Wybory do europarlamentu 25 maja 2014. Okręg nr 2 obejmuje obszar woj. kujawsko-pomorskiego. Prezentujemy listy wyborcze.
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Ireneusz Stachowiak | Inowrocław | politolog |
2 | Stefan Nikodem Łuczak | Inowrocław | rolnik |
3 | Mariusz Piotr Kałużny | Chełmża | nauczyciel religii |
4 | Katarzyna Anna Kaczmarek-Sławińska | Bochlin | inżynier ogrodnictwa |
5 | Bogdan Łabęcki | Bydgoszcz | przedsiębiorca |
6 | Agnieszka Ewa Matczak | Włocławek | przedsiębiorca |
7 | Natalia Jadwiga Kotlewska | Włocławek | przedsiębiorca |
8 | Ewa Elżbieta Rutkowska | Toruń | przedsiębiorca |
9 | Wiesław Andrzej Kuczmarski | Wielgie | inżynier transportu drogowego |
10 | Sławomir Ryszard Ciecierski | Bydgoszcz | emerytowany żołnierz |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Marta Ewa Cywińska | Warszawa | nauczyciel akademicki – nauki humanistyczne |
2 | Wojciech Sławomir Wilkowski | Świecie | nauczyciel historii |
3 | Piotr Michał Hrabski | Brudzewice | politolog |
4 | Weronika Szendel | Bydgoszcz | student |
5 | Wojciech Połączak | Toruń | przedsiębiorca |
6 | Irena Borucka | Inowrocław | technik ochrony środowiska |
7 | Miłosz Anduła | Radom | przedsiębiorca |
8 | Julia Laskowska | Mława | przedsiębiorca |
9 | Kamil Piotr Rządkowski | Świecie | student |
10 | Rafał Tomasz Długosz | Poznań | nauczyciel akademicki – nauki techniczne |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Janusz Władysław Zemke | Warszawa | prawnik |
2 | Elżbieta Krzyżanowska | Bydgoszcz | pedagog |
3 | Urszula Polak | Toruń | pedagog |
4 | Krzysztof Grządziel | Włocławek | inżynier technologii ceramiki |
5 | Urszula Iwicka | Inowrocław | ekonomista |
6 | Łukasz Mariusz Kowarowski | Grudziądz | pracownik samorządowy |
7 | Danuta Wioletta Brzoskowska | Zbójno | lekarz |
8 | Jan Wadoń | Radomice | pracownik samorządowy |
9 | Beata Maria Gaik-Mazurek | Barcin | administratywista |
10 | Maciej Sławomir Makowski | Koronowo | pracownik samorządowy |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Kosma Tadeusz Złotowski | Bydgoszcz | ekonomista |
2 | Andrzej Janusz Zybertowicz | Toruń | socjolog |
3 | Marzenna Stefania Drab | Grudziądz | ekonomista |
4 | Adam Heliodor Banaszak | Więcławice | ekonomista |
5 | Wojciech Lech Kowalski | Gutowo | pedagog |
6 | Małgorzata Stolecka | Trląg | przedsiębiorca |
7 | Robert Antoni Szafrański | Żnin | nauczyciel historii |
8 | Beata Adamowicz | Koronowo | ekonomista |
9 | Jacek Zająkała | Kikół | przedsiębiorca |
10 | Joanna Beata Borowiak | Włocławek | nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Kazimiera Szczuka | Warszawa | dziennikarz |
2 | Łukasz Krupa | Bydgoszcz | poseł na sejm RP |
3 | Hanna Strauss | Toruń | nauczyciel języka rosyjskiego |
4 | Mirosław Królewicz | Inowrocław | ekonomista |
5 | Joanna Borowska | Chrząstowo | nauczyciel geografii |
6 | Jacek Kwaśniewski | Bydgoszcz | administratywista |
7 | Natalia Falkowska-Wierczewska | Bydgoszcz | radca prawny |
8 | Jarosław Wojtas | Toruń | politolog |
9 | Ewa Cieślakowska | Grudziądz | tłumacz języka migowego |
10 | Maciej Wydrzyński | Mierzynek | poseł na sejm RP |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Maciej Jan Marzec | Bydgoszcz | radca prawny |
2 | Iwona Krystyna Michałek | Toruń | nauczyciel konsultant |
3 | Krzysztof Ryszard Kozłowski | Białe Błota | inżynier budownictwa – budownictwo ogólne |
4 | Wojciech Prokopowicz | Włocławek | specjalista do spraw finansów |
5 | Jacek Andrzej Nalaskowski | Grudziądz | technik elektronik |
6 | Katarzyna Błądek-Mikołajczyk | Turzno | prawnik |
7 | Joanna Sopel-Szamocka | Śliwice | towaroznawca |
8 | Dariusz Jan Laskowski | Bydgoszcz | nauczyciel historii |
9 | Ewa Monika Pogonowska-Szadkowska | Włocławek | nauczyciel chemii |
10 | Andrzej Walkowiak | Osielsko | dziennikarz |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Jacek Andrzej Kostrzewa | Toruń | pracownik samorządowy |
2 | Arkadiusz Marek Osiński | Malbork | ekonomista |
3 | Marta Nowicka | Świekatowo | lekarz |
4 | Kamil Cięgotura | Toruń | przedsiębiorca |
5 | Marlena Hanna Rybacka | Bydgoszcz | filolog angielski |
6 | Dariusz Wieczorek | Warszawa | ekonomista |
7 | Magdalena Wysińska | Łubianka | nauczyciel oligofrenopedagog |
8 | Monika Jadwiga Dorosińska | Kamionki Duże | student |
9 | Łukasz Piotr Bronowski | Zławieś Mała | lingwista |
10 | Tomasz Krawczyszyn | Grudziądz | geograf |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Jan Antony Vincent-Rostowski | Warszawa | ekonomista |
2 | Otylia Jędrzejczak | Kłóbka | nauczyciel wychowania fizycznego |
3 | Tadeusz Antoni Zwiefka | Puszczykowo | poseł do Parlamentu Europejskiego |
4 | Anna Janosz | Grudziądz | nauczyciel akademicki sztuki muzyczne |
5 | Sławomir Andrzej Kopyść | Włocławek | nauczyciel matematyki |
6 | Elżbieta Genowefa Piniewska | Inowrocław | nauczyciel języka polskiego |
7 | Zbigniew Michał Pawłowicz | Niemcz | lekarz |
8 | Józef Henryk Eliasz | Bydgoszcz | dyrygent |
9 | Dariusz Piotr Krakowiak | Sępólno Krajeńskie | nauczyciel wychowania fizycznego |
10 | Alicja Witowska-Araszkiewicz | Niemcz | specjalista do spraw reklamy i marketingu |
| IMIĘ I NAZWISKO | MIEJSCE ZAMIESZKANIA | ZAWÓD/WYKSZTAŁCENIE |
1 | Eugeniusz Kłopotek | Kołuda Wielka | inżynier zootechniki |
2 | Ewa Mes | Włóki | administratywista |
3 | Krzysztof Baranowski | Kikół | pracownik samorządowy |
4 | Andrzej Władysław Pietrowski | Toruń | prawnik |
5 | Edyta Lidia Zakrzewska | Łążyn | inżynier zootechniki |
6 | Ewa Sławomira Kierzkowska | Włocławek | działacz organizacji pozarządowej |
7 | Andrzej Owczarz | Grudziądz | administratywista |
8 | Magdalena Wichrowska | Stare Rożno | ekonomista |
9 | Dariusz Kurzawa | Rzeszynek | historyk |
10 | Zbigniew Sosnowski | Świedziebnia | nauczyciel historii |
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl