OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 Znamy wyniki wielkiego finału! Sprawdź kto został Osobowością Roku Polski!

Akcja specjalna
Znamy już Osobowości Roku Polski 2019! Laureatów wyłoniliśmy w głosowaniu Czytelników dzienników regionalnych z całej Polski oraz użytkowników ich serwisów internetowych.

Od początku stycznia mieszkańcy każdego województwa oddawali głosy w plebiscycie Osobowość Roku 2019 wybierając laureatów tego tytułu najpierw w miastach i powiatach, a następnie w skali całego regionu. Laureaci zostali wyłonieni w czterech kategoriach: Kultura, Nauka, Biznes, Działalność społeczna i charytatywna oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

W głosowaniu finałowym, będącym zwieńczeniem plebiscytu, przyznaliśmy tytuły Osobowość Roku Polski 2019. Do finału awansowali zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, którzy zachowali oczywiście głosy zdobyte od początku plebiscytu.

KLIKNIJ i wybierz kategorię
- zobacz wyniki
w ogólnopolskim finale
Kultura
Nauka
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Biznes

________________________

Ogólnopolska gala

Podsumowaniem całego plebiscytu będzie ogólnopolska gala, podczas której zostaną wręczone główne tytuły - Osobowość Roku Polski 2019. Na uroczystość transmitowaną na żywo w internecie zostaną zaproszeni zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, którzy także zostaną zaprezentowani na scenie.
- Ze względu na zagrożenie związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 termin ogólnopolskiej gali nie jest jeszcze znany - wyjaśnia Katarzyna Niedzwiecka, koordynator plebiscytu. - Odbędzie się ona w najbliższym czasie, który będzie gwarantować bezpieczną jej organizację. Chcemy, aby gala była wspaniałą uroczystością, podczas której zostaną uhonorowane Osobowości z całej Polski.

Podczas ogólnopolskiej gali zwycięzcy odbiorą statuetki Osobowość Roku Polski 2019. Jako zwycięzcy plebiscytu, zostaną zaprezentowani we wszystkich dziennikach regionalnych i ich serwisach internetowych w całej Polsce, które prowadziły plebiscyt.

Statuetki będą czekać także na zdobywców drugich i trzecich miejsc w ogólnopolskim finale, a wszyscy laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii plebiscytu otrzymają markowe wieczne pióra sygnowane pamiątkowym, grawerowanym napisem.

Informacji o ogólnopolskim finale udziela:
Katarzyna Niedzwiecka
tel. 693 960 977
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na i.pl Portal i.pl