Orlen Warsaw Marathon 2018 [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW] [WYNIKI] Kto wygrał maraton w Warszawie? Klasyfikacja generalna: Ezekiel Omullo najlepszy

Janusz Szmit
Kenijczyk Ezekiel Omullo wygrał Orlen Warsaw Marathon 2018. Bieg na trasie 42 km 195 m odbył się w Warszawie już po raz szósty. Zobaczcie wyniki i zdjęcia uczestników!

Orlen Warsaw Marathon 2018 WYNIKI Kto wygrał?

Orlen Warsaw Marathon 2018 wygrał Kenijczyk Ezekiel Omullo, który na mecie zameldował się z wynikiem 2:11.17. Jako drugi na metę przy PGE Narodowym przybiegł Felix Kimutai z Kenii (2:11.41), a trzecie miejsce zajął Herpasa Negasa Kitesa z Etiopii (2:11.46).

Najlepszy z reprezentantów Polski okazał się po raz drugi z rzędu pochodzący z Etiopii Yared Shegumo (2:13.53), który w klasyfikacji generalnej uplasował się na szóstej pozycji. Na podium Mistrzostw Polski także Mariusz Giżyński (2:15.17) i Arkadiusz Gardzielewski (WKS Śląsk Wrocław, 2:15.57).

Wśród kobiet zwyciężyła Białorusinka Nastazja Iwanowa (2:28.03), druga była Azmerą Abrehą z Etiopii (2:28.07), a na trzeciej pozycji uplasowała się Izabela Trzaskalska (2:32.26).

30. KNOBLOCH Szymon (POLSKA) 02:38:55
Jak kończy się dla kierowców spotkanie ze strażnikami? Zwykle mandatem, choć mundurowi mają też do dyspozycji inny oręż. – Strażnicy miejscy podjęli w 2016 roku 15 241 interwencji komunikacyjnych. W tej kategorii zdarzeń reagowali na wykroczenia polegające na naruszeniu przepisów ruchu drogowego, w odniesieniu do kierujących samochodami, motocyklami, motorowerami, rowerami i pieszychFot. Grzegorz Jakubowski

Miliony złotych mandatów, czyli za co straż miejska karze kierowców?