OSOBOWOŚĆ ROKU 2023. Laureaci prestiżowej akcji trafią na karty ekskluzywnej książki

Ewelina Żuberek
Ewelina Żuberek
Książka „Osobowość Roku 2023” to nie tylko zbiór wybitnych nazwisk i osiągnięć - to wspaniała kronika, która uwieczni działalność i dokonania osobowości świata kultury i nauki, biznesu, polityki oraz społeczników.

Album „Osobowość Roku 2023” będzie wydawnictwem, które przedstawi najważniejsze osobowości z każdego zakątka Polski. Znajdą się w niej szczegółowe profile zdobywców pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii z każdego województwa, co czyni tę publikację prawdziwym kompendium wybitnych jednostek i ich inspirujących historii.- Ta książka jest bardzo ekskluzywnie wydana. Wzruszyłam się w momencie, kiedy ją otworzyłam. Duma rozpierała mnie do tego stopnia, że chyba pierwszy raz w życiu jakąkolwiek książkę komukolwiek dedykowałam. A dedykowałam ją moim bliskim, którzy w tym dążeniu do realizacji projektów i celów, bardzo mnie wspierają, mogłam im w ten sposób podziękować. Jestem dumna, po pierwsze, że się tam znalazłam, a po drugie, że to nie jest broszurka, tylko jest to piękny album, który wzbogaca mieszkanie moich rodziców i moje. Jest to album, którego nigdy się nie schowa do szafki – mówi Kinga Kurcz, laureatka ubiegłorocznej edycji plebiscytu.

Źródło inspiracji
dla pokoleń

To już bowiem piękna tradycja, że po każdej edycji akcji Osobowość Roku wydajemy taki właśnie piękny album. Wydawnictwo to jest nie tylko pamiątką, ale także źródłem inspiracji dla przyszłych pokoleń. Zawiera barwne opisy, zdjęcia i wywiady z laureatami, pozwalając na głębsze zrozumienie Ich pasji, wyzwań i drogi do sukcesu. To idealna lektura dla tych, którzy szukają motywacji i chcą dowiedzieć się, jak wielkie osiągnięcia rodzą się z determinacji, talentu i poświęcenia - Udział i nagroda, jaką otrzymałam w akcji Osobowość Roku, były zwieńczeniem mojej pracy nad książką "Wojna jest kobietą". To było wspaniałe podsumowanie tego niesamowitego czasu w moim życiu, kiedy to miałam ogromną przyjemność i zaszczyt porozmawiania z 84 kobietami z całej Polski, które przeżyły II wojnę światową. Będę ten okres z wielkim sentymentem wspominać do końca życia, a książka "Osobowość Roku 2022" - przedstawiająca wszystkich nagrodzonych, w której również ja miałam zaszczyt się znaleźć - będzie mi dodatkowo o nim przypominać. Znajduje się ona, oczywiście, na honorowym miejscu w moim domu wraz ze statuetkami – mówi Monika Fibic, laureatka Osobowości Roku 2022 w kategorii Kultura.

Docenienie wybitnych
osobowości

W tym roku książka będzie dostępna w sprzedaży w wybranych księgarniach oraz promowana przez dzienniki regionalne w całej Polsce, co zapewni szeroki dostęp do tej wyjątkowej publikacji. Sami laureaci otrzymają oczywiście pamiątkowe egzemplarze, które będą mogli z dumą przekazywać swoim bliskim i przyjaciołom. – W moim przypadku dodatkowe egzemplarze trafiły w ręce moich rodziców i przyjaciół, otrzymała ją też kuzynka, która mnie mocno wspierała podczas organizacji kampanii, która miała na celu poszerzać wiedzę o sprzęcie, który ratuje nam życie. To ona przyniosła mi nominację do plebiscytu Osobowość Roku – dodaje Kinga Kurcz. 

Wydanie książki „Osobowość Roku 2023” to inicjatywa, która podkreśla znaczenie doceniania wybitnych osobowości. To także hołd dla ich nieustannego wkładu w rozwój społeczny, kulturalny i gospodarczy naszego kraju. To prestiżowe wydawnictwo stanie się symbolem uznania i celebracji ludzkiej kreatywności, innowacyjności i odwagi.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

STUDIO EURO PO HOLANDII

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na i.pl Portal i.pl