MISTRZOWIE URODY Wielki ogólnopolski finał zakończony!

Akcja specjalna MISTRZOWIE URODY 2020
Wielki finał rozpoczęty! Mistrzowie Urody z naszego województwa awansowali do ogólnopolskiego finału akcji. Laureaci odbiorą prestiżowe tytuły i statuetki 19 września podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo - największego wydarzenia dedykowanego branży kosmetycznej i fryzjerskiej w Europie Centralnej.
FINAŁ OGÓLNOPOLSKI

Ogólnopolski plebiscyt MISTRZOWIE URODY rozpoczął się w połowie lipca. Laureaci najpierw zostali wybrani osobno w miastach i powiatach, aby awansować do wojewódzkiego etapu akcji. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii będą rywalizować w ostatniej odsłonie plebiscytu - ogólnopolskim finale.

SPRAWDŹ wyniki
w finale ogólnopolskim

____________________

Zobacz wyniki glosowania
w etapie wojewódzkim
Fryzjer Roku
Barber Roku
Kosmetyczka Roku
Make-up Artist Roku
Stylistka Paznokci Roku
Stylistka Rzęs Roku Roku
Linergistka Roku
Mistrz Tatuażu Roku
Masażysta Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

Zobacz wyniki glosowania
w etapie powiatowym
Fryzjer Roku
Kosmetyczka Roku
Stylistka Paznokci Roku
Salon Fryzjerski Roku
Studio Urody Roku

____________________

od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat
od 16 lat

_____________________

- Tegoroczna edycja plebiscytu będzie wyjątkowa - mówi Bogusław Kaczmarek, menedżer plebiscytu Mistrzowie Urody. - Akcja została jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb branży uroda, tak, aby nie tylko laureatom, ale wszystkim uczestnikom zapewnić jeszcze większą promocję, nie tylko w gazecie i w naszym serwisie, lecz przede wszystkim na Facebooku. Dodatkowo w tym roku akcja będzie miała ogólnopolski zasięg i zostanie przeprowadzona jednocześnie we wszystkich województwach w Polsce.

Jedenaście kategorii
i trzy etapy plebiscytu

Plebiscyt, który w naszym województwie prowadzą wspólnie "Polska Metropolia Warszawska" i "Tygodnik Ostrołęcki", zostanie przeprowadzony w trzech etapach.

Najpierw osobno w Warszawie, Ostrołęce, Płocku i Siedlcach oraz we wszystkich powiatach zostaną przyznane tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczna Roku, Stylistka Paznokci Roku oraz Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody. Laureaci w każdej z tych kategorii, poza dyplomami i nagrodami, zdobędą awans do drugiego etapu głosowania - wojewódzkiego finału.

Niezależnie od głosowania w miastach i powiatach, nagrody zostaną przyznane także w wojewódzkich kategoriach plebiscytu Linergistka Roku, Stylistka Rzęs Roku, Makeup Artist Roku, Masażysta Roku, Barber Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku.

Nowością tegorocznej edycji plebiscytu będzie wielki ogólnopolski finał, w którym wezmą udział zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa w Polsce. Powalczą w nim o główne nagrody i tytuły najlepszych w branży w całym kraju! Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw), odbiorą nagrody podczas uroczystej gali plebiscytu, która odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo.

Wielka promocja
na Facebooku i nie tylko

Plebiscyt MISTRZOWIE URODY gwarantuje wielką promocję dla jego uczestników. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie, w naszym serwisie oraz przede wszystkim na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na fanpage'ach miejskich i powiatowych serwisów www.naszemiasto.pl. Posty zobaczą tysiące osób zainteresowanych tematyką urody.

W ramach plebiscytu po zakończeniu głosowania do gazety zostanie dołączony specjalny dodatek. Na jego łamach przedstawimy wszystkich laureatów w każdej kategorii. Dołączeniu dodatku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna i z pewnością stanie się on przewodnikiem po branży Uroda w naszym województwie.

Kliknij w okładki i zobacz dodatki
podsumowujące poprzednie edycje

Nagrodami dla laureatów plebiscytu będą także vouchery do wykorzystania na kampanię reklamową na łamach gazety, na stronach naszego serwisu lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl.

Szkolenie z reklamy
na Facebooku

Jedna z nagród dla laureatów akcji MISTRZOWIE URODY będzie bardzo wyjątkowa. Będzie nią voucher uprawniający do wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu, dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Szkolenie zostanie przeprowadzone w bezpiecznej formule telekonferencji online. Wykorzystanie wiedzy nabytej podczas szkolenia przygotowanego konkretnie w odniesieniu do branży Uroda pozwoli taniej i efektywniej pozyskiwać klientów w mediach społecznościowych.

Beauty Days 2020
- największe targi w Polsce

Partnerem akcji MISTRZOWIE URODY są Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS - największe w Europie Centralnej wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i fryzjerskiej. W tym roku targi odbędą się od 18 do 20 września.

To doskonałe miejsce do promocji i sprzedaży swoich produktów i usług, poznania nowości oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych. Targi Beauty Days są certyfikowane przez UFI, co potwierdza ich najwyższą jakość i czyni jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie.

Ważne terminy
 • Głosowanie rozpocznie się we wtorek, 14 lipca.
 • Zgłoszenia nominacji kandydatów do nagród będą przyjmowane do piątku, 31 lipca.
 • W kategoriach, w których nagrody zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach, głosowanie będzie trwać do czwartku, 13 sierpnia godz. 21:00, a w poniedziałek, 17 sierpnia rozpocznie się finał wojewódzki, w którym wezmą udział zwycięzcy z miast i powiatów.
 • Głosowanie w finale oraz w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zakończy się w środę, 26 sierpnia o godz. 21:00.
 • Uroczysta gala plebiscytu podczas targów Beauty Days odbędzie się w sobotę, 19 września.
Nagrody dla laureatów

Etap powiatowy

Fryzjerzy, kosmetyczki i stylistki paznokci, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie zdobędą:

 • tytuł Fryzjera Roku, Kosmetyczki Roku lub Stylistki Paznokci Roku w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste zakończenie plebiscytu
 • prezentację w specjalnym dodatku "Mistrzowie Urody", który po zakończeniu głosowania będzie dołączony do całego nakładu gazety
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku
 • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

_________________

Wojewódzki finał kategorii powiatowych

W wojewódzkim finale na 3 fryzjerów, 3 kosmetyczki oraz 3 stylistki paznokci, które zajmą miejsca od 1 do 3 czekają główne nagrody: dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.

Fryzjer, kosmetyczka i stylistka paznokci, którzy w finale wojewódzkim zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Fryzjer Roku, Kosmetyczka Roku i Stylistka Paznokci Roku
 • dwuosobowe zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo w Warszawie (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"

Zwycięzcy w wojewódzkich kategoriach Linergistka Roku, Makeup Artist Roku, Stylistka Rzęs Roku, Masażysta Roku, Barber Roku oraz Mistrz Tatuażu Roku zdobędą:

 • tytuł zwycięzcy w danej kategorii
 • zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo w Warszawie (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas uroczystej gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Laureaci drugiego i trzeciego miejsca w tych kategoriach, podczas uroczystości zakończenia plebiscytu, otrzymają:

 • dyplomy
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu dotyczącym obecności w mediach społecznościowych i prowadzenia kampanii reklamowych na Facebooku
 • voucher na DAY SPA - pakiet zabiegów pielęgnacyjno-relaksacyjnych

_________________

Salony Fryzjerskie i Studia Urody z każdego miasta i powiatu, które otrzymają najwięcej głosów zdobędą:

 • tytuł Salonu Fryzjerskiego Roku lub Studia Urody Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę w "Polsce Metropolii Warszawskiej", "Tygodniku Ostrołęckim" oraz serwisach internetowych www.polskatimes.pl oraz www.to.com.pl o wartości 3000 złotych

Zdobywcy drugich i trzecich miejsc w tych kategoriach otrzymają vouchery na reklamę o wartości 2000 złotych (II miejsce) i 1000 złotych (III miejsce).

Właściciele salonów fryzjerskich i studiów urody, którzy zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkim finale plebiscytu otrzymają:

 • najważniejsze, wojewódzkie tytuły Salon Fryzjerski Roku i Studio Urody Roku
 • dwuosobowe zaproszenie na Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne BEAUTY DAYS w Ptak Warsaw Expo w Warszawie (z noclegiem dla dwóch osób, aby można było wygodnie uczestniczyć w targach i atrakcjach)
 • statuetkę wręczaną na głównej scenie podczas gali na targach BEAUTY DAYS
 • zaproszenie na uroczystą kolację dla laureatów
 • prezentację z rozmową w dodatku "Mistrzowie Urody"
 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 5000 zł

Właściciele salonów i studiów urody, które w wojewódzkim finale zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 3000 złotych i 2000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce w rankingu.

__________

Informacji o akcji udziela:
Bartłomiej Masiarz
tel. 510 026 915
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na i.pl Portal i.pl