POKAŻ TALENT! Eliminacje ogólnopolskie zakończone. Teraz czas na galę, gdzie zaprezentują się laureaci do wielkiego finału!

Akcja specjalna POKAŻ TALENT!
Rosną emocje w akcji Pokaż Talent! 12 września poznaliśmy laureatów we wszystkich kategoriach, którzy awansowali do wielkiego finału. 27 września wezmą oni udział w gali w Teatrze Capitol w Warszawie, a później w finałowym głosowaniu będą mieć szanse na zdobycie głównej nagrody finansowej 10 000 złotych.
Wybierz kategorię
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki
Talent Wokalny
Talent Wokalno-Muzyczny
- zespoły
Talent Muzyczny - soliści
Talent Taneczny - soliści i pary
Talent Fotograficzny
Talent Plastyczny i Rękodzieło
Talent Akrobatyczny i Ruchowy
Talent Aktorski i Recytatorski
Małe Talenty - dzieci do 9 lat

____________________

KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w kategorii
Opiekun Talentów

____________________

- Każdy z nas ma jakiś talent. Tylko niestety czasem pozostaje on nieodkryty - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji Pokaż Talent! - Każdy ma jakąś wyjątkową zdolność, umiejętność, dar. Można go rozwijać lub zmarnować. Na przykład z powodu braku czasu, nieśmiałości, obawy przed występami, oceną innych i krytyką. A czasem z powodu braku okazji, aby zaprezentować swój talent szerokiej publiczności. My poprzez naszą akcję tworzymy taką okazję. Dla wszystkich! Poprzednia edycja akcji uzyskała zasięg ponad 5 milionów osób.

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT! powraca. Po raz kolejny w wielu kategoriach nagrodzimy tych, którzy mają talent oraz tych, którzy talenty odkrywają, rozwijają, wspierają i tworzą przestrzeń dla kultury i sztuki.

Do udziału w akcji zapraszamy osoby prezentujące wiele talentów. Czekamy na zgłoszenia tych, którzy śpiewają i grają na instrumencie. Ale także tych, dla których muzyka i rytm, to przede wszystkim taniec. Nagrodzimy zdolności plastyczne, aktorskie, akrobatyczne i gimnastyczne, a także osoby, które dysponują innymi, niezwykłymi umiejętnościami. Do pochwalenia się talentem zapraszamy tych, którzy lubią gotować oraz tych, których pasją jest fotografia.

Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Laureaci zostaną wybrani w kilku etapach. Na etapie zgłoszeń talentów będziemy szukać w każdym mieście i powiecie. Później, w niektórych kategoriach akcji, laureaci zostaną wybrani najpierw na poziomie województwa, w innych głosowanie będzie prowadzone w skali całego kraju. Następnym etapem akcji będą eliminacje ogólnopolskie, które wyłonią finalistów, czyli uczestników wielkiej gali POKAŻ TALENT!, która pod koniec września odbędzie się w Teatrze Capitol w Warszawie. Po gali przyjdzie czas na ostatni etap głosowania - finał, w którym zostaną wybrani zdobywcy głównych nagród.

Jakiekolwiek masz
doświadczenie

Do udziału w akcji POKAŻ TALENT! zapraszamy zarówno tych, którzy od dłuższego czasu rozwijają swój talent i mają na koncie pierwsze sukcesy, jak i tych, którzy są dopiero na początku swojej ścieżki kariery. Tych, którzy rozwijają i szlifują swój talent, jaki i tych, którzy sami go w sobie odkryli i jeszcze nie pokazali światu.

Niezależnie ile masz lat

W naszej akcji nie ma ograniczeń wiekowych. Mogą w niej wziąć udział także utalentowane dzieci. Najmłodszych z grupy wiekowej od 4 do 9 lat nagrodzimy w osobnej kategorii Małe Talenty. Starsze dzieci i nastolatkowie, za zgodą rodziców, mogą wziąć udział w każdej kategorii plebiscytu.

Nagrody finansowe
i wielka promocja

Na laureatów czekają nagrody finansowe. Będzie je można zdobyć w różnych etapach głosowania i są szczegółowo opisane przy prezentacjach każdej kategorii naszej akcji. W wielkim finale głosowania będzie można zdobyć nawet 10 000 złotych.

Wspaniałą nagrodą dla uczestników plebiscytu będzie także ogólnopolska promocja ich twórczości, która w najbliższych miesiącach będzie miała wielki zasięg.

Gala POKAŻ TALENT!
w Teatrze Capitol

Kulminacyjnym punktem plebiscytu będzie wielka gala POKAŻ TALENT!, która pod koniec września odbędzie się w Teatrze Capitol w Warszawie. Wystąpią na niej i zaprezentują się na scenie finaliści w każdej kategorii naszej akcji. Gala zostanie zarejestrowana w telewizyjnej jakości, a następnie będzie retransmitowana w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce. Emisji gali towarzyszyć będzie ogromna promocja m.in. w mediach społecznościowych.

Poprzednia edycja akcji POKAŻ TALENT! odbyła się w 2020 roku. Niestety, wówczas zakłóciła ją pandemia koronawirusa, dlatego finałowa gala w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie musiała odbyć się bez udziału publiczności.

ZOBACZ galę poprzedniej edycji plebiscytu

______________________

Nagrody dla tych,
którzy rozwijają talenty

W ramach akcji POKAŻ TALENT! docenimy także tych, którzy na co dzień wspierają rozwój talentów. Mogą to być założyciele, osoby prowadzące zespoły artystyczne. Pełni zaangażowania nauczyciele prowadzący zajęcia rozwijające kreatywność u dzieci. Instruktorzy tańca, teatralni, plastyczni. Pedagodzy, dzięki którym maluchy i młodzież mogą spędzić ciekawie czas wolny. Jednym słowem – opiekunowie małych i większych talentów, którzy je wyławiają, szlifują i wypuszczają w świat.

Do nagrody Opiekun Talentu Roku można też nominować osoby, które pełnią rolę mecenasa i wspierają finansowo rozwój talentów, a także np. pracowników samorządu zaangażowanych we wspieranie utalentowanych osób.

Wyróżnienie w tej kategorii zostanie przyznane osobie, która na co dzień - w ramach pracy zawodowej, ale też w wolnym czasie - z pasją i zaangażowaniem wspiera rozwój talentów, rozwija u innych kreatywność i wrażliwość artystyczną.

KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w kategorii
Opiekun Talentów

Osoba, który zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:

  • tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie
  • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
  • awans do ogólnopolskiego finału akcji,
  • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych

Nagrody w wielkim finale

Opiekun, który w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

  • tytuł Opiekuna Talentów Polski 2023,
  • zaproszenie na wielką finałową galę akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
  • nagrodę główną w wysokości 5 000 złotych.
  • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! Eliminacje ogólnopolskie zakończone. Teraz czas na galę, gdzie zaprezentują się laureaci do wielkiego finału! - Polska News

Wróć na i.pl Portal i.pl