Paweł Kotwica
Suzuki Korona Handball Kielce przegrała w Lublinie.
Suzuki Korona Handball Kielce przegrała w Lublinie. Kamil Bielaszewski
W meczu pierwszej ligi piłkarek ręcznych, AZS UMCS Lublin wygrał z Suzuki Koroną Handball Kielce. O porażce zespołu gości zadecydował początek spotkania, przez prawie 10 minut kielczanki nie zdobyły ani jednej bramki. W drugiej połowie nasza drużyna zbliżała się na różnicę jednego gola, ale ostatecznie punkty zostały w Lublinie.

AZS UMCS Lublin - Suzuki Korona Handball Kielce 28:25 (13:9)
Suzuki Korona Handball: Toboła, Smelcerz - Grabarczyk 2, Samiczak, Miśkiewicz, Podsiadło 1, Młynarska 7 (5), Jaworska 3, Staszewska 3, Rzepka, Szymanik 5, Śmiglarska, Kotwica, Berlińska 4 (2).

O porażce kielczanek zadecydował fatalny w ich wykonaniu początek spotkania. Przez 10 minut nie potrafiły one zdobyć gola, a przez 14 gola z gry i w 16 minucie AZS UMCS prowadził 11:2. Potem zespół gości poprawił skuteczność i zaczął odrabiać straty. W 47 minucie zbliżył się na różnicę jednej bramki (22:21), jeszcze w 53 minucie lublinianki prowadziły tylko 25:24, ale końcowka należała do ekipy gospodarzy.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: