PAP, EPA/Georgi Licovski
MŚ 2022. Jaka szkoda... Polacy bardzo dzielnie spisali się w pierwszej połowie meczu 1/8 finału z Francją. Mieli swoje okazje, grali do przodu, ale tuż przed zejściem na przerwę i tak stracili bramkę. Po podaniu Kyliana Mbappe do siatki trafił Olivier Giroud.

Tak opisaliśmy akcję na 1:0 dla Francji w relacji NA ŻYWO:
Kylian Mbappe podaje w pole do Oliviera Giroud, który zgubił Jakuba Kiwiora. Uderzył w stronę prawego dolnego rogu, nie dając szans Wojciechowi Szczęsnemu.

- To był błąd całej obrony - uważa Jakub Wawrzyniak. - Niepotrzebnie wyszedł Kamil Glik, oczywiście źle zachował się też Jakub Kiwior - oceniał były reprezentant Polski w studiu TVP Sport.