Fal.Con 2022 CrowdStrike. Trwa coroczna konferencja technologiczna

red.
materiały prasowe
Udostępnij:
Od 19 do 22 września trwać będzie Fal.Con 2022, coroczna konferencja technologiczna firmy CrowdStrike. Swoje rozwiązanie przedstawi na niej m.in., Vectra AI, która wspólnie z CrowdStrike stworzyła platformę służącą do wykrywania i reagowania na zagrożenia, pozwalającą usunąć niewiadome wynikające z rozszerzających się powierzchni ataków, ewoluujących metod atakujących oraz przytłaczający szum alertów.

Dzięki integracji platform Vectry i CrowdStrike Falcon, zespoły ds. bezpieczeństwa mogą przeglądać najbardziej krytyczne alerty, które wymagają zbadania w całej organizacji, od centrów danych po produkty SaaS, od brzegu sieci po chmurę. Natywna integracja może być efektywnie wdrożona na platformie, zapewniając analitykom prosty i intuicyjny przepływ pracy w celu szybkiej identyfikacji rzeczywistych zagrożeń, które hosty lub konta należy zbadać, wraz ze szczegółowymi informacjami o zdarzeniach z platform CrowdStrike.

O tym jak istotne jest zrozumienie zagrożeń bezpieczeństwa i wdrożenia systemów, które pomogą zespołom w szybkim identyfikowaniu ataków mówił dyrektor Vectry ds. chmury i sojuszy technologicznych, Sachin Saranathan:

– Rozróżnienie, które zagrożenia są krytyczne i wymagają uwagi, może być trudnym za-daniem, jeśli zespoły bezpieczeństwa są stale przytłoczone szumem alertów i muszą stawiać czoła ewoluującym metodom ataku – powiedział.

– Integracja z wiodącą w branży platformą CrowdStrike Falcon umożliwia skorelowanie sygnałów o zagrożeniach z istniejącymi przepływami pracy, zapewniając wydajne możliwości wykrywania, na każdej powierzchni ataku – podkreślił.

Technologia Attack Signal Intelligence™ firmy Vectra oparta jest na sztucznej inteligencji, która pozwala zrozumieć zachowania napastników w chmurze publicznej, SaaS, tożsamości i sieci. Podczas Fal.Con 2022 Vectra AI zaprezentuje uczestnikom, jak wykrywać ataki na globalnej platformie CrowdStrike, aby powstrzymać włamania spowodowane błędną konfiguracją, kradzieżą danych uwierzytelniających i infiltracją łańcucha dostaw, które mogą przekształcić się w naruszenia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Portal i.pl