Rafał Musioł
Polska - Rosja 1:1. Nie tak wyobrażali sobie ten mecz kibice, którzy przyszli na stadion. Po doskonałym początku, gdy już w 4. minucie Jakub Świerczok strzeluił bramkę, potem było już znacznie gorzej.Zobacz kolejne memy. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
Polska - Rosja 1:1. Polska w przedostatnim sprawdzianie przed Euro 2020 zremisowała we Wrocławiu z Rosją 1:1. Po szybko strzelonym golu kibice byli uradowani. Jednak im dłużej grali Polacy, tym bardziej ich nastroje się zmieniały. Kibice błyskawicznie wyprodukowali sporo memów. Zobaczcie najzabawniejsze z nich.

Polska - Rosja

Mecz nie był wielkim widowiskiem, a gola dla Biało-Czerwonych strzelił Jakub Świerczok. Paulo Sousa wystawił eksperymentalny skład, na trybunach zasiadł m.in. Robert Lewandowski.

Biało-Czerwonych wspierało na żywo 19.000 kibiców, którzy wreszcie mogli pojawić się na stadionie podczas meczu kadry.

ZOBACZCIE MEMY PO MECZU POLSKA - ROSJA

- Jeśli mamy grać wysokim pressingiem, to nie możemy dać się tak zepchnąć do swojego pola karnego - nie ukrywał po meczu Mateusz Klich.

Paulo Sousa nerwowo reagował na wydarzenia na murawie. Wychodził tak daleko poza swoją strefę, że... zderzył się ze skrzydłowym rywali Fiodorem Kudriaszowem.

Ostatni sparing przed mistrzostwami Europy Polacy rozegrają 8 czerwca, gdy zmierzą się z Islandią.

Zobaczcie memy przygotowane przez kibiców.

W pierwszym meczu sparingowym przed Euro 2021 Polska we Wrocławiu zremisowała z Rosją 1:1 (1:1). Wszystko zaczęło się bardzo dobrze, bo już w czwartej minucie po kombinacyjnej akcji Polacy objęli prowadzenie, a celnym strzałem popisał się Jakub Świerczok. Niestety, w 20. minucie biało-czerwoni stracili gola po uderzeniu z bliska Wiaczesława Karawajewa. Po przerwie częściej piłką operowali Rosjanie, a nasi reprezentanci groźnie kontratakowali. Jednak wynik nie uległ już zmianie.Internauci tradycyjnie komentowali spotkanie za pomocą memów. Aby je zobaczyć prosimy przesuwać palcem po ekranie smartfonu lub strzałkami w komputerze>>>

Polska - Rosja. Internauci komentują mecz. Zobaczcie najciek...