Sanatorium Miłości 2: Kto zostanie królem, a kto królową turnusu? Ostatni, 10. odcinek 8.03 w TVP! Jakie związki stworzą uczestnicy programu

Sanatorium Miłości 2. Kiedy rusza kolejny sezon programu? Oto uczestnicy nowej edycji [ZWIASTUN]
Sanatorium Miłości 2. Kiedy rusza kolejny sezon programu? Oto uczestnicy nowej edycji [ZWIASTUN] TVP
Na antenę powrócił program "Sanatorium miłości", który w ubiegłym roku podbił serca widzów telewizyjnej jedynki. Kim są uczestnicy drugiej edycji? Co wydarzyło się w programie? Wszystkie informacje i streszczenia odcinków znajdziecie poniżej.

Sanatorium miłości 2 - kiedy emisja?

"Sanatorium miłości" po kilkumiesięcznej przerwie powraciło do ramówki TVP1. Pierwszy odcinek drugiego sezonu programu mogliśmy obejrzeć 5 stycznia. Kolejne będą emitowane co niedzielę [b]o godz. 21.15. Co wydarzy się w nowej edycji? Kim są seniorzy, którzy zdecydowali się wystąpić w popularnym reality show?

Sanatorium miłości 2. Uczestnicy

W nowym sezonie programu poznaliśmy dwunastu uczestników po 60. roku życia, pochodzących z różnych zakątków Polski. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn spędzi wspólnie 30 dni w sanatorium Równica w malowniczym Ustroniu.

Sanatorium miłości 2. Wiesia i Iwona o miłości i seksie seniorów

 1. Wojtek z Warszawy
 2. Stenia z Wrześni
 3. Gerard z Zabrza
 4. Iwona z Radomska
 5. Wiesława z Białegostoku
 6. Waldemar z Zielonej Góry
 7. Władysław B. z Łodzi
 8. Adam z Wolbromia
 9. Halina z Kielc
 10. Barbara z Sosnowca
 11. Władysław P. z Jastrzębia-Zdroju
 12. Bożena z Lombard koło Chicago

Bohaterowie programu będą uczestniczyć w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu - zapowiada producent. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody. Podczas całego turnusu, dwunastką seniorów opiekować się będzie uwielbiana przez widzów Marta Manowska.

Iwona z Sanatorium Miłości - jakie prowadziła życie przed programem: Ilu miała mężów? Czy ma dzieci?

Iwona z Sanatorium Miłości. Ilu mężów miała Iwona z pierwsze...

Poznać mogliśmy już uczestniczkę programu - panią Iwonę z Radomska, która rok temu zdecydowała się wrócić do Polski po latach pracy za granicą. Jest aktywną seniorką, która swoją radością życia, optymizmem i aktywnością zaraża wszystkich dookoła. - To świetny program, nie tylko dlatego, że można tam znaleźć miłość. Ten program dał mi poczucie, że mogę komuś coś podarować, ale też coś od kogoś otrzymać - mówiła w wywiadzie. - Uczę się przyjmować, co jest mi dane. Dziś nawet młodzi ludzie zaczynają się interesować seniorami. To dobrze, każdego to czeka.

Na dwunastkę seniorów czeka głęboki relaks, moc prozdrowotnych zabiegów i wielka przygoda

ZOBACZ TEŻ:

Sanatorium miłości 2 - odcinek 10. Co się wydarzy 8.03 w S02E10?

Ko­rzy­sta­jąc z pięk­nej po­go­dy, Mar­ta za­bie­ra uczest­ni­ków pro­gra­mu na po­la­nę i wrę­cza im kar­ty do gry we flirt to­wa­rzy­ski. Wieczorem od­bę­dzie się bal z wy­bo­ra­mi kró­la i kró­lo­wej.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 9. Co się wydarzyło 1.03 w S02E09?

To już przedostatni odcinek 2. edycji "Sanatorium miłości". Wszyscy powoli przygotowują się do wyjazdu z Ustronia. Wcześniej jednak panie musiały przygotować się do ostatniej imprezy. Wiesia jak zwykle próbowała dowiedzieć się od Steni, czy naprawdę jest w związku z Władysławem. Oczywiście usłyszała potwierdzenie. Z kolei przy porannym spotkaniu przy kawie poruszony został trudny temat samotności.

Marta Manowska zapytała o wspomnienia, jakie seniorzy zabiorą ze sobą do domów. - Wracam z dużą grupą przyjaciół - zaznaczyła Iwona. - Ja na pewno będę bardziej otwarta - zapowiedziała z kolei Halina. Ostatnim Kuracjuszem Odcinka została Iwona, która na randkę zaprosiła Gerarda. Z kolei Stenia udała się do uzdrowiskowego Centrum Zdrowia i poddała się ostatniemu już zabiegowi. Przyszedł też czas na końcowe badanie dla każdego z kuracjuszy. Wiesia zadeklarowała, że schudła 10 kg, a Adam przyznał, że pali o połowę mniej papierosów niż na początku.

Czas na ekstremalne przeżycia! Marta zabrała seniorów na motolotnie. - Poczułam się jak wolny ptak - powiedziała Iwona, która skorzystała z okazji jako pierwsza. Niektórzy wahali się jednak, czy spróbować lotu. - Jak nie dzisiaj to kiedy? - ocenił Władysław B. i podkreślił, że to był jeden z najpiękniejszych dni w jego życiu. Nawet Wiesia wzbiła się w powietrze. Jako ostatnia na ziemi została Basia, która ostatecznie nie zdecydowała się na to, żeby wsiąść do motolotni.

Wieczorem Stenia, Basia i Wiesia spotkały się, aby spędzić czas przy grze. Z kolei Iwona i Gerard udali się na randkę. - Nasze rozmowy zbliżają nas do siebie. Można powiedzieć, że byłoby nam fajnie - stwierdziła Iwona, która wielokrotnie była komplementowana przez swojego towarzysza. Gerard zaproponował też, aby Iwona poleciała z nim na wakacje do ciepłych krajów. Nie otrzymał jednoznacznej odpowiedzi. - Na kawę do ciebie na pewno przyjadę - powiedziała.

Nadszedł czas na tańce! Wszyscy pojawili się w Klubie Kuracjusza i nie schodzili z parkietu. - To moja wielka pasja - wyznał Wojtek mówiąc o tańcu. - Tu wszyscy ducha wyzioną! - zażartowała z kolei Wiesia. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych. - Dzisiejszy wieczór jest wspaniały - podsumował Gerard.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 8. Co się wydarzyło 23.02 w S02E08?

Dziś w sanatorium rozpoczął się od pogawędki przy porannej gimnastyce. Gerard i Iwona rozpoczęli dzień w dobrym humorze. - Pogoda tak sprzyja ćwiczeniom - powiedziała Iwona do Gerarda, ćwiczenia zakończyły się bardzo całuśnie. Senior docenił wysoką formę koleżanki. Poranek Wiesi i Steni rozpoczął się natomiast o lekkiej sprzeczki na temat mody. Uczestniczki zaczęły się już powoli pakować. Wiesia stwierdziła, że nie może się już doczekać powrotu do domu. Chce w końcu uwolnić się od koleżanki z pokoju.

W trakcie porannej kawy uczestnicy podzielili się wspomnieniami na temat swojego życia zawodowego, które układało się bardzo różnie. Seniorzy doszli do wniosku, że czasem kariera może źle wpłynąć na życie rodzinne. - Coś za coś - podsumował rozmowę Gerard. - Ważna jest równowaga - dodała Iwona. Marta Manowska podziękowała pensjonariuszom za wszystkie szczerze wspomnienia, którymi przez cały program dzielili się w widzami.

Kuracjuszem odcinka została Basia. - Jestem szczęśliwa. Każdy jest szczęśliwy, jak jest wybrany - skomentowała na gorąco. Na randkę zaprosiła Waldemara, który nigdy wcześniej nie dostał takiego zaproszenia.

Kuracjusze mogli także wziąć udział w ćwiczeniach na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalnej instruktorki. Waldemar nie przykładał się zbyt bardzo do ćwiczeń. Wiesia natomiast uznała, że ważne jest, aby umieć sobie powiedzieć dość, kiedy ciało odmawia posłuszeństwa. - Więcej było zabawy jak ćwiczeń - podsumował trening Wiesław. Po zajęciach Basia i Waldemar wybrali się razem na lody.

- Przystojnym facetem jesteś - pochwaliła partnera Basia, ale później zaznaczyła, że w trakcie turnusu nie miała okazji go lepiej poznać. Kuracjuszce schlebiało, że jest obiektem zainteresowania dwóch postawnych mężczyzn, którzy jak przyznała, są w jej typie. W trakcie randki Waldek przeczytał jej swoje wiersze.

Później widzowie mogli poznać historię życia Basi. Pensjonariuszka opowiedziała o tym, jak szybko zaszła w ciążę, o szybkim rozstaniu z mężem i o wielu miłosnych niepowodzeniach. Przyznała szczerze, że żaden z kuracjuszy nie skradł jej serca. Co ciekawe, powiedziała, że to Adam jest najbardziej wartościowym mężczyzną spośród uczestników 2. edycji programu "Sanatorium miłości".

Gerard porwał Iwonkę na kolejną randkę. Tym razem wybrali się na spacer na łono natury. - Robi podchody, takie coraz śmielsze. Tak mi się wydaje - powiedziała z uśmiechem kuracjuszka. W pewnym momencie ich randka została jednak zakłócona przez... sowę! Gerard odważnie zasłonił partnerkę przed dzikim ptakiem! W podzięce Iwona podarowała mu całusa!

Na koniec twórcy programu zafundowali seniorom wizytę w parku rozrywki! Jedni kuracjusze byli bardzo optymistycznie nastawieni do rollercoastera, inni uznali, że wolą odpuścić. Na dole zostali Bożena, Adam i Wiesia. - Zeszło ze mnie, ten cały strach mnie opuścił - mówiła po przejażdżce jedna z seniorek. Bożena ostatecznie zmieniła zdanie i z Martą Manowską wsiadła do rollercoastera. Nie żałowała swojej decyzji!

Sanatorium miłości 2 - odcinek 7. Co się wydarzyło 16.02 w S02E07?

Siódmy odcinek "Sanatorium miłości 2" rozpoczął się od pogawędki Wiesi ze Stenią. Następnie przyszedł czas na odśpiewanie urodzinowego "Sto lat" Bożenie. Kuracjuszka była bardzo wzruszona, nie mogła wydusić z siebie słowa. -Nie zwracam uwagi na to ile mam lat, żyje dniem dzisiejszym, tym, co przyniesie los - wyznała.

Dzień zaczął się od dużych emocji, a podczas śniadania dyskusja również była bardzo wybuchowa. Seniorzy rozmawiali tym razem na temat swojego wieku i starości. Wiesia starła się z Iwoną. -Starość trzeba przyjąć z godnością, po co lamentujesz - stwierdziła Wiesia.

Kuracjuszem odcinka została Bożena! Na randkę zaprosiła Władysława P. -Nie obawiam się niczego - oceniła wybór koleżanki Stenia, która jest zainteresowana Władysławem. Randkowicze spędzili czas w jacuzzi, rozmawiając o relacji mężczyzny ze Stenią. -W życiu trzeba być ostrożnym, kobiety są trudne - pouczała kolegę Bożena i w końcu udało się jej zmiękczyć towarzysza. -To była tylko przyjemność urodzinowa - ocenił Władysław igraszki z blondynką.

Podczas spotkania z Martą Manowską Władysław P. stwierdził, że pokazał 80 procent siebie. -Brakuje mi seksu i przytulenia - wyznał szczerze i dodał, że Stanisława jest bliska jego sercu. Następnie wszyscy stanęli przed obiektywem pani fotograf i uzdrowiskowe zabiegi. Tym razem cała grupa wzięła udział w zajęciach na basenie.

Waldemar stwierdził, że będzie walczył o Iwonę, ale Gerard nie miał wcale zamiaru odpuścić. Podczas pikniku z Bożeną, Waldemarem i Haliną rozmawiali otwarcie o seksie. W tym czasie Barbara i Władysław udali się na masaże. Mężczyźnie znowu nie udało się przełamać lodów z koleżanką. W końcu przyszła pora na wernisaż zdjęć kuracjuszy.

Po południu gośćmi "Sanatorium miłości" byli młodzi grafficiarze, którzy uczyli seniorów swojego fachu. Konfrontacja z młodzieżą uruchomiła w seniorach m.in. tęsknotę za wnukami. -Kocham Iwonkę - odważył się napisać na murze Gerard.

Wierzę w uczucie Władka - oceniła na koniec Stenia.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 6. Co się wydarzyło 9.02 w S02E06?

Na początku 6. odcinka "Sanatorium miłości" Gerard jak zwykle robił poranną rozgrzewkę. Waldek wciąż nie dał się namówić do tego, żeby do niego dołączyć. - Już się w życiu naćwiczyłem. Stawy mnie bolą - stwierdził Waldek, który podzielił się ze swoim współlokatorem radosną nowiną na temat wygranego konkursu poetyckiego. Podczas wspólnej kawy kuracjusze poruszyli miły ich sercu temat wnuków. Marta Manowska ogłosiła natomiast, że kuracjuszem odcinka został Władysław B.! Na randkę zaprosił Wiesię!

Przed randką Wisia skierowała kroki w stronę uzdrowiskowego instytutu zdrowia. - Wiadomo, że jakby człowiek więcej ćwiczył, systematycznie, to byłoby zupełnie inaczej. Ale i tak jestem zadowolona - powiedziała po ćwiczeniach z instruktorką. Swoim zdrowiem zainteresował się również Adam. Mimo niezłych wyników, lekarz zasugerował Adamowi, że powinien rzucić palenie. - Często o tym myślę, ale myśleć a robić to dwie różne rzeczy - stwierdził.

Władysław zaprosił Wisię na randkę w plenerze. Seniorka zaproponowała, aby poplotkowali o swoich współtowarzyszach z uzdrowiska. Na tapet poszli Stenia i Władysław P., którzy zaczęli kreować się na parę. - Uważam, że między dwójką ludzi musi iskrzyć - wyznała Stenia. - Bardzo ją polubiłem. Jest osobą konkretną, która nie udaje osoby, którą nie jest - ocenił swoją towarzyszkę Władek. W drugiej części spotkania seniorzy urządzili sobie mecz piłkarzyków.

Prawdziwe chwile wzruszenia miały miejsce podczas warsztatów, w czasie których doszło do zagłębienia w siebie. Każdy miał wybrać dwie emocje, które najczęściej towarzyszyły im w życiu. Później, po dobraniu się w pary, seniorzy podziękowali sobie za to, że są. Na koniec uczestnicy "Sanatorium miłości" mieli wyznać, za czym lub za kim najbardziej tęsknią.

Na języki kuracjuszy po raz kolejny trafili Stenia i Władek. Basia i Bożena dziwiły się, jak to możliwe, że po zaledwie kilku dniach znajomości, ktoś mówi o oświadczynach. Sprawę postanowiła poruszyć także Marta Manowska. - Myślę, że ten związek będzie trwał, trwał i trwał (...) Wierzę, że będziemy razem - stwierdziła Stenia w rozmowie z prowadzącą.

Czas na przemianę! Wśród kuracjuszy pojawiła się stylistka Agnieszka, która zaproponowała uczestnikom "Sanatorium miłości" nowe stylizacje. Później, podzieleni według płci seniorzy udali się do specjalistów, którzy zajęli się metamorfozami - fryzurami, makijażem, relaksem. Następnie, seniorzy zaprezentowali się na wybiegu i wzięli udział w pokazie mody.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 5. Co się wydarzyło 2.02 w S02E05?

Kuracjusze wciąż nie mogą dojść do siebie po ostatnich randkach w ciemno. Wszyscy żywo komentowali swoje wybory, a także ich brak. To jednak nie koniec emocji. Przy kawie wszyscy zaczęli opowiadać sobie o swoich zabawnych przygodach seksualnych. Zabawne historie przerwała Marta Manowska, która miała ogłosić, kto tym razem został kuracjuszem odcinka.

Wiesia nie kryła swojego zaskoczenia wyborem, zwłaszcza że na początku nie była darzona sympatią. Kuracjuszka natomiast nie miała zamiaru wybierać jednego pana, skoro nie ma na turnusie partnera. Wiesia postawiła na towarzystwo wszystkich panów. Ostatecznie jednak na randkę wybrała się z Władkiem P., który wielokrotnie dziękował jej za to. Była to jednak nietypowa randka - para nie próbowała lepiej się poznać, a raczej omawiała nastawienie pozostałych uczestników.

Później w rozmowie z Martą Manowską, Wiesia przyznała, że tak naprawdę nigdy nie poznała smaku prawdziwej miłości. Kuracjuszka opowiedziała także o swoim krótkim i nieszczęśliwym małżeństwie. Kobieta zdradziła także, że w dużej mierze została ukształtowana przez swoją emigrację do Włoch. - Ja pojechałam tam do pracy, nie rozglądałam się za kawalerem - opowiadała wzruszona.

Przyszedł czas na aktywność fizyczną. Stenia, Halina i Basia wybrały się na rowerki i podczas treningu opowiadały o swoim zainteresowaniu Włodkiem. Panie poczuły oddech konkurencji na plecach i postanowiły mocniej walczyć o mężczyznę.

Wojtek zaprosił Iwonę na randkę, podczas której panowała miła atmosfera pomimo niesprzyjającej pogody.

Marta Manowska zaprosiła wszystkich kuracjuszy na grzybobranie. Uczestnicy bawili się doskonale i chętnie rywalizowali ze sobą. Zwyciężczyniami zostały Bożena i Basia.

Podczas specjalistycznych badań wyniki Wiesi nie były zadowalające. Okazało się że u kuracjuszki jest zbyt dużo tkanki tłuszczowej, za mało wody i wiele innych parametrów się nie zgadzało. Wiesia postanowiła wziąć się za siebie.

Adam zaprosił Halinę na randkę. Para spędziła naprawdę miły czas, chociaż Halina przyznała, że zauważyła, że mężczyzna nieco się wycofuje.

Podczas wieczornego ogniska przyszła na chwilę szczerości. Władek P. zdradził, że ma już wybrankę serca, ale jeszcze to trzyma w tajemnicy. Wojtek i Gerard nie ukrywali, że walczą o Iwonę. Kobieta natomiast przyznała, że na randkach z każdym z panów bawiła się doskonale.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 4. Co się wydarzyło 26.01 w S02E04?

W 4. odcinku "Sanatorium miłości" poranek upłynął na rozmowach w pokojach. - Nie odrzucam Basi jeszcze. Ona się zagubiła - stwierdził Władek P. Z kolei Basia zauważyła, że w grupie narodziły się już dwie pary. Przy kawie kuracjusze poruszyli kolejny trudny temat - śmierć. Władysław B. opowiedział o tym, jak odchodziła jego żona, a Wojtek wspomniał odejście taty. Na szczere wyznanie zdobyła się Halina - po tym, jak rozstała się z mężem dowiedziała się, że mężczyzna jest w śpiączce. Odwiedziła go, a następnego dnia mąż zmarł.

Następnie, w czasie rozmowy z Martą Manowską Halina kontynuowała trudny temat swojego małżeństwa. W pewnym momencie swojego życia Halina usłyszała od swojego męża, że nigdy jej nie kochał, a ożenił się, żeby poprawić sobie byt. Mężczyzna odszedł na 4 miesiące, ale później zagroził, że odbierze sobie życie, jeśli Halina go nie przyjmie na nowo. Kobieta zgodziła się, ale małżeństwo nie przetrwało.

Tym razem uczestnicy "Sanatorium miłości" stwierdzili, że to właśnie Halina zasługuje na miano "kuracjuszki odcinka". - Pamiętaj, życie jest piękne, musisz iść do przodu - powiedział Halince Adam. Marta Manowska skłoniła natomiast Halinę, aby od razu wybrała pana, z którym wybierze się na randkę. Po krótkim zastanowieniu, kuracjuszka odcinka wybrała Władysława P. Para udała się na relaksującą kąpiel w olejku borowinowym. - Chciałabym nie oceniać, dopóki nie poznam wszystkich panów - stwierdziła Halina.

W tym odcinku seniorzy zostali podzieleni na dwie grupy - według płci. Zarówno panie, jak i panowie mieli za zadanie ugotować dwa dania - zupę i drugie danie - wątróbkę z cebulką. Wybrano też liderów - w drużynie pań była to Halina, u panów - Władysław B. Z kolei Waldek postanowił przejść przez rzeczkę, aby zdobyć potrzebny składnik ze stołu pań. W gotowaniu brali udział wszyscy, poza liderami, którzy z kolei jako jedyni skonsumowali przygotowane dania. - Nigdy nie jadłem obiadu w takiej scenerii, z taką miłą kobietą - stwierdził Władek.

Po zadaniu związanym z gotowaniem, czwórka seniorów zdecydowała się na wizytę w kriokomorze. Zmrozić się postanowili Basia, Bożena, Adam i Władek B. Później panowie uczyli się strzelać z broni pneumatycznej. Zwycięzca - Wojtek - miał prawo zabrać którąś z pań na wyjątkową wyprawę. Wieczorem panie wybierały mężczyznę, z którym chciałyby pójść na randkę na podstawie odpowiedzi, jakich wcześniej panowie udzielili na pytania dotyczące związków, miłości i kobiet. Okazało się, że Stenia wybrała odpowiedzi Władka P., Basia - Władka B., Iwona i Bożena - Wojtka, a Wiesia i Halina - Adama.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 3. Co się wydarzyło 19.01 w S02E03?

W 3. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" Wojtek obchodził 72 urodziny. Kuracjusze dla swojego kolegi przygotowali tort i odśpiewali głośne "Sto lat". - Myślę o wszystkich paniach, które ja zawiodłem i które mnie zawiodły - powiedział jubilat.

Bożena uraczyła w międzyczasie Barbarę opowieściami o swoim domu w Stanach Zjednoczonych. Kobieta przyznała, że jej marzeniem jest wrócić na stałe do Polski. - Jestem wyrozumiała [...] No niech się dziewczyna wygada, czasami pozwoli mi się wtrącić - oceniła ciemnowłosa kuracjuszka.

W programie "Sanatorium miłości" przyszedł też czas na trudne tematy. Kuracjusze dyskutowali o zdradzie i jej wybaczeniu. Czas leczy rany - przyznali zgodnie uczestnicy.

Przed południem kuracjusze kontynuowali bliższe poznawanie siebie i swoich kolegów. Wyrzucali z siebie stres i towarzyszące mu napięcie. Była też zabawa z balonami, która przysporzyła im mnóstwo uśmiechu i radości. Beztroska rozrywka obudziła w Waldku bardzo smutne wspomnienia.

Dużo traum, złych rzeczy przeżyłem w życiu. Moja matka wolała powiedzieć, że wolała kamienie urodzić niż mnie - przyznał kuracjusz, który spędził dzieciństwo w domu dziecka.

Waldek przyznał, że niczego nie żałuje. - Ciocia dała mi wszystko, ale szuka się tego, czego nie dali rodzice - dodał. Reszta w tym czasie ruszyła na sanatoryjne zabiegi. Bożenka pielęgnowała twarz. Dla Basi i Adama lekarze zalecili więcej ruchu. Oboje trafili w 3. odcinku "Sanatorium miłości" na kurs nordic walkingu. Przy okazji rozmawiali o śmierci żony Adama.

Bardzo wzruszyła mnie ta opowieść. Widzę, że to dobry człowiek, opiekował się żoną do końca - oceniła Barbara.

Gerard nawet przez chwilę nie miał wątpliwości, którą z koleżanek zaprosić na randkę. Razem z Iwoną wybrali się na spacer. Iwonka dopytywała o sprawność fizyczną Gerarda. Niczym Ewa Chodakowska zaprezentowała koledze, jak poprawnie wykonać pozycję plank. Tak dobrze im się rozmawiało, że nawet nie zauważyli, że pada deszcz. Następnie Iwonka w rozmowie z Martą Manowską opowiadała o swojej wielkiej miłości do Janusza i śmierci synka. -Przez półtora roku po śmierci Janusza modliłam się o śmierć - wyznała kuracjuszka, która dziś tryska energią.

Stenia i Władysław P. również spędzali dziś czas tylko we dwoje. Kobieta podczas pikniku na górskiej łące dostrzegła w jego oczach "diabliki". -Czy zapunktował? Zobaczymy, co Włodek będzie robił dalej - oceniła Stenia.

Późnym popołudniem wszyscy mogli pochwalić się swoją sprawnością fizyczną podczas lekcji tańców góralskich. -Jeśli chodzi o Adama, to skóra i kości. Jego żadna inna kobieta nie interesuje. On w tą Basię wpatrzony... - ocenił Wiesława. Popołudniowe hulanki okazały się wstępem do urodzinowej imprezy Wojtka.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 2. Co się wydarzyło 12.01 w S02E02?

W 2. odcinku 2. sezonu "Sanatorium miłości" wyszły na jaw poranne rytuały każdego z dwunastki seniorów. Przy okazji okazało się, że Stenia i Wiesia nie do końca się dogadują. Stenia uznała, że jej współlokatorce nic się nie podoba, ale panie bardzo chętnie rozmawiały o panach. Po długim wyszykowaniu się kuracjusze spotkali się spotkaniu z Martą Manowską, by poznać wyniki głosowania.

Zanim na miejscu pojawiła się prowadząca, uczestnicy rozmawiali o miłości, którą próbowali zdefiniować. Kuracjusze poruszyli też temat seksu! Później dołączyła do nich Marta Manowska i ogłosiła, że Kuracjuszem Odcinka został Wojtek! Kuracjusz mógł zabrać na randkę osobę, która przypadła mu do gustu, ale przyznał, że nie chce nikogo wyróżniać i chętnie zaprosiłby wszystkie panie.

Następnie uczestnicy zostali powitani przez władze uzdrowiska i udali się na badania lekarskie, których wyniki zadecydowały o indywidualnych planach zabiegów. Potem Wojtek zdecydował, że nie potrafi wybrać żadnej pani, więc zorganizował losowanie, które wygrała Bożena. Para wybrała się wspólnie na zabieg, podczas którego dużo się o sobie dowiedzieli. Później kuracjuszka zaczęła wypytywać seniora o jego zarobki i ciągle mówiła o pieniądzach, co nie do końca podobało się jej towarzyszowi.

Bożena w rozmowie z Martą Manowską opowiedziała, że nie ma szczęścia do mężczyzn i nie spotkała takiego, który doceniłby jej niezależność. Przyznała, że jest osobą ciepłą, która potrzebuje drugiej osoby. Następnie kuracjusze udali się na zajęcia fitness. Ćwiczenia z partnerem spodobały się Wiesi, której partnerował Władysław P.

Iwona, Wojtek, Władysław B. i Gerard nie poszli na zajęcia z trenerem, tylko wybrali siłownię. Tam doszło do rywalizacji o Iwonę! Wojtek zaczął ją podrywać, co wyraźnie nie podobało się Gererdowi!

W trakcie wolnego czasu Basia i Adam wybrali się na spacer. Mieli dużo wspólnych tematów, a Basia opowiedziała o swoim przyjacielu. - Nie chcę gorszego człowieka [od niego] - powiedziała. - A ja ci to ofiaruję - zapewnił ją Adam. Kuracjuszka była pod wrażeniem kolegi, ale na razie chce poczekać z deklaracjami. - Może coś się z tego wyciśnie. Fajna dziewczyna - przyznał później Adam.

Następnie kuracjusze spotkali się na wieczorze karaoke. Największe show zrobił Wojtek i porwał wszystkich do tańca. Wspólne pląsy zbliżyły do siebie uczestników, którzy przyznali, że mają już swoje sympatie. Dzień tradycyjnie zamknęło głosowanie na kuracjusza odcinka.

Sanatorium miłości 2 - odcinek 1. Co się wydarzyło 5.01 w S02E01?

Za nami 1. odcinek 2. sezonu "Sanatorium miłości", w którym poznaliśmy bohaterów nowej odsłony programu prowadzonego przez Martę Manowską. Jako pierwsze spotkały się Iwona i Stenia, które od razu przyznały, że są gotowe na nowe wyzwania miłosne. Wojtek opowiedział o swoim rozwodzie, a Adam przyznał, że jak spodoba mu się jakaś pani, to będzie o nią walczył. Barbara przyznała, że nie przyjechała do sanatorium rywalizować, bo to oznacza, że wtedy robi się coś na siłę. Władysław zdradził, że osoby starsze źle znoszą samotność, a Halina powiedziała wprost, że chce wrócić do domu z drugą osobą. Wiesława zaznaczyła, że ważne jest pierwsze wrażenie i na pewno będzie zwracała na to uwagę podczas spotkania.

Po pierwszym spotkaniu uczestników Marta Manowska ogłosiła, że turnus zaczynają od speed datingu. Okazało się, że pensjonariusze doskonale się bawili na tego typu randkach i dały one im okazję do bliższego poznania.

Następnie nadszedł czas na przydzielenie pokoi. Panie zamieszkały w następujących konfiguracjach: Stenia i Wiesia, Basia i Bożena, Iwona i Halina. Panie były w większości zadowolone, choć Basia i Bożena wyglądały na skonsternowane. Panowie natomiast zamieszkali w dwójkach: Wojtek i Władysław P., Władysław B. i Adam oraz Waldemar i Gerard.

Po zakwaterowaniu współlokatorzy zaczęli rozmawiać o pozostałych mieszkańcach. Gerard zdradził, że wpadła mu w oko Iwona, a Iwona zaś przyznała, że Gerard i Wojtek zrobili na niej pozytywne pierwsze wrażenie. Wojtek zdradził Władysławowi, że nie spodziewał się, że przyjadą takie fajne panie do sanatorium. Na Adamie największe wrażenie zrobiła Basia - mężczyzna nie przestawał uśmiechać się, kiedy mówił o kuracjuszce.

Sanatorium miłości 2 - zwiastun

TVP udostępniło zwiastun drugiego sezonu, w którym zobaczyć możemy wszystkich uczestników Sanatorium miłości 2. Jak widać w zapowiedzi, kuracjuszom sanatorium w Ustroniu nie będzie brakowało atrakcji. Nudzić na pewno nie będą się też widzowie przed telewizorami.

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Komentarze 5

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Zgroza to jest gorsze niż coronawirus!

G
Gość

Panowie obsiedli Panią Iwonkę jak sfora psów.Inne kobiety zadbane przeciez,ładne wrażliwe nie wzbudziły zainteresowania tych podstarzałych lowelasów, bo liczy się szpan z młodszą tylko i wyłącznie.Skąd ich tv wzięła?

o
oby

mam propozycję dla Ciulskiego aby następnym razem do tego badziewia ( zaprosił ) swojego kulawego pryncypała , będzie śmiesznie , może

G
Gość

Stara beka dobrze kisi?

G
Gość

Program na pi,iomis Kurka

Wróć na i.pl Portal i.pl