JCZ
Zobacz najlepsze memy o meczu Legia Warszawa - Molde. Stołeczna drużyna w rewanżu straciła bramkę już w 2 minucie, kolejną w 20 i w zasadzie wtedy było po wszystkim. Internet
Legia Warszawa skompromitowała się w pierwszej połowie rewanżu z Molde w 1/16 finału Ligi Konferencji. Internauci nie mają żadnej litości zwłaszcza dla Kacpra Tobiasza, który znowu popełnił karygodne wpadki. Zobacz najlepsze memy o fatalnej grze i wyniku stołecznej drużyny oznaczającym odpadnięcie z rozgrywek.

Najlepsze MEMY o meczu Legia - Molde 0:3

To nieprawdopodobne, ale Legia tak jak w Norwegii już do przerwy kompletnie się pogubiła. Tydzień temu straciła aż trzy bramki, a dzisiaj dwie: pierwszą w drugiej (!) minucie spotkania, kolejną w dwudziestej... Od razu pojawiły się gwizdy z trybun i złowieszcze okrzyki: Legia grać, k*** mać.

Takie same srogie baty jak na boisku Legia dostała także w internecie. Środowisko wręcz przejechało się po jej piłkarzach. Oberwał zwłaszcza Kacper Tobiasz, bo to on w głównej mierze odpowiadał za utratę pierwszej bramki.

Kibice Legii Warszawa zadrwili z UEFA. Mocna oprawa na meczu z Molde. Były też fajerwerki

MEMY o meczu Legia Warszawa - Molde

Internauci błyskawicznie podchwycili hasło oprawy skierowane do UEFA. W twarz ludzika Lego pod hasło "Niespodzianka, sk***" wpisano nie tylko herb Molde, ale i samego Tobiasza. Nie zabrakło też klasyku z śp. Januszem Wójcikiem, mówiącym że jego drużyna gra bez bramkarza...

- Jesteśmy bezradni - bił na alarm w przerwie w studiu w TVP Sport Grzegorz Mielcarski. - Wyglądamy ociężale, jakbyśmy mieli po 5 kilogramów więcej.

- Kosta Runjaić wystawił błędną jedenastkę. Nie ma drugiej linii Legii Warszawa. Gramy wyłącznie na 3, 4, 5 kontaktów, nie ma ruchu bez piłki. Po prostu skandal - grzmiał siedzący obok Artur Wichniarek.

- I po pucharach - westchnął w 67 minucie meczu komentujący Jacek Laskowski, gdy Molde podwyższyło na 0:3.