Prawa autorskie i rozpowszechnianie materiałów

Redakcja

Prawa autorskie

PL24 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej PL24), właściciel serwisu internetowego znajdującego się w domenie i.pl, w ramach którego publikowane są materiały o charakterze prasowym, artykuły, zdjęcia, felietony etc. informuje, że względem przedmiotowych materiałów spółce Pl24 przysługuje pełnia praw autorskich majątkowych bądź inne stosowne prawo do wykorzystywania tych materiałów przez publikację w internecie (dalej jako materiały PL24).

PL24 Sp. z o.o.

PL24 Sp. z o.o. nie wyraża zgody na dalsze rozpowszechnianie materiałów bez porozumienia i bez stosownego wynagrodzenia należnego PL24.

Kopiowanie materiałów PL24 i ich wykorzystywanie przez publikację w internecie lub innych mediach bez wskazania twórcy i źródła tych materiałów jest sprzeczne z prawem i stanowi przestępstwo z art. 115 ust. 2 w zw. z ust. 1 ustawy z dnia 04 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, Dz.U. 06.90.631 tekst jednolity ze zmianami (dalej jako papp) zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat trzech; wszelkie przypadki kopiowania materiałów PL24 i ich wykorzystywanie przez publikację w internecie lub innych mediach mogą stanowić czyny sprzeczne z prawem i stanowić przestępstwo z art. 116 ust. 1 zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.
W każdym przypadku wejścia przez PL24 w posiadanie informacji, z których wynika, że prawa PL24 w ww. zakresie są lub były naruszane przez właścicieli stron internetowych publikujących materiały PL24, PL24 Sp. z o.o. zabezpiecza dowody przedmiotowego stanu rzeczy na poczet ewentualnego sporu sądowego lub postępowania karnego.

LICENCJA
Użycie artykułów PL24 wymaga zgody wydawcy. PL24 oferuje licencję na publikację artykułów na stronach internetowych oraz na innych polach eksploatacji.
Stawka za jeden artykuł wynosi 250 PLN+VAT, przy czym każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny na życzenie klienta, także dla większej ilości artykułów, zdjęć oraz materiałów wideo.
W sprawach zakupu licencji proszę kontaktować się z działem contentu: nr telefonu (+48) 22 201 42 04.

PAP

Zamieszczone na stronach internetowych portalu i.pl materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa SA z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dn. 27.07.21 o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez PL24 Sp. z o.o. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP SA zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

od 7 lat
Wideo

iPolitycznie - Przemysław Czarnek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na i.pl Portal i.pl