Jakub Maj
Jakub Maj
City - Real LIVE! To jest przepaść. Padła bramka, powinny nawet trzy
City - Real LIVE! To jest przepaść. Padła bramka, powinny nawet trzy PAP/EPA
Manchester City - Real Madryt ONLINE. Kibice są zgodni - starcie tych dwóch drużyn to przedwczesny finał. W rewanżu czeka nas pasjonujące 90 minut (lub 120 w przypadku dogrywki), gdyż pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. Początek konfrontacji w środę o godzinie 21:00. Sprawdź, gdzie oglądać mecz City - Real na żywo w telewizji i internecie. Relacja LIVE w GOL24!

Liga Mistrzów. Manchester City - Real Madryt ONLINE

Takie mecze jak Manchester City - Real Madryt to ozdoba każdej edycji Ligi Mistrzów. Kibice są zgodni, że starcie angielskiej i hiszpańskiej potęgi jest przedwczesnym finałem tych rozgrywek. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1. "Obywatele" dłużej utrzymywali się przy piłce, ale to "Królewscy" stwarzali sobie lepsze okazje bramkowe. Kwestia awansu do wielkiego finału nadal jest otwarta.

Oczy większości fanów będą skierowane na pojedynek napastników obydwu drużyn - Erlinga Brauta Haalanda oraz Karima Benzemy. Norweg już w pierwszym sezonie na Wyspach bije wiele rekordów strzeleckich Premier League. W poprzednim starciu z Realem 22-latek był nieco niewidoczny. Po drugiej stronie zagra Benzema, który jest niczym wino. Ostatni mecz z City w jego wykonaniu nie był perfekcyjny, ale Francuzowi nie można zostawić kilku metrów wolnej przestrzeni, bo to wykorzysta.

Rok temu obie ekipy także spotkały się w półfinale. Pierwszy mecz zakończył się wygraną angielskiego zespołu 4:3. W rewanżowym starciu wynik otworzył Mahrez dopiero w 73 minucie. City miało dwie bramki przewagi w dwumeczu, dlatego większość kibiców Realu straciła nadzieję na awans. W samej końcówce meczu doszło jednak do niesamowitego zwrotu akcji. Rodrygo strzelił w 90. oraz 91. minucie, dlatego doprowadził do wyrównania. W 95. minucie Karim Benzema wykorzystał rzut karny i wprowadził swoją drużynę do wielkiego finału.

W meczu City - Real zobaczymy także pięciu Polaków. Nie chodzi jednak o zawodników, ale o sędziów. Arbitrem głównym będzie Szymon Marciniak. 42-latek na liniach dostanie wsparcie od Pawła Sokolnickiego i Tomasza Listkiewicza. W wozie VAR także zobaczymy Polaków - Tomasza Kwiatkowskiego i Bartosza Frankowskiego. Rok temu Marciniak także został wyznaczony do poprowadzenia meczu w półfinale (Villarreal - Liverpool).

Nie zagrają w meczu Manchester City - Real Madryt:
Real: -
City: Ake

Manchester City - Real Madryt TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Manchester City - Real Madryt w Polsacie Sport Premium. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Polsat Box Go. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:40 - zapraszamy!