Sensacja w Lidze Mistrzów, Real Madryt przegrał z Szachtarem

BG
W dwóch meczach z Szachtarem Donieck w fazie grupowej Ligi Mistrzów Real Madryt nie zdobył ani jednego punktu. Królewscy przegrali w Doniecku 0:2 i mogą nie awansować do fazy pucharowej rozgrywek.

Pierwszy mecz grupowy Szachtara z Realem Madryt był zaskakujący, bo goście do końca pierwszej połowy prowadzili 3:0. Po przerwie Los Blancos zaczęli odrabiać straty i strzelili dwa gole, ale ostatecznie nie udało im się dogonić rywala. Mecz w Doniecku miał być więc pewnego rodzaju zemstą, jednak Królewscy po raz kolejny się nie popisali.

Tym razem pierwsza połowa zakończyła się remisem bezbramkowym, a obie drużyny nie narzucały szybkiego tempa. Po zmianie stron goście starali się kontrolować grę, ale klub z ukrainy wyprowadzał zabójcze kontrataki. W 57. minucie po jednym z nich do siatki trafił Dentinho, a w 82. minucie dzieła zniszczenia dokonał Manor Solomon. Real znów prezentował się słabo, był za wolny, a piłkarze nie prezentowali woli walki, nawet przegrywając.

Przegrana może być fatalna w skutkach dla Królewskich, ktorzy spadli na trzecie miejsce w grupie i do ostatniej kolejki będą drżeli o awans do kolejnej rundy. Przyszłość Los Blancos rozstrzygnie się w środę za tydzień w starciu z Borussią Mönchengladbach.

Za kilka lat Motor Lublin ma znaleźć się w ekstraklasie, choć dziś jest ledwie beniaminkiem trzeciego szczebla. Za ambitny projekt wzięli się jeden z najbogatszych Polaków oraz fachowcy z Warszawy, których właśnie ściągnął do klubu. Poznajcie szczegóły.

Powstaje nowa potęga - Motor Lublin. Za projekt wzięli się f...