Centralna Liga Juniorów. Wisła Kraków dograła mecz z Polonią Warszawa

Bartosz Karcz
wisla.krakow.pl
W Myślenicach dograno mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Wisłą Kraków i Polonią Warszawa. Będąc bardziej precyzyjnym - dograno drugą połowę, bo 11 marca spotkanie obu drużyn z powodu śnieżycy przerwano po pierwszej części przy prowadzeniu „Białej Gwiazdy” 2:1. Krakowianie ostatecznie wygrali całe spotkanie 3:1.

WISŁA KRAKÓW. Najbogatszy serwis w Polsce o piłkarskiej drużynie "Białej Gwiazdy"

Tym razem pogoda nie pokrzyżowała już planów młodych piłkarzy, a Wisła mogła dopisać do swojego konta ostatecznie trzy punkty. Ta druga połowa była wyrównana, choć więcej strzelali krakowianie. I oni też postawili kropkę nad „i” przy swoim zwycięstwie w końcówce spotkania, gdy w 83 min Mariusz Kutwa podał do Marcina Bartonia, a ten już wiedział jak wykończyć całą akcję skutecznym strzałem.

Ta wygrana - plus niedawne zwycięstwo z Górnikiem Zabrze - znacznie poprawiły sytuację drużyny Adriana Filipka w tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Wisła awansowała na 6. miejsce i wyprzedziła m.in. właśnie Polonię Warszawa.

Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:1 (2:1)
Bramki: 0:1 Jakóbczyk 17, 1:1 Kutwa 33, 2:1 Bartoń 41, 3:1 Bartoń 83
Wisła: Letkiewicz - Sałamaj, Skrobański, Złoch, Górkiewicz - Kutwa, Urbański - Głogowski, Chromych, Pieniądz - Bartoń.