Bartosz Wartałowicz
Star Starachowice wygrał 1:0 z Wisłoką Dębica. Zobacz więcej zdjęć z tego spotkania>>>>>>Krzysztof Lis
Star Starachowice wygrał 1:0 z Wisłoką Dębica w 16 kolejce 3. Ligi grupy 4. Zobacz zdjęcia z meczu.

Star Starachowice wygrał z Wisłoką Dębica w 3. Lidze

Star Starachowice - Wisłoka Dębica 1:0 (0:0)
Bramka: Konrad Handzlik 83.
Star (pierwszy skład): Lipiec - Majdanewycz (64 Styczyński), Jagiełło, Bracik, Stefański (80. Zając) - Wcisło, Ambrozik (64. Kot), Duda, Puton - Palonek (64 Handzlik), Stanisławski (77. Śliwiński).
Wisłoka: Kramarz - Cabała, Bogacz (90 Żmuda), Grasza - Smoleń (73 Kulon), Iwanicki, Łanucha, Siedlecki, Szczodry (83 Falarz) - Zawiślak, Nazarenko (46 Siedlik).
Żółte kartki: Majdanewycz, Jagiełło, Ambrozik - Łanucha, Cabała.
Czerwona kartka: Łanucha (Wisłoka) 87 minuta za dwie żółte.
W 53 minucie Krystian Bracik (Star) nie wykorzystał rzutu karnego - obrona Filipa Kramarza (Wisłoka).

Mecz był pod naszą kontrolą. Stwarzaliśmy dużo sytuacji, ale bramkarz gości spisywał się znakomicie. Mieliśmy rzut karny, ale też nie mogliśmy go wykorzystać. Dopiero w końcówce zdobyliśmy zwycięskiego gola i możemy cieszyć się z trzech punktów. Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, ale zwycięstwo mogłoby być wyższe

- powiedział Tadeusz Krawiec, szkoleniowiec Staru Starachowice.

Star od początku stwarzał sobie dużo sytuacji, ale raz za razem kapitalnie bronił Filip Kramarz. Dobre okazje mieli Włodzimierz Puton i Tomasz Palonek. Drugi z wymienionych zawodników zdobył nawet gola w pierwszej połowie, ale zdaniem sędziego zaistniał spalony. W 53 minucie piłkarze Tadeusza Krawca mieli doskonałą sytuację do objęcia prowadzenia, ale rzutu karnego nie wykorzystał Krystian Bracik, pozyskany z rezerw Cracovii. Star był jednak cierpliwy i w 83 minucie, po zagraniu Michała Wcisło, piłkę w siatce umieścił Konrad Handzlik.