PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. Czas na hit o mistrzostwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Josue - 5 (Igor Strzałek - bez oceny)
    • Bartosz Kapustka - 4 (Jurgen Celhaka - bez oceny)
    • Filip Mladenović - 4
    • Tomas Pekhart - 4 (Maciej Rosołek - 3)
    • Ernest Muci - 3 (Carlitos - bez oceny)

• Vladan Kovacević - 3
    • Stratos Svarnas - 3
    • Zoran Arsenic - 3
    • Milan Rundić - 3 (Mateusz Wdowiak - bez oceny)
    • Fran Tudor - 3
    • Władysław Koczerhin - 2 (Ben Lederman - 3)
    • Giannis Papanikolaou - 3 (Marcin Cebula - 3)
    • Patryk Kun - 2 (Jean Carlos Silva - 3)
    • Bartosz Nowak - 4
    • Ivi Lopez - 3
    • Sebastian Musiolik - 2 (Vladislavs Gutkovskis - 2)
  • Koniec meczu! W hicie 26. kolejki Legia Warszawa pokonuje na własnym stadionie Raków Częstochowa 3:1!

Gospodarze tracą do rywala 6 punktów. Dla "Medalików" to trzecia porażka w tym sezonie.

10 kwietnia Legia zagra na wyjeździe z Miedzią, a Raków pojedzie do Radomia

• Chóralne śpiewy kibiców Legii. Czekają na ostatni gwizdek sędziego,

• Dobre prostopadłe podanie w "szesnastkę" do Jeana Carlosa Silvy. Ten zagrywa płasko na bliższy słupek, ale nie było tam adresata.

• Igor Strzałek zmienia Josue. Opaskę kapitana przejmuje Paweł Wszołek.

• Carlitos upomniany żółtą kartką za przytrzymywanie za koszulkę rozpędzonego Frana Tudora.

• Piotr Lasyk dolicza 5 minut do drugiej połowy.

• ... po którym było dośrodkowanie przed bramkę wicelidera. Artur Jędrzejczyk trącił piłkę, uprzedzając Vladislavsa Gutkovskisa.

• Przyjezdni dążą do zdobycia bramki kontaktowej. Wywalczyli rzut rożny...

• Strata do Rakowa wynosi obecnie 6 punktów

• Po składnej akcji Ben Lederman uderza z linii 16. metra minimalnie nad poprzeczką!

• Słabe dośrodkowanie Frana Tudora w pole karne. Nie mieli z nim problemu gospodarze.

• Opłacił się wysoki pressing Jurgene Celhaka Bartosz Nowak musiał ratować się wybiciem za linię boczną, będąc ok. 20 metrów od własnej bramki.

• ... a za Bartosza Kapustkę na murawie melduje się Jurgen Celhaka.

• Podwójna zmiana w Legii: Carlitos zastępuje Ernesta Muciego...

• 28 035 na hicie 26. kolejki Ekstraklasy

• Ostatnia zmiana w Rakowie: Mateusz Wdowiak wchodzi, Milan Rundić schodzi.

• Dominik Hładun spokojnie łapie piłkę do "koszyczka' po uderzeniu Bena Ledermana. Miał ułatwione zadanie, bowiem strzał był dokładnie tam, gdzie stał.

• Jean Carlos Silva zagrywa z lewej strony w pole karne. Legioniści szczęśliwie wychodzą z opresji.

• Maciej Rosołek zmienia Tomasa Pekharta

• Ivi Lopez znalazł się w "szesnastce". Czujny Dominik Hładun łapie piłkę.

• Ernest Muci przedarł się środkiem w pole karne. Jego strzał w stronę bramki odbija przed siebie Vladan Kovacević!

• Legia Warszawa - Raków Częstochowa

• 13 Strzały 7
    • 7 Strzały celne 3
  • Marcin Cebula zmienia Giannisa Papanikolaou.

• Stadion Legii

• [WIDEO] 63. MINUTA. GOL PAWŁA WSZOŁKA

• Przeciągnięte zagranie Giannisa Papanikolaou na prawą stroną. Atak Rakowa spalił na panewce.

• "Bałkański" pojedynek na prawej stronie. Fran Tudor nie ograł na skrzydle Filipa Mladenovicia.

• Nie było zagrożenia po strzale Josue.

• ... a za Patryka Kuna na murawie melduje się Jean Carlos Silva.

• Podwójna zmiana w ekipie gości: Ben Lederman zastępuje Władysława Koczerhina...

• Paweł Wszołek upomniany żółtą kartką za zdjęcie koszulki po strzelonej bramce.

• Szał radości na trybunach!!! Filip Mladevnović centruje z lewej strony w ok. dalszego narożnika pola bramkowego do Pawła Wszołka, który kontrującym uderzeniem głową przywraca gospodarzom dwubramkowe prowadzenie!

• GOL DLA LEGII! STRZELCEM PAWEŁ WSZOŁEK!!!

• NIE MA GOLA DLA RAKOWA!!!

Niefrasobliwie z "piątki" grę wznowili gospodarze! Do bezpańskiej piłki ruszył Vladislavs Gutkovskis, który miał przed sobą kilka metrów! Minimalnie szybszy był Rafał Augustyniak, który wybija piłkę za linię końcową!

• Podrażnieni goście zaatakowali lewą stroną. Patryk Kun nie poradził sobie z Pawłem Wszołkiem.

• Po analizie VAR sędzia Piotr Lasyk ZMIENIA DECYZJĘ! NIE MA RZUTU KARNEGO DLA RAKOWA!!! Żółta kartka dla Bartosza Slisza została anulowana

• Początkowo sędzia pokazał żółtą kartkę Bartoszowi Sliszowi

• Sędzia Piotr Lasyk wskazuje na "wapno"! Bartosz Slisz trafia w stopę Giannisa Papanikolaou!

• legia

• Patryk Kun przejmuje piłkę po niedokładnym podaniu Artura Jędrzejczyka. Podholował kilkanaście metrów, by zagrać na lewą stronę do Iviego Lopeza. Sęk w tym, że ten dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Goście szczęśliwie wyszli spod pressingu ok. 30 metrów od własnej bramki. Za linią środkową akcja zamieniła się w atak pozycyjny, by prostopadłym podaniem uruchomić Vladislavsa Gutkovskisa. Ten spodziewał się zagrania do nogi...

• "Dzieje się" w Warszawie

• Z obrońcą Rakowa wszystko w porządku Gra wznowiona.

• Kapitan Legii posyła piłkę na dalszy słupek. Vladan Kovacević nie tylko wypiąstkował piłkę, lecz także lekko poturbował Stratosa Svarnasa.

• Giannis Papanikolaou fauluje Josue na lewej stronie. Grek powinien uważać, bo ma już na koncie żółtą kartkę.

• Przerwa w grze. Mocne zagranie na wolne pole do Patryka Kuna. Ten "nadział" się rękę Pawła Wszołka i padł na murawę.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Na pewno zmiana w ekipie gości: Vladislavs Gutkovskis wchodzi w miejsce Sebastiana Musiolika.

• Wracamy do Warszawy, gdzie kończy się przerwa w meczu Legii z Rakowem Częstochowa. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze. Co nas czeka po zmianie stron?

• Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne do Bartosza Nowaka. Ten nie miał szans, by dobiec do piłki przed Dominikiem Hładunem.

+1' Koniec pierwszej połowy. W hicie 26. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa prowadzi z Rakowem Częstochowa (2:1).

• Kibice Rakowa na Legii

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Władysław Koczerhin zameldował się na prawej stronie pola karnego. Miękko wrzuca w pole karne, skąd głową uderzał Ivi Lopez. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

• [WIDEO] GOL AUGUSTYNIAKA I ODPOWIEDŹ NOWAKA

• 11 Strzały 4
    • 6 Strzały celne 3
  • Dośrodkowanie Władysława Koczerhina z lewej strony nie znajduje adresata.

• Częstochowianie radzą sobie ze stałym fragmentem.

• Vladan Kovacević z trudem paruje strzał Bartosza Kapustki! Rzut rożny dla gospodarzy!

• Josue biegnie z piłką prawą stroną. Podaje do szerzej ustawionego Pawła Wszołka, ale uprzedza go Patryk Kun.

• Kapitalna odpowiedź zawodników Marka Papszuna!

Ivi Lopez wrzuca z lewej strony w pole karne, gdzie mocnym uderzeniem głową popisał się Bartosz Nowak. Wyciągnięty jak struna Dominik Hłądun był bezradny!

• RAKÓW ŁAPIE KONTAKT! GOL BARTOSZA NOWAKA!!!

• Koronkowo przeprowadzona akcja gospodarzy na lewej stronie. Josue podaje w pole karne do Bartosza Kapustki, który płakso zagrywa na środek pola bramkowego do Rafała Augustyniaka. Ten stawia kropkę nad "i", uderzeniem z bliska przy dalszym słupku!

• mioduski

• LEGIA PODWYŻSZA PROWADZENIE! GOL RAFAŁA AUGUSTYNIAKA!!!

• NIE MA DRUGIEGO GOLA DLA LEGII!!

Dokładne prostopadłe podanie z głębi pola w "szesnastkę" do Ernesta Muciego! Jego strzał broni nogami Vladan Kovacević!

• Vladan kovacević górą w sytuacji sam na sam z Ernestem Mucim! Vladan Kovacević i Ernest Muci

• Paweł Wszołek pognał prawą stroną. Jego podanie nie znajduje Tomasa Pekharta, ale piłkę wybitą przez Zorana Arsenicia przejmuje Ernest Muci. Jego strzał z "dropsztyka" w stronę lewego dolnego rogu paruje Vladan Kovacević!

• A teraz, po centrze z prawej strony, Tomas Pekhart główkuje nad poprzeczką!

• Artur Jędrzejczyk podłączył się do akcji ofensywnej. Stracił ją blisko "szesnastki" lidera, przez co z kontrą ruszył Raków. W jej finalnej części Ivi Lopez podaje na 6. metr do Sebastiana Musiolika, którego strzał blokuje Yuri Ribeiro!

• [WIDEO] 15. MINUTA. GOL TOMASA PEKHARTA

• Ivi Lopez zbiega z piłką z lewej strony w stronę sodka. Podaje na 20. metr do Władysława Koczerhina, który niedokładnie odgrywa górą do Hiszpana.

• Piłkarze Marka Papszuna przejęli piłkę ok. 25 metrów od bramki Legii. Płaski strzał Sebastiana Musiolilka w środek nie sprawił problemu Dominikowi Hładunowi.

• 53% Posiadanie piłki 47%

• Przed polem karnym gospodarzy pograli teraz Władysław Koczerhin i Ivi Lopez. Poradizli sobie legioniści. Jeszcze Fran Tudor nie opanował futbolówki przed linią końcową.

• Mocne zagranie na lewą stronę do rozpędzonego Filipa Mladenovicia. Między nim a piłką pojawił się Fran Tudor, który dał się jeszcze sfaulować.

• Najpierw Tomas Pehkart uderzył płasko z pola karnego, ale obija lewy słupek. Kilka sekund później miał okazję do poprawki, która wykorzystał. Ernest Muci wrzucił w "szesnastkę" do Czecha, który uderzeniem głową wpisuje się na listę strzelców!

• GOL DLA LEGII! STRZLCEM TOMAS PEKHART!!!

• Miękkie dośrodkowanie Frana Tudora w pole karne. Piłki nie sięgnął Bartosz Nowak, ale za jego plecami był Sebastian Musiolik. Ten uderza głową tak, że piłka trafia w głowę Nowaka i do rękawic Dominika Hładuna.

• Laga Artura Jędrzejczyka do Tomasa Pekharta. Ten osaczony przez dwóch rywali pada na murawę tuż przed linią 16. metra. Sędzia Piotr Lasyk nakazuje grać dalej, co nie podoba się gospodarzom.

• W kole środkowym piłkę dostaje Josue. Momentalnie odwrócił się w kierunku bramki Rakowa i pognał w stronę pola karnego. Przed polem karnym powstrzymał go Stratos Svarnas.

• Bartosz Kapustka upomniany żółtą kartką za faul na Giannisie Papanikolaou w środku pola.

• Kolejna próba Albańczyka z dalszej odległości. Vladan Kovacević odbija w siatkarskim stylu.

• W odpowiedzi na strzał z dystansu zdecydował się Ernest Muci. Sporo brakowało mu do celu.

• A teraz Hiszpan dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Stratos Svarnas zagrywa górą, z pominięciem drugiej linii, do wbiegającego w pole karne Iviego Lopeza. Ten przyjął piłkę, ale Paweł Wszołek wybił do boku.

• Ernest Muci cofnął się na 30. metr od bramki gości. Podaje do Bartosza Slisza, który nie opanował piłki. Zawodnikom Kosty Runjaica udało się ją szybko odzyskać. Miękkie zagranie w "szesnastkę" do Pawła Wszołka, z którym poradził sobie Patryk Kun. Vladan Kovacević wznawia grę z "piątki".

• legia

• Po chwili Serb podłączył się do akcji ofensywnej. Wrzuca w pole karne, gdzie na raty piłkę łapie Vladan Kovacević.

• Składna akcja gości prawą stroną. Do dośrodkowania nie dopuścił Filip Mladenović.

• Przez chwilę sztab medyczny Legii zajmował się Josue. Kapitan Legii może grać dalej.

• "Stempel" Giannisa Papanikolaou na nodze Josue. Sędzia bez wahania sięga do kieszonki. Żółta kartka na koncie Greka.

• Na gwizdek Piotra Lasyka spotkanie rozpoczęte!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• Legia znajduje się na fali wznoszącej. Biorąc pod uwagę również rozgrywki Pucharu Polski warszawianie odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu, wszystkie bez straty bramki. Ponadto ich sytuacja kadrowa wyraźnie się poprawiła. Poza składem pozostaje tylko Słoweniec Blaz Kramer. Nikt nie pauzuje za kartki.

• legia

• W tej rundzie Legia i Raków jeszcze nie przegrały. Obu ekipom na wiosnę przytrafiły się po dwa remisy. Kapitalną passę notuje drużyna z Częstochowy. Ostatni raz przegrała 3 września z Cracovią i od tej pory może pochwalić się serią piętnastu spotkań bez porażki.

• Skład Rakowa Częstochowa

• W rundzie jesiennej Legia została ciężko znokautowana przez ekipę spod Jasnej Góry (0:4). Jeżeli przegra także rewanż, to definitywnie wypisze się z walki o mistrzostwo kraju. Zwycięstwo może sprawić, że walka tylko nabierze rumieńców.

• Skład Legii Warszawa

• Konfrontacja przy Łazienkowskiej może przesądzić nawet o mistrzostwie Polski. Stołeczny zespół traci do prowadzącego Rakowa dziewięć punktów.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

• Na ten mecz czekała cała piłkarska Polska! Przed nami hit 26. kolejki Ekstraklasy - wicelider zmierzy się z liderem, czyli Legia Warszawa podejmie przed własną publicznością Raków Częstochowa!

Za 25 minut spotkanie poprowadzi Piotr Lasyk...

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Legia - Raków LIVE! Ostre strzelanie w hicie. Padły już trzy bramki
1/3
przejdź do galerii

Legia - Raków LIVE! Ostre strzelanie w hicie. Padły już trzy bramki ©PAP/Leszek Szymański

Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE. W sobotę 1 kwietnia o godzinie 17:30 dojdzie do hitu na szczycie PKO Ekstraklasy. Wicelider przy Łazienkowskiej spróbuje zrewanżować się liderowi za dotkliwe lanie z rundy jesiennej i przedłużyć szansę na zdobycie mistrzostwa Polski. Gdzie oglądać mecz Legia - Raków na żywo w telewizji i internecie? Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa ONLINE

- Bardzo się cieszę, że my jako taki skromny klub możemy nie tylko rywalizować z warszawianami, ale być na czele tabeli i tą rywalizację póki co wygrywać. Chcielibyśmy, żeby tak było do końca tego sezonu. Obie drużyny są w takim momencie, że chyba tylko one mogą w tym sezonie to mistrzostwo zdobyć. Są w bardzo dobrej dyspozycji i punktują na bardzo wysokim poziomie w tej rundzie, więc zapowiada się ciekawe widowisko - przyznaje trener Marek Papszun.

- Będziemy mierzyć się z najlepszą aktualnie drużyną, ale chcemy zaprezentować swój futbol. Bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców, którzy wykupili wszystkie bilety na jutrzejsze spotkanie. Spodziewam się ciekawego i zaciętego meczu. Obydwie drużyny będą starały się wygrać. Jeżeli zagramy na swoim najwyższym poziomie, to w sobotę możemy zdobyć trzy punkty - podkreśla trener legionistów Kosta Runjaić.

Hitowe starcie poprowadzi sędzia Piotr Lasyk. Arbiter z Bytomia będzie miał do pomocy system VAR, który obsłużą Paweł Malec oraz Marcin Borkowski. Organizatorzy poinformowali, że na widowisko wyprzedał się komplet biletów. W sektorze gości zasiądzie ponad 1,7 tysięcy sympatyków drużyny przyjezdnych.

Przewidywane składy na mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Legia: Hładun - Nawrocki, Jędrzejczyk, Ribeiro - Wszołek, Slisz, Kapustka, Mladenović - Muci, Josue, Pekhart.

Raków: Kovacević - Svarnas, Arsenić, Rundić - Tudor, Papanikolaou, Koczerhin, Kun - Nowak, Ivi Lopez, Gutkovskis.

Nie zagrają w meczu Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Legia: Blaz Kramer.

Raków: Fabian Piasecki, Szymon Czyż (urazy).

Mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Legia - Raków w TVP Sport, Canal+ Sport i Cana+ 4K Ultra HD. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie TVP Sport. Na sportowej antenie TVP komentują Maciej Iwański i Robert Podoliński, a w Canal+ duet Bartosz Gleń oraz Marcin Baszczyński. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Legia Warszawa - Raków Częstochowa TVP SPORT, CANAL+ SPORT, CANAL+ 4K ULTRA HD