielańska, ul. Feliksa Nowakowskiego, ul. Juliana Tuwima, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Lotników, ul. Wójtowska
23.02 od godz. 8:00 do 14:00


powiat garwoliński

Żelechów, Nowy Żelechów
15.02 od godz. 8:00 do 14:00


Żelechów, Nowy Żelechów
16.02 od godz. 8:00 do 14:00


Budki, 56
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


Krzywda, ul. Osiedlowa nr nieparzyste od 7 do 21, nr parzyste od 18 do 30, ul. Armii Krajowej nr od 16 do 29, ul. Wodna nr 5 (ujęcie wody), ul. Szkolna nr od 2 do 10, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Piaskowa, ul. Sosnowa, ul. Piękna, ul. Dolna, ul. Towarowa
6.02 od godz. 9:00 do 13:00


Starowola, Myszadła, Podmyszadła, Zawiszyn, Podbale, Sekłak
9.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat radomski

Wrzeszczów, nr 30E; 46-60; Ośrodek Zdrowia;
2.02 od godz. 8:00 do 11:30


Kolonia Wawrzyszów, od nr 36 do 48;
2.02 od godz. 12:00 do 14:30


Cerekiew, ul. Radomska nr 21;
8.02 od godz. 9:00 do 12:00


Oblas, ul. Radomska od nr 27 do 55;
9.02 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kozienicki

Małęczyn, ul. Leśna nr 16; 20; dz. 863/25;, ul. Radomska nr 105B; 107G; dz. 751; dz. 730/5;, ul. Poziomkowa nr 3; 5; 9; 11; dz. 729/9; dz. 774/12;, ul. Storczykowa nr 2;, dz. 723/13; dz. 729/16; dz. 863/17; dz. 885/13; dz. 885/14; dz. 885/15; dz. 885/16; dz. 885/17; dz. 885/20; dz. 885/15; dz. 888/5; dz. 896/1;, Grzmucin, nr 81B; dz. 151/6; dz. 150/2;
7.02 od godz. 8:00 do 14:30


Radom

Radom, ul. Myśliwska od nr 10 do 30 i 15 do 33;, ul. Bratnia od 1 do 17 i od 2 do 18 i dz. 30/13;
8.02 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, od nr 63 do 79; 85; 85A;
9.02 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Folwarczna od nr 93 do 101;, ul. Obozowa od nr 2/4 do 14A;, ul. Polna od nr 109 do 120;
9.02 od godz. 8:00 do 14:30


Radom, ul. Józefowska nr 3 i 5;
9.02 od godz. 9:00 do 12:00


Radom, ul. Sierpniowa nr 12A;
10.02 od godz. 9:00 do 12:00


powiat otwocki

Gózd, ul. Północna nr 5; 5a; 7;, ul. Osiedlowa dz. 96; od nr 114A do 130; 113; dz. 2323/8; dz. 2323/10;
8.02 od godz. 10:00 do 13:00


Sewerynów
6.02 od godz. 8:30 do 11:30


Sewerynów
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat przasnyski

Ulatowo-Pogorzel, numery od 77 do 85, domki letniskowe, złącza kablowe
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Opaleniec, numery 7, 8 od 24 do 33, sklep złącza kablowe
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Opaleniec, numery od 34 do 41, złącza kablowe, Chorzele, ul. Zarębska 39
2.02 od godz. 11:30 do 14:30


Małowidz, numery od 1 do 3, złącza kablowe
2.02 od godz. 11:30 do 14:30


Kaki-Mroczki, numery od 2 do 20 oraz złącza kablowe
6.02 od godz. 8:30 do 11:00


Kaki-Mroczki, numery od 21 do 39, złącza kablowe, remiza
6.02 od godz. 10:30 do 13:00


Romany-Fuszki
8.02 od godz. 8:30 do 12:30


Żelazna Prywatna, numery domów od 52 do 60, złącza kablowe
9.02 od godz. 8:30 do 12:30


Rzodkiewnica, numery 16,23
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


Leszno, ul. Warszawska 3
7.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat ostrołęcki

Łyse, od 149 do 154, od 157 do 174
2.02 od godz. 11:00 do 15:00


Krysiaki, numery 5,7,12,21,29, 30-35, 73
6.02 od godz. 8:00 do 12:00


Zawady, numery 26,27,33
6.02 od godz. 8:00 do 12:00


Rżaniec, numery od 66 do 79
6.02 od godz. 8:00 do 11:00


Płoszyce, numery od 53A do 62
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Budne-Sowięta, numery od 1 do 27
6.02 od godz. 9:00 do 16:00


Dzbenin, ul. Jesienna numery od 6 do 15
6.02 od godz. 9:00 do 13:00


Dzbenin, ul. Ułańska numery 77, 79
6.02 od godz. 10:00 do 14:00


Cięćk, numer 4 od 39 do 44
6.02 od godz. 11:00 do 15:00


Siarcza Łąka, numery od 25 do 62
7.02 od godz. 8:00 do 16:00


Lipianka, numery od 5 do 14
7.02 od godz. 8:00 do 11:30


Budne-Sowięta, numery od 1 do 27
7.02 od godz. 9:00 do 16:00


Laskowiec, Zielone Wzgórze, ul. Mazurska 60, Nowowiejska 23
7.02 od godz. 9:00 do 13:00


Lipianka, numery od 1 do 4, Leśniczówka oraz biuro Leśniczówki
7.02 od godz. 11:00 do 14:30


Zabrodzie, ul. Gwiezdna numery 23,24,25,27,30, ul. Stacha Konwy numer 54, ul. Księżycowa numer 2
8.02 od godz. 8:00 do 12:00


Budne-Sowięta, numery od 1 do 27
8.02 od godz. 9:00 do 16:00


Zabrodzie, ul. Planetarna numery 2, 4, 6, 10, ul. Stacha Konwy numery 33, 46, 48, 50
8.02 od godz. 11:00 do 14:30


Kadzidło, numery od 1 do 6 i od 42 do 44
9.02 od godz. 8:30 do 12:30


Budne, numery 38, 39
9.02 od godz. 8:30 do 11:30


Budne-Sowięta, numery od 1 do 27
9.02 od godz. 9:00 do 16:00


Dzbenin, ul. Malinowa numery 17 ,18 , 23, ul. Spokojna numer 16
9.02 od godz. 9:00 do 13:00


Przytuły Stare, ul. Dębowa numery 49,47, 58
9.02 od godz. 10:00 do 14:00


Budne-Sowięta, numery od 28 do 44
10.02 od godz. 8:00 do 16:00


Żebry-Sławki, numery od 14 do 17
10.02 od godz. 8:15 do 12:15


Rzekuń, ul. Chabrowa złącza kablowe 10zE4061, 10zE7702, 10zE6427, 10zE9903, 10zE6507, 10zE7282
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


Zawady, od nr 24 do 29 ,87, 87A
8.02 od godz. 10:00 do 17:00


Seroczyn, Żebraczka
14.02 od godz. 9:00 do 13:00


Seroczyn, Seroczyn skup złomu
14.02 od godz. 9:00 do 13:00


Zawady, od nr 1 do nr 13, Prusy, 12B,13,13A,14
2.02 od godz. 8:30 do 14:30


Ostrołęka

Ostrołęka, ul. Krańcowa blok numer 1C, Sala Bankietowa "Augustyniak", Cmentarz Piasta oraz Kaplica
2.02 od godz. 12:00 do 16:00


Ostrołęka, ul. Krańcowa blok numer 1, 1A oraz 1H
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat siedlecki

Mordy, ul. Narutowicza nr 7 (Pałac), ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK)
2.02 od godz. 7:00 do 8:00


Wola Wodyńska, ZK nr 06z09027
2.02 od godz. 9:30 do 12:30


Wandów, nr od 60 do 67A
2.02 od godz. 9:30 do 13:30


Mordy, ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK), ul. Narutowicza nr 7 (Pałac)
2.02 od godz. 15:00 do 16:00


Mordy, ul. Kilińskiego nr 9, 11 - 16 (UMiG, Szkoła, Arhelan, Piekarnia), ul. Parkowa nr 2, 7 (OSP, GOK), ul. Narutowicza nr 7 (Pałac)
3.02 od godz. 7:00 do 8:00


Pustki, ZK nr 06z04996
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Soseńska, od nr 1 do nr 19
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Stare Opole, ul. Osiedlowa ZK nr : 06z08350, 06z08351, 06108352, 06z08353
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Nowe Opole, ul. Piękna ZK06z10556, ZK0610813
7.02 od godz. 8:30 do 12:30


Bartków, Bartków Nowy od 7 do 15
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Nakory, Nakory Kol. od nr 86 do nr 108
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Niwiski, ul. Rynek od 10 do 14, ul. Tuszetów od 1 do 27, ul. Księżyzna od 1 do 4, szkoła, OSP, Dom kultury, Sklep, Rynek 3 i 3a oraz ZK06z08210
9.02 od godz. 9:00 do 13:00


Rudnik Duży, Rudnik Mały
14.02 od godz. 7:00 do 8:00


Rudnik Duży, Rudnik Mały
14.02 od godz. 14:00 do 15:30


Krześlinek, od nr 14 do nr 23
16.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat żuromiński

Marysin, nr 25, 26, 27
6.02 od godz. 10:00 do 14:00


Grądy, 29-41A
3.02 od godz. 8:30 do 12:30


Marysin
6.02 od godz. 12:00 do 14:30


Siedlce

Siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 40
8.02 od godz. 8:00 do 12:00


powiat sokołowski

Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska
2.02 od godz. 8:00 do 14:00


Sokołów Podlaski, ul. Węgrowska, ul. Złota, ul. Platynowa
2.02 od godz. 8:00 do 12:00


Hołowienki, 36-70
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Okrąglik, 1-10, Guty, 100
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Zembrów, 71-85 i 106-124
2.02 od godz. 12:00 do 15:00


Przeździatka-Kolonia
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


Sokołów Podlaski, ul. Przemysłowa 1-16, ul. Żeromskiego 7, 9, 11, ul. Nowa 2, 4, 4A, 6, ul. Piłsudskiego 8, 8A-C
4.02 od godz. 8:00 do 13:00


Jakubiki, 17,19,30,32
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Jakubiki, 4-28
7.02 od godz. 8:30 do 12:30


Tosie, 2b-8, Kosów Lacki, ul. Parkowa 13-24, Albinów, 4
8.02 od godz. 8:30 do 12:30


Ruda-Kolonia, 4-15, 24a
10.02 od godz. 8:15 do 12:15


Ruda-Kolonia, 2,5,7,9
10.02 od godz. 12:00 do 15:00


powiat ostrowski

Chmielewo
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bąkówka, ul. Warszawska
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Brok, ul. Żurawieniec, ul. Ludwinowo
7.02 od godz. 9:00 do 13:00


Bartosy
9.02 od godz. 9:00 do 13:00


Żachy-Pawły
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


Dąbrówka, ul. Tadeusza Kościuszki
11.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Łąkowa 20
7.02 od godz. 7:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Wólka Somiankowska, Somianka, Somianka-Parcele, Michalin
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Zazdrość, ul. Jana Pawła II
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Długosiodło, ul. Słoneczna, ul. Polna
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kalinowo
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat węgrowski

Krypy
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Nojszew
3.02 od godz. 10:00 do 14:00


Żelazów, 8-32
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Grodzisk, Suchodół, Ziomaki
7.02 od godz. 8:30 do 13:00


Sekłak, Bednarze
7.02 od godz. 9:00 do 13:00


Tończa
8.02 od godz. 8:30 do 13:00


Sadoleś
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Rabiany
9.02 od godz. 9:00 do 13:00


Rabiany
9.02 od godz. 12:00 do 15:00


powiat wołomiński

Małopole
3.02 od godz. 8:30 do 11:30


Małopole, Chajęty, Działy Czarnowskie, Guzowatka
6.02 od godz. 8:00 do 13:00


Lipka, 24, 24A, 24C, 31-35
7.02 od godz. 8:00 do 12:00


Małopole, ul. Graniczna
10.02 od godz. 8:30 do 10:30


Marianów, ul Radosna 2,6
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Stanisława Moniuszki 11, 20, 17, 15, 14, 13, 7, 9, 10A, 10, 18A, 18D, 20A, 20C, 18B, 18, 24A, 22C, 22D, 22E, 21, 26, 27, 29A, 34A, 34, 31, 33, 35A, 32, ul. gen. Tadeusza Kościuszki 11C, 13, 12, 15, 14A, 14, 14B, 15A, 17, 16, 16A, 17A, 16B, 19, 19A, 19B, 19C, 16D, 18A, 23, 18, 23B, 22, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 29A, 32, 32A, 31, 33, 35, ul. Fryderyka Chopina 14, 16, 15, 18, 20, 22, 12, 13, 11, 7, 5, 3, ul. Jana Heweliusza 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Kleofasa Ogińskiego 4, 6, ul. Jana Kilińskiego 1, 4, 6, 3, 8, 5, 10, 7, 7A, ul. Rydza-Śmigłego 2, 3, 4, 6, 6A, 8A, 5, 10
2.02 od godz. 8:30 do 12:30


Marki, ul. Środkowa 32, 36, 36A, 36B, 36C, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 14, 16, 18, 20, 30, 32, 59, 57, 55, 53, 51, 49, 47, 45, 43, 41, 39, 37, 35, 33, 31, 29, 27, 25, 23, 21, 19, 17, 15, 13A, 13, 11A, 11, 9A, 9
2.02 od godz. 10:00 do 14:00


Wołomin, ul. Legionów 2, ul. Warszawska 5A, 11, 13, 15, 15A, 15C, 15D, 15E, 15F, 18, 20, 22, ul. Ogrodowa 1
3.02 od godz. 8:00 do 12:00


Kobyłka, ul. Długa 2E
3.02 od godz. 11:00 do 15:00


Ząbki, ul. Radzymińska 301, 328, 330, 332, 334, 338, 340, ul. Wolności 3
6.02 od godz. 8:30 do 12:30


Dybów-Kolonia, ul. Majowa od numeru 51A do ulicy Korczaka, ul. Kasztanowa od numeru 32 do ulicy Majowej, ul. Gajowa 3, 3C, ul. Janusza Korczaka 82, 84
7.02 od godz. 8:30 do 12:30


Kobyłka, ul. Spacerowa 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 74/1, 74/2, 76/1, 76/2, 78/1, 78/2, ul. Truskawkowa 34A1, 34A2, 34B1, 34B2, 34C1, 34C2
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Błękitna 53, 53A
8.02 od godz. 9:30 do 13:30


Radzymin, ul. Generała Stanisława Maczka 3, 3a, 5, 24, 24a, 24b, 24c, ul. Turkusowa 7, 9, 11, 13, ul. Prosta 1, od numeru 1a do numeru 1n, numer 2 ,2a, 3, 4, 5 od numeru 5a do numeru 5j, numer 7, od numeru 7a do numeru 7j, numer 11, ul. Krzywa 2, ul. Platynowa 1, 4
9.02 od godz. 9:30 do 13:30


Ząbki, ul. Józefa Poniatowskiego 3, 2A, 2, 4, 27, 31, ul. Targowa 11, ul. Wiosenna 13, 13A, 13B
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


Ząbki, ul. Orla 4, 6
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pułtuski

Kamionna
7.02 od godz. 12:00 do 14:30


powiat mławski

Międzyleś, 4-10
10.02 od godz. 8:30 do 12:30


powiat pruszkowski

Piastów, ul. Józefa Kaplera 6-44
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Kępińska, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Stanisława Lilpopa
2.02 od godz. 9:00 do 13:00


Brwinów, ul. Kępińska, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Stanisława Lilpopa
3.02 od godz. 8:00 do 14:00


Pęcice, ul. Parkowa 22
6.02 od godz. 9:00 do 12:00


Kanie, ul. Nadarzyńska 2a,2b, ul. Topolowa, ul. Stanisława Moniuszki 20,22, ul. Warszawska 12,12b, ul. Źródlana, ul. Zdrojowa
7.02 od godz. 8:30 do 14:30


Brwinów, ul. Henryka Sienkiewicza od numeru 1 i 4 do numeru 34 i 27, ul. Kościelna od numeru 5,8 do numeru 2 i 3 oraz numer 13, ul. Biskupicka od numeru 27 i 16 do numeru 34 33, ul. Juliusza Słowackiego 27, 27a, 27b i 24 do numeru 5 i 8, ul. Andrzeja Struga 1,1a ,1b ,4 do numeru 11 i 10, ul. Adama Mickiewicza 21 i 21b, ul. Bartosza Głowackiego 11
7.02 od godz. 8:30 do 14:30


Reguły, ul. Jarzębinowa 22
8.02 od godz. 9:00 do 12:00


Brwinów, ul. Kielecka, ul. Żwirowa, ul. Radomska, ul. Piotrkowska, ul. Okopowa, ul. Puławska, ul. Myśliwska, ul. Rawska, ul. Kielecka, ul. Sportowa, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 56 do 61, ul. Okopowa, ul. Leśna, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa
9.02 od godz. 8:00 do 10:00


Brwinów, ul. Kielecka, ul. Żwirowa, ul. Radomska, ul. Piotrkowska, ul. Okopowa, ul. Puławska, ul. Myśliwska, ul. Rawska, ul. Kielecka, ul. Sportowa, ul. Thomasa Woodrowa Wilsona od nr 56 do 61, ul. Okopowa, ul. Leśna, ul. Słoneczna, ul. Ogrodowa
9.02 od godz. 12:00 do 14:00


Żółwin, ul. Boczna od nr 1 do nr 16, ul. Szkolna od nr 1 do nr 20
10.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat piaseczyński

Czarny Las, ul. Dzikiej Róży
3.02 od godz. 7:00 do 13:00


powiat miński

Żukówka, ul. Górna od nr 24 do nr 36C i od nr 29 do nr 41, Radonice, 1,1A,2,3,3A
3.02 od godz. 8:30 do 14:30


Kałuszyn, ul. Adama Mickiewicza, ul. Nowodworska 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 74, 76, 78, 80, ul. Cypriana Kamila Norwida
7.02 od godz. 12:00 do 16:00


powiat warszawski zachodni

Pasikonie, ul. Siodlarska
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Izabelin C, ul. Brzozowa 1, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 3,4, ul. Kazimierza Tetmajera 17,19,21,21A,25,27,31,37,39,48,50
6.02 od godz. 8:30 do 14:30


Bieniewice, ul. Błońska 43
6.02 od godz. 9:00 do 12:00


Kampinos, ul. Niepodległości od nr 7 do nr 53, ul. Dolna, ul. Wierzbowa, ul. księdza Kazimierza Skibniewskiego 1A,2,3,
8.02 od godz. 8:30 do 14:30


Strzykuły, ul. Sochaczewska od nr 164 do nr 182.
8.02 od godz. 12:00 do 16:00


Łubiec, od 16 do 22 i od 16 do 37
9.02 od godz. 8:30 do 14:30


Wierzbin, ul. Królewska 8
10.02 od godz. 8:00 do 13:00


Hornówek, ul. ks. Wacława Kurowskiego, ul. Piaskowa, ul. Lipowa, ul. Kwadrat, ul. XI Poprzeczna, ul. XV Poprzeczna, Poprzeczna X, Poprzeczna XII
10.02 od godz. 8:30 do 14:30


Łomianki, ul. Partyzantów 27A, 27B, 19, 21, 23, 24, 25, 28, ul. Młocińska, ul. Słoneczna 6, 9, 11
8.02 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 44, 48, 50A, 54, 55, 56, 58, 62, 62A, ul. Czesława Niemena 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48
8.02 od godz. 10:00 do 14:00


powiat sochaczewski

Famułki Brochowskie, 44.46.50.51.
6.02 od godz. 8:30 do 14:30


Kromnów, 39, 39A, 39B, 38, 37,41, 42B, 43, Śladów, 15, 16, 17, 18, 19, 19A Sklep, 20, 23, 25, 26A, 28, 28 A i B
7.02 od godz. 9:00 do 15:00


powiat legionowski

Skrzeszew, ul. Nowodworska 1, 1A, 1B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 11A-Z, 13, 13A-Z, 15, 15A-Z, 17, 159, 163, 171, Wiktora Dziarskiego, ul. Brygady Pościgowej, ul. hr. Zdzisława Grocholskiego, ul. Różana, ul. Leśna, ul. Rozwojowa 15B, Łajski, ul. Kolejowa 77, 79, 79A, 81, 83, 83A, 85, 87, ul. Suwalna 1, 1A, 2A-Z, 6, 6A, 6B, ul. Choinowa 6, 6K, 9, 10, 11, 12, 14, 14A, ul. Leśna 34, 34A, 36, 38, 39B-52i, ul. Nowodworska 113, 119, 120E, 121, 122, 122A, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129A, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 140, 142, 142A, 144, 145, 146, ul. Gwiaździsta, ul. Malinowa, ul. Polna, ul. Kasztanowa, ul. Sadowa, ul. Leszczynowa, ul. Wierzbowa, ul. Konwaliowa, ul. Przylesie
2.02 od godz. 8:00 do 16:00


Stanisławów Pierwszy, ul. Wiolinowa, ul. Pięciolinii, ul. Allegro, ul. Brzozy, ul. Jana Kazimierza 295, 297, 299, 299A, 301, 303, 305, 307, 398, 400, 408, 412, 426, 428, 428A-D, 432, 436, 440A-F, ul. Leśny Zakątek, ul. Konwaliowa, ul. Kalinowa, ul. Jarzębiny, ul. Jodłowa
3.02 od godz. 9:00 do 13:00


Karolino, ul. Babie Lato, Miętowa, Prosta 44A, 44D, 45, 45A, 45D46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 53A, 53B, 55, 56A, Karolińska 29, 31, Rolna, Wola Kiełpińska, 5, 22, 30, 32
6.02 od godz. 9:00 do 15:00


Wólka Radzymińska, ul. Leśna 81, 85, 116, 87, 89, 89E, 89D, 116G, 118, 91, 93, 126, 95, 97, 99, 101, 103, 109, 111
6.02 od godz. 9:00 do 13:00


Skrzeszew, ul. Cedrowa, ul. Cisowa, ul. Cyprysowa, ul. Jodłowa, ul. Kościelna 14, 14A, 14B, 14D, 14E, 14G, 14H, 16, 16A, 16B, 16C, 16E, 16F, 16G, 16H, 16J, 16K, 16L, 16M, 16N, 16R, ul. Krótka 3, 5B, ul. Nowodworska 10, 12, 12C, 12H, 12I, 12P, 12S, 12Z, 13J, 14, 15B, 15F, 15G, 16, 16A, 16B, 18, 22, 23, 24, 25A, 25B, 29, 31, 33A, 33B, 33D, 33F, 33G, 33H, 49, 53, 55, 57, 57A, 57A/4, 57A, 57B, 59, 69, 71, 73, ul. Polna, ul. Rozwojowa 3, ul. Spokojna, ul. Szkolna 1-13, 15A, 17, 19, 19A, 20, 23, 25, 27, 29, 29D, 29F, 29H, 31, 33, 35A-G, ul. Świerkowa, Kałuszyn, ul. Lipowa, ul. Nowodworska 5, ul. Prosta 2, ul. Zielona Równina, ul. Wrzosowa, ul. Szkolna 35, 35A-Z, 45, 45A-C, 47, 47A-D, 49, 49A-D, ul. Wczasowa, ul. Rodzinna, ul. Jesienna, Olszewnica Stara, wojsko
7.02 od godz. 8:00 do 16:00


Łajski, ul. Burzowa
8.02 od godz. 8:30 do 12:30


Łajski, ul. Polna 15, 15A-Z, 17, 17A-Z
8.02 od godz. 13:00 do 16:00


Olszewnica Stara, wojsko, Kałuszyn, ul. Wczasowa, ul. Rodzinna, ul. Jesienna, ul. Lipowa, ul. Szkolna 45, 45A-C, 47, 47A-C, 49, 49A-D
9.02 od godz. 8:00 do 16:00


Stanisławów Drugi, ul. Wolska 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 70A-D, 72, 72A-D, 74, 74A-D, 76, 76A-D, 78, 80, 80A, 82, 82A, 84, 97, 101, 101A-F, 103, 105, 105A, 107, 107A-J, 109, 111, 113, 113A, 117, 117B
10.02 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na i.pl Portal i.pl