od 16 lat
Fortuna 1 Liga. To był najciekawszy mecz zaplecza w piątek, do którego PZPN oddelegował sędziego Szymona Marciniaka. Ostatecznie Miedź Legnica jako spadkowicz zremisowała z Wisłą Kraków 1:1. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Miedź Legnica - Wisła Kraków

Wisła nie poszła za ciosem. Po rozbiciu Arki Gdynia i tym samym uratowania "głowy" trenera Radosława Sobolewskiego, z Legnicy zabrała tylko i aż punkt.

Gole obejrzeliśmy dopiero po przerwie. Nim minęła minuta, Wisła cieszyła się z prowadzenia. Szybką akcję w polu karnym skończył Jesus Alfaro. W 80 minucie odpowiedziała jednak Miedź. Wynik ustalił Marcel Mansfeld. Zmiennik Krzysztofa Drzazgi trafił z szesnastego metra.

Miedź Legnica – Wisła Kraków 1:1 (0:0)
Bramki: Mansfeld 80' - Alfaro 46'
Żółte kartki: Hoogenhout, Tarsi - Satrustegui, Jaroch, Junca, Basha, Uryga.
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
Widzów: 4764 osób

Miedź Legnica: Mądrzyk - Hoogenhout, Mijusković, Niewulis, Kostka - Michalik (63 Tarsi), Tront (80 Stanclik), Lehaire (62 Drygas), Antonik – Drzazga (73 Mansfeld), Agbor (80 Momoh).

Wisła Kraków: Raton – Szot (46 Jaroch), Uryga, Colley, Satrustegui (46 Junca) – Carbo (76 Basha), Duda (85 Gogół) - Villar (82 Sobczak), Goku, Alfaro - Rodado.