Studniówka 2018 Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kielcach [WIDEO, ZDJĘCIA]

Paulina Baran
Całusy do swoich partnerów puszczały uczennice klasy 4 „a”. Zdecydowana większość dziewczyn miała długie lub krótkie sukienki właśnie kolorze czarnym , granatowym lub czerwonym.
Całusy do swoich partnerów puszczały uczennice klasy 4 „a”. Zdecydowana większość dziewczyn miała długie lub krótkie sukienki właśnie kolorze czarnym , granatowym lub czerwonym. Dawid Łukasik
Polonez w rytm utworu Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz” ruszył w piątek punktualnie o godzinie 19. W pierwszej parze szła dyrektor szkoły Lucyna Gromiec i ekonomista Jakub Ostrowski. Uczniowie zatańczyli rewelacyjnie, po zakończeniu poloneza rozległy się gromkie oklaski.

Szalało 250 osób
To już 66. studniówka kieleckiego „ekonomika". O wyborze miejsca zdecydowali przyszli absolwenci szkoły oraz rodzice. W zabawie uczestniczyli uczniowie klas ekonomicznych, hotelarskich i turystycznej. W sumie wraz z osobami towarzyszącymi oraz kadrą nauczycielską na parkiecie hotelu Bińkowski szalało ponad 250 osób.

Ceremonii otwarcia balu dokonała dyrektor Lucyna Gromiec. W krótkim przemówieniu życzyła uczniom świetnej zabawy, podkreślała, że ta noc będzie wyjątkowa. Pani dyrektor zwróciła uwagę, że maturalny bal „Langiewicza” rozpoczyna sezon studniówkowy w Kielcach. - Mam nadzieję, że tak jak my zaczęliśmy, inni skończą, ale nikt nas nie przebije - uśmiechała się pani dyrektor. Na zakończenie podkreśliła, że jest dumna z maturzystów. - Cudnie tańczyliście poloneza, przepięknie wyglądacie. Życzę wam, aby ten bal na zawsze pozostał w waszej pamięci - mówiła pani dyrektor.

Królowała czerń
Sami uczniowie początkowo byli nieco zestresowani, bo jak mówili - dzień studniówki rozpoczyna odliczanie do jednego z ważniejszych, życiowych egzaminów. Potem jednak zgodnie stwierdzili, że nie będą tej nocy myśleli nauce, bo podczas balu liczy się przede wszystkim miła atmosfera i dobra zabawa. Z resztą - studniówka nieudana, matura niezdana - cytowali znane powiedzenie.
Co podczas tej studniówki było modne? Przede wszystkim królowała czerń, zdecydowana większość dziewczyn miała długie lub krótkie sukienki właśnie w tym kolorze.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

QUIZ. Ruszają studniówki 2018. Oto najpiękniejsze dziewczyny studniówek z ubiegłego roku

QUIZ. Czy dostałbyś się do Policji? Oto prawdziwe pytania z testu MultiSelect

QUIZ. Gwara młodzieżowa lat 70. Czy rozpoznasz te słowa? Sprawdź się!

Najlepsza jedenastka jesieni w piłkarskiej ekstraklasie. A w niej dwóch piłkarzy Korony

Piękne piłkarki na pięknych zdjęciach. Wyjątkowa sesja Korony Handball Kielce

QUIZ. Najczęstsze błędy językowe. Mówisz poprawnie?

Mężczyźni noszący to imię są najwierniejsi [LISTA]

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

;)

taa... uczniowie wybrali miejsce... wszyscy uczniowie wiedza ze szkola ma podpisana umowe z binkowskim i nie maja wyboru... i jeszcze ta cena 750 zl

e
ewa

szkoła powstała w 1952 czyli od wrzesnia, czyli 1-a studniówka w 1953 czyli teraz 65!!!!

o
oskar

to jest ZSE IM OSKARA LANGEGO!!!!! żadnego langiewicza

B
Beverly

Jakiego patrona by ta szkoła nie miała to zawsze w pamięci pozostanie "Langiewiczem" :)

Do tej pory jestem dumna i szczęśliwa, że wybrałam akurat tę szkołę. Choć minęło już sporo lat od jej zakończenia to zawsze z przyjemnością patrzę w jej kierunku :)

k
ktoś
W dniu 06.01.2018 o 19:39, rr napisał:

Piękne dziewczyny, piękny bal. Ale na Boga! Zmieńcie patrona szkoły, Langiewicz był agentem pruskim a Prusy były żywotnio zainteresowane wybuchem powstania! Bez powstania na terenie rosyjskim powstanie wybuchłoby w Prusach, niewcząc plany zjednoczenia Niemiec.

Langiewicz nie jest patronem tej szkoły. Szkoła niema patrona, ale mieści się na ul. Langiewicz i chyba nie ma na to wpływu :)

O
Odpowiedz
Szkola nie ma patrona, mieści się na ulicy Langiewicza -.-
r
rr

Piękne dziewczyny, piękny bal. Ale na Boga! Zmieńcie patrona szkoły, Langiewicz był agentem pruskim a Prusy były żywotnio zainteresowane wybuchem powstania! Bez powstania na terenie rosyjskim powstanie wybuchłoby w Prusach, niewcząc plany zjednoczenia Niemiec.

Wróć na i.pl Portal i.pl